Вспомнилась тема про заявления безуглой сегодня . Что думаете ?
Ответ для_Alekssandra_
Та ну, если бы хотели, то закрыли бы ей рот, отобрали гаджеты.
А так...шерить в маси потрібні для ’влади’ наративи. Возможно, что у нее есть даже свой электорат.
Он Веніславський хотів звільнити її,звільнили його.Тому той ,хто хоче закрити їй рота-не може,а хто може-не хоче.Не знаю як електорат,а ляльковод точно є.Якось так
frumoasa17• 08 декабря 2023
З такою владою держава може бути приреченою. Мабуть питання часу тільки. Замість заохочення людей вони роблять примус, але це не працює, а навпаки тільки відштовхує.
Ви кажете, що люди не надто прагнуть захищати країну, відстоювати її незалежність, при цьому ваші діти та близьке оточення у безпеці
Ви докоряєте суспільству переглядами і слуханням рос продукту (пісень, фільмів, т.і.) заробляючи при цьому набагато більше, завдяки транзиту газу
Ви наголошуєте, що ми демократична країна, закриваючи при цьому кордони і забираючи цим самим у людей право вибору
Ви волаєте про приховування громадянами доходів від держави і корупцію, оголошуючи при цьому тендер на закупівлю табличок для 2х станцій метрополітену на 1 мільйон
Вот это вот всё странно не выглядит для Подоляка, естессно
Список можно продолжить
frumoasa17• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Как ее уволить ? Она же депутат
З комітету можна вигнати.
Allka- skakalka• 08 декабря 2023
Ответ дляNathalie27
А що Подоляк робить, щоб жити у вільній державі?
Других подталкивает на смерть , всё гениальное просто !
Ответ дляfrumoasa17
Не буде Україна приречена,пройде і цей шлях.І перемеле все сміття наверху.Не ми перші,не ми останні.Тільки шлях нам випав довгий,важкий і кривавий
Anastasiya-f052• 08 декабря 2023
Ответ дляsunholder
Безугла - рупор слуг народу
Ее же недавно увольняли?
_Alekssandra_• 08 декабря 2023
Ответ дляReNITA
Список можно продолжить
Ну вот про какую безопастность они смеют говорить, когда взрывы постоянно?! Два года почти. Язык же поворачивается все это ’безопасностью’ называть.
Подоляк и его семья возможно и в безопасности.
Ответ дляЛеска
Нутак і всі закони вони пишуть для нас в першу чергу, бо живуть, вчаться, лікуються вони і їх сімї в інших країнах.
...підождіть, ви ж і вибирали їх для цього, щоб вони розпоряжалися вашим життям.На всіх рівнях. чому тепер незадоволення? 73- тоді опонентів мішли з г., як тільки могли.
А тепер награда знайшла своїх героїв. (прямо класика жанру)
frumoasa17• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Віра це добре, але те що робиться навколо позитиву не додає, особливо на міжнародній арені. Світу пофіг, ви не бачите?
Всі сплять і бачать, щоб все закінчилося як скоріше і повернутися до того, як було. Гроші не пахнуть.
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
подскажите, а кто в современной истории воевал с ядерной страной постоянным членом совбеза ООН?.. и выиграл? спасибо....
_Alekssandra_• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Вы видите, все лучше и лучше приходят/выбираем/назначают.
В перемелят уже и не верится, лишь бы не хуже.
frumoasa17• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
А ви думали хто має осідлати ті тисячі бредлі і абрамси які нам дасть США для перемоги над Росією?
Сарказм, так?
Ответ дляsunholder
Ви оптимістка, відсипте і мені трохи
А до чого тут МІЙ оптимизм?Україну вже нищили кому не лінь-і орда,і поляки,і московити..А Україна є.Як би кому не хотілося мріяти про інше,ламати пальці вниз об клавіши або посипати голову попелом.Навіть моє бажання не рахується