ШанельКуКу• Изменено 10 декабря 2023

Свекруха звинуватила в тому, що я не хочу їхати за кордон

А по факту - не хочу вивезти її синка.
Зараз швидко змінюють закони.
Свекри кричать, що потрібно виїхати до нового року. Вони чоловіка накрутили. Він взагалі нікуди не збирався виїздити, але йому кожен день телефонують та розповідають, що скоро його відстрочка закінчиться і все таке і він перейняв їх рішення, що треба виїздити. Мені теж телефонують, давлять на те, що діти без батька лишаться. Я цього хочу?
Я не хочу цього робити саме зараз. Одна дитина навчається, іншій потрібно вирішити питання по здоровʼю. Є тварини, коти, яким треба зробити всі документи, щоб вивезти.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу). Але він сам з нею не хоче, лише поїхати усім разом.
Що вже робити, та як пояснити - не знаю.
Свекруха буквально так і сказала: головне слово/дія/рішення - за тобою. Ще й чоловік підливає масла у вогонь, типу, я не розірвусь і себе там забезпечувати і вам кошти висилати (натяк на те, що буду я без грошей сидіти, якщо не погоджусь виїхати. Зарплатні моєї на все не вистачить).
Тема для того, щоб виговоритися
helena123• 10 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
А военкомат у нас законы принимает? )
У военкомата свои законы :)))

Kittu2008• 10 декабря 2023
Ответ дляhelena123
У военкомата свои законы :)))
Не представляю, что военкомат заставит невестку подмывать ненавистную свекровь )
Бессмертный пони• 10 декабря 2023
Ответ дляhelena123
Статью не помню, где то адвокат писал о статье по уходу за родителями инвалидами при условии, что НЕТ других дееспособных родственников, невестка тоже входит в число дееспособных родных
По- моему это про отсрочку писали
Типа, если мать инвалид и сын имеет семью, то отсрочку не дадут, потому что у него есть жена, которая будет ухаживать за его матерью. Бред какой то
Невестка не входит в число родственников/родных . Нет такого закона . Родные - это отец , мать , братья и сестры , дяди , тети , дедушки , бабушки . Но не невестки и зятья . Это с точки зрения закона . И то , по закону нужно посильно помогать родителям . Братья , сестры , дяди , тети пролетают . А тут свекровь - по сути , совершенно чужая женщина .
LotusA• 10 декабря 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Темы про выезд сегодня, как жемчуг, можно нанизывать. Одна за другой, под разным соусом
А что удивительного?
Гайки прикручивают, скоро ни 3 детей, ни инвалидность родных не спасет (((
Contento• 10 декабря 2023
Ну права свекруха. Если бы у меня была возможность вывезти мужа я бы давно это сделала. Вы находите кучу причин, только чтобы не выехать и мужа не вывезти ? Пусть мобилизуют и на фронт ?
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
У випадку чого мене будуть звинувачувати усе життя. Я хочу приймати рішення без тиску
Ідеально йому би виїхати і влаштовуватися, а ви вже крутіться як можете. Я б і на розлучення подала б на його місці. Бо то його життя та здоров´я і він ними ризикує поки ви там щось обдумуєте ’без тиску’
klux• 10 декабря 2023
Свекровь я, конечно, понимаю, она мать. Вас тоже понимаю
Идеально, чтоб муж с ней уехал, но если вы финансово тут не тянете, то выходит замкнутый круг

Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляА шо сталося?
А чоловік та його матір якось думають про рівень життя в іншій країні чи спортзалу достатньо?
А автор думає про що? Кому квартира залишиться як вдовою стане?
ира-мама-полинки• 10 декабря 2023
Я уявила, що покидаю все тут, беру чоловіка, його маму (точно будуть жертви, і це буду не я)))) і пірнаю в нове життя... Без грошей, роботи, зате мамО під боком... А нехай бог милує!
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Це ще раз доводить, що діти потрібні лише матері і що дружин таки може бути багато.
ира-мама-полинки• 10 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Це доводить, що чоловік повинен бути чоловіком, а не маминою бубочкою! В мене прекрасні відносини з чоловіком, але терпіти свекруню чи народжувати трьох, щоб його вивезти, я не буду!
Клементина• 10 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Це точно!
Жаль авторки немає.
Хотілось би запитати, якби це вона вже була свекрухою: вона б свого сина спокійно на фронт відправила чи намагалась би вивезти поки ще є така змога.
звездная галактика• 10 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
У меня из знакомых, кто не подлежит мобилизации, никто не выехал. Семьи отправили туда, а сами в Украине. Кто выезжал, вернулись. Здесь работа, бизнес, привычная жизнь, а там социал и непонятно какая работа хотя нет, одни выехали. .
ключевое - кто не подлежит мобилизации. а если б подлежали, тоже б не выезжали?
SVKisa• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
А вы сами не будете себя винить , если муж инвалидом вернётся с войны или не вернётся вообще? Не проще ли со здоровым человеком жить заграницей?
SVKisa• 10 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ваши знакомые все депутаты?)
Natka A.• 10 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Мама любою ціною хоче сина врятувати.
А у дружини коти...

Якщо все одно, планують виїджати, тягнути немає сенсу. По перше, Україна закручує гайки, по друге, Європа потрохи скорочує усілякі плюшки.
Час працює проти. Скоро шансу поїхати всім разом вже не буде.
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляира-мама-полинки
Ну да ясно ж. Хай в окопи йде головне щоб вам комфортно було
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Це точно!
Жаль авторки немає.
То ж її син, а то чужий. Або, як варіант, дочка взагалі. І такі питання авторці не знайомі взагалі
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляNatka A.
Мама любою ціною хоче сина врятувати.
А у дружини коти...

Факт.

Танюша• 10 декабря 2023
Я в шоці! 15 сторінок теми.
А по факту.
Чоловік може виїхати з мамою.
Уявляєте? Навіть автор його не затримує і не шантажує.
Хочеш? Бери їдь. Бери відповідальність за своє життя!
Але ні.
Все одно автора засудили, що не бросає все своє життя щоб чоловіку було психологічно комфортніше за кордоном.
SVKisa• 10 декабря 2023
Ответ дляinresta
от это райская жизнь - вставать в 5 утра, ехать толкаться в очереди ради бесплатного шампуня
Если б у нас давали продукты и прочее бесплатно, как в Европе, то и в 4 утра бы люди ехали.
Говорилка• 10 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
Уроды и он и мать его. Ненавижу всех мужиков
Так если его мать уродка, почему не ненавидите всех баб?
Бессмертный пони• 10 декабря 2023
Ответ дляNatka A.
Мама любою ціною хоче сина врятувати.
А у дружини коти...

Ценой жизни детей других мам ....
Клементина• 10 декабря 2023
Ответ дляТанюша
Я в шоці! 15 сторінок теми.
А по факту.
Чоловік може виїхати з мамою.
Але ні.
Читайте уважно, що авторка пише чому саме чоловік наполягає.
Тому що йому не вистачить коштів і на себе в Європі і на дружину з дітьми в Україні.
І доведеться дружині без грошей сидіти.
Aleksakievua• 10 декабря 2023
Каждый решает сам для себя..
Но, думаю, если бы сейчас спросили у жен/ матерей/ детей погибших Героев, то ответ, был бы очевиден.
_Злата Ibra_• 10 декабря 2023
Ответ дляЦигарний шланг
Ну это если тут успешный бизнес и супер работа то да. А если человек обычный, не супер успешный, без бизнеса, то лучше уехать, там на простой работе лучше работать, чем в Украине на такой же
Ira_777• 10 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
а мамин синА (доросла людина, чоловік і батько дітей, між іншим) не дієздатний? Щось в цій історії за спасінням маминої бубочки фігурує мама і дружина тільки. В нього немає своєї думки?
yana borozenec• 10 декабря 2023
Ответ дляhelena123
По- моему это про отсрочку писали
Маю інший приклад:мати інвалід 2 групи,має сина і доньку.Сину відстрочку не дають,бо є ще сестра,а те,що вона вже сім років в Україну не приїздила,нікого не хвилює:(
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляIra_777
Автор написала, що чоловік теж хоче виїхати. Це вона не готова, бо коти і взагалі дома краще
BLUE_SKY• 10 декабря 2023
Ответ дляНоворічна пальма
а почему? они умереть должны, тогда вам легче станет?