10 декабря 2023

російські спортсмени на Олімпіаді- 2024


Так, на думку чеського журналу Reflex, мають виглядати російські спортсмени на Олімпіаді- 2024 у Парижі.

Вчора Міжнародний олімпійський комітет таки дозволив росіянам брати участь у іграх у нейтральному статусі.

«Ми «аплодуємо» та схвалюємо це рішення за умови, що спортсмени будуть носити колекцію, яку ми створили для них за допомогою штучного інтелекту Midjourney», - пишуть у чеському журналі, підкреслюючи, що багато українців не зможуть поїхати на Олімпіаду просто тому, що росіяни вбили їх у їхніх домівках.

Мені дуже подобається ця ініціатива, бо це - чесно!

Там 16 картинок і одна краща за другу, самі подивіться: https://cutt.ly/RwAgM357 Ще у березні наша Yanina Korniienko зробила розслідування про російських олімпійців, які отримують зарплату у міністерстві оборони, поширюють пропаганду та й взагалі, наскільки тісно спорт і армія пов´язані у Росії .
Та, на жаль, міжнародні структури й далі сліпо вірять, що спорт поза політикою.
1 7 15
natlili 10 декабря 2023
1
Не тільки російські
А і білоруські
2 14
natlili 10 декабря 2023
2
2 1
natlili 10 декабря 2023
3
4
Nat-li 10 декабря 2023
4
Так все жители пидарасии выглядят, не только спортсмены
1 10 2
Ежеви4ка 10 декабря 2023
5
Підтримую думку чеського журналу, але, на жаль, це нічого не змінить
6
natlili 10 декабря 2023
6
Продажний МОК
7
автор L-i-s-a-92af 10 декабря 2023
7
Ответ дляnatlili
Продажний МОК
Ще така новина дуже показова:

’Генеральная Ассамблея ООН приняла резолюцию, призывающую страны соблюдать олимпийское перемирие на период проведения Игр 2024 года в Париже. За принятие документа проголосовали 118 стран, против не выступил никто. Россия и Сирия воздержались от голосования’
3 1
автор L-i-s-a-92af 10 декабря 2023
8
Ответ дляNat-li
Так все жители пидарасии выглядят, не только спортсмены
Ось ще обурення російських змі:
’Легкоатлети з РФ не допустять до Олімпіади в Парижі, заявив президент Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій Себастьян Коу. ’Возможно, ви побачите в Парижі нейтральних спортсменів з РФ і РБ, але в легкій атлетиці цього не буде’, - заявив він.

При цьому раніше МОК дозволив спортсменам Росії та Білорусі виступати на літніх Іграх 2024 року в якості нейтральних спортсменів, крім тих, хто активно підтримує бойові дії, має контракти з армією або силовими органами, а також бере участь у командних видах спорту.’
Tasya-Natusya 10 декабря 2023
9
Ппц, спорт в росії давно став джерелом агресивної пропаганди, преса там вважає, що їх відсторонили, бо бояться) а те що крім самого факту війни, Гітлерюгенд, тобто Юнармію очолює олимпійський чемпіон зі спортивної гімнастики, а на путінгу були присутні ОЧ і призери Олімпіад, тим часом як у нас руйнуються спортивні об´єкти, як у Бахмуті чи як на початку війни у Чернігові, всім нормально.
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта

Ще з цiкавого