Дика Роза• Изменено 08 декабря 2023

Подоляк про мобилизацию

Вспомнилась тема про заявления безуглой сегодня . Что думаете ?
Metelitsa• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Та звісно,вже навіть мій пестк це зрозумів.
Баканова посадили?
У нього гріхи куди тяжчі, ніж у Безумної...

ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Баканова посадили?
Я хіба щось інше стверджую?
Metelitsa• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Не верю , что Залужного уберут
Рік тому ніхто не хотів вірити, що Зеля не любить Залужного..
А сьогодні бачите, що відбувається?
Леска• 08 декабря 2023
Ответ дляReNITA
Ви кажете, що люди не надто прагнуть захищати країну, відстоювати її незалежність, при цьому ваші діти та близьке оточення у безпеці
Ви докоряєте суспільству переглядами і слуханням рос продукту (пісень, фільмів, т.і.) заробляючи при цьому набагато більше, завдяки транзиту газу
Ви наголошуєте, що ми демократична країна, закриваючи при цьому кордони і забираючи цим самим у людей право вибору
Ви волаєте про приховування громадянами доходів від держави і корупцію, оголошуючи при цьому тендер на закупівлю табличок для 2х станцій метрополітену на 1 мільйон

Вот это вот всё странно не выглядит для Подоляка, естессно
Список можно продолжить
З приводу газу. Транспортуючи газ МИ заробляємо + є зобов´язання перед Європою. Переглядаючи рос фільми-заробляє аш ворог.
автор Дика Роза • 08 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
А сьогодні бачите, що відбувається?
Почему ?
Это с первых дней было ясно , Залужного американцы заставили поставить
Nathalie27• 08 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
а в Афганистане были города миллионники кошмаренные Калибрами и Торнадо, как Харьков?
Ви питали про війну, де програла ядерна країна і член ООН.

Чому Ви думаєте, що Афганські міста не кошмарили?
Ruovet• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Не верю , что Залужного уберут
А мне кажется, настолько быстро это может произойти, вот прямо чуть ли не до конца года даже.
frumoasa17• 08 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Я - ні, але все йде саме до диктатури.
Зате вони говорили, що не раша, авжеж
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Про яку конкретно країну? Бо Україна в теперішніх кордонах не так давно вже й існує.
Я не хочу зараз починати перетасовувати слова,чіплятися до ком і крапок.Я написала про яку країну країну і написала,що не про кордони.Бо кордони ні одна країна не має незмінних з моменту утворення.Може ми колись ще й більше матимемо.Ніхто цьоо не знає зараз

Metelitsa• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Почему ?
Зеля не переносить Залужного.
Він утворив параленьну вертикаль командування ЗСУ через Сирського.
І знімає/назначає потрібних людей через міністра оборони, обходячи Залужного
Ruovet• 08 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
А сьогодні бачите, що відбувається?
Видим.
Зеля держит нос по ветру, чует, с какой стороны корону могут лопатой поправить, вот и действует превентивно. То, что судьба страны на кону - то такая себе неудобная деталь.
svetlapanna• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Та просто писали , что безуглая ляпает абы ляпать , но похоже нет
Я не думаю, что она ляпает абы что.
Скорее всего, дама имеет какой -то диагноз и он официальный.
С ней идет как бы проверка общественного мнения- проглотит народ или взбунтуется.Если проглотит, то можно безуиные идеи воплощать.ЕСЛИ НЕТ и случатся разборки, то достанут главый козырь- марьянкину справочку о ее психическом нездоровье, мол, что с девочки тю-тю возьмешь.
А вообще ничего хорошего уже не думаю.
svetlapanna• 08 декабря 2023
Ответ дляSolnet
Падла
Сам бери автомат та йди. І лисого не забудь із собою
У лысого харя большая. его сразу снайпер прибьет, Вы шо.
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляNathalie27

