Косина, просто нагрянули
самое ужасное, это коммуникация и нахальное поведение.
для меня это кошмар.
Ответ дляОксана_12
А що нам пропонували? Розподіл по Дніпру? Я так розумію, що ви на правому?
Я везде) В Луганске квартира, ни дня пожить не успела, в Северодонецке разграбленное аж 4 месяца прожили после ремонта и в Киеве. Я гражданин Украины и хочу, чтобы в ней соблюдались права граждан в первую очередь. Гарантированные Конституцией.
Ответ дляhelga2014
Опустеют спортзалы, бары, санатории и другие места, по которым проводят эти беспредельные рейды. Экономику сознательно уничтожают?! Или это такой вымогательства у бизнеса, чтобы охотнее спонсировали?
Еще меня очень пугает наличие этих частных экипированных банд формирований, которые творят беспредел.
вот после таких видео и полного игнора властей, четко понимаешь, что страну сознательно уничтожают, в том числе и изнутри. Никакого будущего у нас просто не предполагается, никто не думает об экономике, о людях. задача - любой ценой продолжать войну, бросать всех. Уже думаю, самые волшебные поняли, что кидать в мясорубку женщин и детей - это просто дело времени.
Ответ дляtu85
Передивіться мої коментарі, моє село було в окупації. Моя бабуся 40 днів була в окупації, пила воду з калюжі, тому я навіть уявити не можу, що б вона сказала, шо під рашою класно, бо пенсія більше.
А чого у ваша бабуся була 40 днів в окупації? Нехай би теж виїжджала, чи їй там добре було, судячи з ваших слів. І я перечитала всі ваші коментарі і походу пʼяна тут тільки ви.
Ответ дляZaviriuha
Та я це знаю і писала тут неодноразово що майдан був проплачений, так тут готові були розірвати.
Це так нехило треба грошей проплатити пів мільйона народу. Студентам, що там сиділи собі в палатці, платили, вістимо, хто ж двома буде сидіти. А всім іншим...
Ответ дляИрина Ириновна2
Я незнаю что Вы видели. Я смотрела ссылку автора.
И это смешно!
Владелец клуба воюет с ТЦК за денежных клиентов! Кто больше денег снимит с полумужчинок.
У кого бизнес рушится- а кто страшилки в казну откатами собирает.
С этого Шапито, не переживайте, ни один не уйдет не на ноль и не на полигон.
Бабла снимут и на этом закончится.
Максимум в убытках будец владелец клуба, клиенты захарят за службу безопастности ))) пальчиком поругают и не будут тратить денег там.
И это смешно!
Бабла снимут и на этом закончится.
в смысле, что я видела? То же самое, что и вы. Вы там реально не увидели, как женщин и детей выгоняли? Вы прикалываетесь?
Ответ дляОксана_12
Коли була помаранчева революція, я була студенткою. І всі стояли до обіду за одних, після обіду за інших. Грошей тоді в студентів було куча. Тому вірю, що якщо хтось захоче майдан, то він його проплатить.
Ирина Ириновна2• 09 декабря 2023
Ответ дляShaan
очень много людей в инете, кто тогда были, писали, что всех выгнали на улицу. И на видео не знаю, что вы видели, я вчера смотрела, женщин и детей выводили на улицу, в халатах.
Найдите по ссылке автора, хоть одного ребенка! Кроме пузатых голых мужчин в татушках и женщин в полотенцах ( как притон) нет детей и нет стариков. Может этт вообще притон накрыли?
И да, адекватные парить пузо в ЗУ не будут, найдут по своему кошельку отдых по месту проживания или уедут за границу. Для меня это дешевые понты и не вижу кому надо сочуствовать и что понимать.
Ответ дляZaviriuha
Я не знаю, может до вас ещё до сих пор не дошло, что на Украину рашка напала.
Или вы не в курсе как раша уроды окружали села и накрывали их градами, расстреливали машины с людьми, которые хотели выехать. Вот так и моя бабушка попала. И выехала сразу как появилась возможность выехать живой.
У вас реально проблемы с восприятием информации или просто стыдно признаться, что протупили и начали защищать ждуна?
Ответ дляtu85
По вашому всі хто зараз в окупації то ждуни? А для мене то бідні люди, ні в чому не винні, які прийняли долю і живуть в своїх будинках.
Ирина Ириновна2• 09 декабря 2023
Ответ дляShaan
Скиньте скрин с видео, по ссылке автора, где в кадре хоть один ребенок а не пузатый полумужчинка с татухой и полуголые бабоньки. Хоть один ребенок?
Хайп он такой, главное подать-под нужным соусом.
Ответ дляЛевобережная
питання було - де ви на відео побачили, що хтось нападає на відпочивающих?
