Пугачиха• 09 декабря 2023
Вы едите соленые огурцы с попками или без?
Чавонадо• 09 декабря 2023
Ответ дляБроніки для Моніки
Відрізаю. Для чого там попки?
А отрезать их для чего?) как по мне, то так и красивее, и дольше хранятся огурцы
Майданщица• 09 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Відрізають, щоб краще просолювалися. Мариновані - пропарюються маринадом
Чавонадо• 09 декабря 2023
Ответ дляМайданщица
Впервые слышу такое, 12 лет делаем квашеные огурцы холодным способом, никогда не обрезали и проквашиваются хорошо. А вот когда приходится разрезать, потому что не влазят - я такие не люблю, они более мягкие становятся, целые - хрустящие
Майданщица• 10 декабря 2023
Ответ дляЧавонадо
Ну, бабці моєї немає років 20, а прожила вона трохи менше 80 років. Чоловіком бабці немає 5 років, прожила 101. Обидві квасили з обрізаними з двох боків кінчиками. Може, справа в рецепті, сорті, температурі. Але були хрусткі й не розлазилися. Я не фанат консервації та солінь, зрідка роблю, але теж ніколи не розлазятьмя. Але навіть у корнішонів під маринад обрізаю, хоча це вже точно звичка. Власне, я і свіжі помідори завжди вичищаю від місця для ’кріплення’, а багато хто так їсть
Дуже дуже вумна• 10 декабря 2023
Впервые слышу,если честно,что их не отрезают
Всю жизнь и мама и бабушки отрезали и квасили/мариновали,на покупные не обращала внимание