ссср не проиграл, ссср-вывел, что совпало с его распадом, раха не считает Украину государством, и я считаю применит яо в случае военного проигрыша, как сша и япония-типа потом же они помирились....
Ruovet• 08 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Угу, угу.
Зарабатываем мы, продавая верёвку, на которой нас повесят. Гениально.
Путин за год благодаря тому, что мы помогали ему продавать газ, заработал 500 млрд, что дало ему возможность широко развернуть военную промышленность. А мы сколько, не подскажете?
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Зеля не переносить Залужного.
Великий воїн.Я в шоці.І шіец,і жнец ,і на дуде ігрец.Як би твльеи йшлося про його особисту долю,а не долю країни і мільйонів людей
YN8678• 08 декабря 2023
Ответ дляЛеска
Мы не смотрим рос фильмы на их платформах)
Если и смотрим что-то руснявое,то только как пираты)
Metelitsa• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Оточує себе клоунами а не професіоналами.
В США не їде, коли треба підтримка. Посилає ларьочника((
Зате їде на інавгурацію президента Аргентини.

Дипломатія рівня Бог, тобто рівня Квартал95.
Аргентина нам поможе
frumoasa17• 08 декабря 2023
Ответ дляRuovet
Угу, угу.
Не за рік, а від початку 24.02.22, але все одно сума дуже значна. Звичайно на них можна роками воювати. В Чорне море новий ракетоносій поставити, ще добудувати 2 атомних підводних човна і поставити у стрій, а нам що раша загибається і нічого не може. Прям зовсім бідні.

Krasivaja_ja• 08 декабря 2023
Ответ дляAnastasiia-9046
Цікаво де зараз його діти?
Діти дітьми
А рідний брат його в фсб
Це відкрита інформація
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
Не думаю,що їй дадуть.Бо тоді світ перестане контролювати ЯЗ і всі ,хто її мають будуть розуміти ,що можна все...І питання навіть не в нас
zosya1973• 08 декабря 2023
Ответ дляMetelitsa
Зеля не переносить Залужного.
Мені Зеленській в якості президента ніколи не подобався, але я не очикувала, що він фактично диктатором буде
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
вы меня не поняли... раха применит по нам, они всерьез считают это допустимым, а помирится потом, ну типа США и Япония помирились, причем сразу же...
brenda2305• 08 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Ну вот про какую безопастность они смеют говорить, когда взрывы постоянно?! Два года почти. Язык же поворачивается все это ’безопасностью’ называть.
Подоляк и его семья возможно и в безопасности.
Они просто придурки
Сегодня Воло стрит джорнал вышли со статьей, что по мнению инсайдеров из НАТО, в 2025 ВСУ может перехватить инициативу. Если выстоит в 2024

То есть, войну рассматривают еще на годы. Уже реально, не в страшилках Портникова ю. И это будут шахеды, ракеты и все такое
Anastasiya-f052• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Всі в кого є ЯЗ і так вже давно побачили що можуть все.
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
Я зрозуміла.Я тому й написала,що питання не в нас.По нас чи не по нас,уе не має значення для тих,хто зрозуміє,що початок покладено,можна цією зброю користуватися і все зійде з рук.Зараз бояться,що з під контролю вийде зброя кацпська в разі розпаду росії,а в разі її застосування ЯЗ вийде з під контролю вся.
ebbi• 08 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Ну хто і де її застосував?
Николай-b526• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ну хто і де її застосував?
Китай конкретно пугает Тайвань
Anastasiya-f052• 08 декабря 2023
Ответ дляebbi
Ну хто і де її застосував?
Дякувати богу, що не застосували досі!
Хай би так і на далі!
Бажано з подальшою повною утилізацієї всєї ЯЗ. Але це так, мрії.
brenda2305• 08 декабря 2023
Ответ дляДика Роза
Не верю , что Залужного уберут
Посмотрите последний прямой эфир Бутусова
Он много рассказывал. Кроме прочего: у нас типа двое командуют: Сырский на своем участке, Залужный - на своем. Свойского любит Зеля. И часть армии под Залужным, часть - под Сырскии…
Короче, бардак