Дріт, щоб відпочивающі недочоловіки не звалили до вручення повісток.
Ну й зрозуміло, що відео нарізано так як треба власникам комплексу. А вони брешуть:
’Під дулами автоматів вигнали на вулицю із саун і процедурних кабінетів всіх відвідувачів, у тому числі дітей, жінок та людей похилого віку.’
Навіть на нарізаному відео ніхто нікого ’під дулом автомату’ не вигоняє, немає дітей та пенсіонерів й ніяк не ’тільки 20% чоловіків’
Там немає чомусь жодного військового на реабілітації. І вони не мають жодних пропозицій пільг та знижок для військових.
Задовбав цей несчастний ’економічний фронт’.
Господарі колись викладали це відео не розуміли, якою буде реакція західної преси та політиків? Вони думають лише про свої гроші. Коли тих дівчаток будуть матимуть буряти, сподіваюся їм не буде так погано.
А ви так де радітимете, коли колючим дротом обнесуть ВАШ двір?
Ответ дляZaviriuha
Не приписывайте мне того, чего нет.
Прийняли долю це одне, радіють раше - це зовсім інше. Якщо для вас немає ніякої різниці, то що ж я можу з цим зробити.
Ответ дляЛевобережная
як я розумію ви знаєте найкращі методи вручення повісток всяким ’відпочиваючим’ та мамкіним квіточкам не створеним для війни? Поділіться?
Спокійно. На рецепції дізнаються дані відпочиваючих, стукають до номера - вручають повістки. Броніки і автомати? Кого вони там знайти сподівались?
Ответ дляИрина Ириновна2
Почему вы своих соотечественников обзываете полумужчинами. А женщин бабоньками. И какими они должны быть на термальных водах? В шубах? Или все же раздеты. И да, я там была 4 раза и все бассейна очень холодно даже в помещении… У нас отдых и оздоровление запрещены законом или как…
Ответ дляtu85
Не приписывайте мне того, чего нет.
Ну так ви ж самі пишите, чому ті хто в окупації не виїжджають, бо ждуни. То нехай всі українці виїдуть з окупованих територій, рашка заселить своїх і потім точно хрен їх віддасть. Ті люди, що в окупації ще більші герої чим от такі як ви диванні експерти.
Ирина Ириновна2• 09 декабря 2023
Ответ дляЛевобережная
Менi здається, що відео за посиланням автора, тільки подивились Ви я і декілька людей на цоьому сайті, всі остальні лише коментують та возмущаються.
Ответ дляZaviriuha
Де я таке писала?😳
Ответ дляtu85
Вы непосредственно из кастрюли вещаете? Почитайте выше, дочь просит мать к ней переехать, а мать наконец-то зажила. О каких немає можливості виїхати вы пишете.
А навіщо їй виїздити? Покидати свій дім? Матері ж мабуть не 20. Тяжко це для людей похилого віку - місце міняти
Ответ для vihola
Це треба піти на форумі Саратова написати, їхні пенси сьогодні вбивались за яйцями, їм напевно ще в 90 ті востаннє пенсію піднімали.
Они, наверно, едят больше наших. Наши с пенсией 2,5-3 тысячи, и половина из них на коммуналку, уже притерпелись впроголодь жить.
Ответ дляОксана_12
Там жіночка писала, що мати не хоче до неї їхати, бо їй класну пенсію рашка платить, а Україна так не може, а не про те, що вона вже старенька і їй важко свій дім залишати.
Ирина Ириновна2• 09 декабря 2023
Ответ дляjulil
Ихвините, а ьеперь давайте по прайсу :
Стоимость дороги, проживания, отстрочки- в соотношении мин.з/п и прожиточного уровня+ в селах уже по принуждению нет военообязанных, добровольцы закончились, от донатов -набивать карманв притулам и ко устали -население обнищало. Где и кого еще щимить? Если клиент сам идет в руки?
Я так и жду скрин с видео автора хоть с одним ребенком на нем...или все же это притон наркоманом и проституток?...а х.з )) меня там не было и сочувствовать не могу, но видео веселое :) как тцк с бизнесменом и заказчиком роликов в телеге воююет за бизнес )
Ответ дляZaviriuha
Знаєте, я просто впевнена, що пішли б зараз всі чоловіки служити, якби їх не відправили на нуль, бо страх вмерти чи калікою залишитися великий.
І зробили нормальну прозору схему демобілізації ’за терміном’ і поранених. А не ’попав і пропав’.і коли це закінчиться - ніколи. Людям треба якесь розуміння процесу. А воно наразі - до смерті або куй зна до коли. Мало хто на таке погодиться. Скотиняче ставлення. Починаючи з військоматів