Дика Роза• Изменено 08 декабря 2023

Подоляк про мобилизацию

Вспомнилась тема про заявления безуглой сегодня . Что думаете ?
автор Дика Роза • 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
З фракції виключити,з комітету прибрати.Коли треба це все робиться...Вона вже на кримінальну справу напатякала,було б бажання ...
А толку ?
Останется всё равно депутатом и будет ляпать

Ирина 789• 08 декабря 2023
Мне одно не понятно, почему тцк ходит по спортклубам в брониках и с автоматом? Такое впечатление, что ловят преступников-террористов...
Nathalie27• 08 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
подскажите, а кто в современной истории воевал с ядерной страной постоянным членом совбеза ООН?.. и выиграл? спасибо....
Афганська війна, наприклад
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляИрина 789
ну там мажоры могут быть с резинострелом..это ж не работяг с пивом у АТБ ловить....
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
А толку ?
Я ж кажу-вона на кримінальну справу вже наляпала.І то серйозно.Було б бажання дати хід.Але мета її ляпання інша
Allka- skakalka• 08 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Кулеба вже все продумав.
Бля.... К чему эти позорищные высказывания ? С лопатами против БТРа
df364tye3• 08 декабря 2023
Ответ дляAnastasiia-9046
Цікаво де зараз його діти?
где надо ,,,
Ирина 789• 08 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Кулеба вже все продумав.
Пусть покажет личным примером и своей семьи.
автор Дика Роза • 08 декабря 2023
Ответ дляИрина 789
Чтоб отпор не дали, там же качки

Реверанс• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Как ее уволить ? Она же депутат
Лерос теж був депутатом вибраним народом.
Після того як показав середній палець лідеру,заборонили знаходиться в Раді.
Значить Безугла робить те,що потрібно президенту.На росії всі стрічка - наша недодепутатка.На цитати розбирають
автор Дика Роза • 08 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Афганська війна, наприклад
Афган выиграл ?
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляdf364tye3
где надо ,,,
Хіба Подоляк має дітей?
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
Афганська війна, наприклад
а в Афганистане были города миллионники кошмаренные Калибрами и Торнадо, как Харьков?
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
А до чого тут МІЙ оптимизм?Україну вже нищили кому не лінь-і орда,і поляки,і московити..А Україна є.Як би кому не хотілося мріяти про інше,ламати пальці вниз об клавіши або посипати голову попелом.Навіть моє бажання не рахується
Україну в теперішніх її кордонах ще ніхто не нищив.
Леска• 08 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Кулеба вже все продумав.
Який молрдець
Anastasiya-f052• 08 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
З такою владою держава може бути приреченою. Мабуть питання часу тільки. Замість заохочення людей вони роблять примус, але це не працює, а навпаки тільки відштовхує.
В Китаї ж працює, а там людей побільше буде. Хоча, вони там і так всі роботи.
В КНДР теж добре працює.
Не туди кудись ми звернули, шановне панство.
Блискавка• 08 декабря 2023
Рассказывать им с бронью легко, как нужно жить.
Nathalie27• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Афган выиграл ?
СРСР забрав звідти свій контингент.
Metelitsa• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Це не її самостійне ляпання.
Там стилістика постів різна. Мені здається, що частину пише Мар´яна, а частину хтось інший.
І підключаються ’друзі’ в коментарях для розгону контенту.

Вже видно, що в якості заміни Залужному обрирають між Сирським і Тарнавським.
Пріоритет - Сирський.

Рік тому за такі думки декого тут як тільки не обзивали..
Тепер це стало неприємною реальністю.

ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ми не про кордони,а про країну.Іноді читаю порадницю і здається,що дехто аж не знаю як це українською правильно перекласти-упівається мріями,що Україна все...все пропало,знищена навіки і назавжди...Та не буде цього.
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
В КНДР теж добре працює.
У Китаї цифрове рабство плюс китайська поліція неофіційно займається відловом і вивозом людей в інших країнах, дисиденство як таке для них неможливе. КНДР то зовсім інша планета.
Ruovet• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Кто ж его посадит - он же памятник ©
Это говорящая голова тех, кто может посадить.
frumoasa17• 08 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
В КНДР теж добре працює.
Замість демократичної форми суспільства ви хочете диктатуру?
Реверанс• 08 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
З автоматами проти танків вже було.На жаль...
Кулеба такий же ідіот цього балагану.
Хай іде і покаже особистим прикладом
lilu1990• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Про яку конкретно країну? Бо Україна в теперішніх кордонах не так давно вже й існує.
автор Дика Роза • 08 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
СРСР забрав звідти свій контингент.
Так это не победа
Там же жуть до си пор
Anastasiya-f052• 08 декабря 2023
Ответ дляfrumoasa17
Я - ні, але все йде саме до диктатури.
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляRuovet
Кто ж его посадит - он же памятник ©
Та звісно,вже навіть мій пестк це зрозумів.
автор Дика Роза • 08 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Це не її самостійне ляпання.

Пріоритет - Сирський.

Тепер це стало неприємною реальністю.
Не верю , что Залужного уберут
Ruovet• 08 декабря 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Ну не он же лично пойдет с лопатой против БТРа, так что ему норм.
А чтоб сами бежали за лопатами - наймут манек, чтоб на форуме активнее разгоняли, как это классно и по-геройски - идти с лопатой на БТР.
Все дёшево и сердито.