ШанельКуКу• Изменено 10 декабря 2023

Свекруха звинуватила в тому, що я не хочу їхати за кордон

А по факту - не хочу вивезти її синка.
Зараз швидко змінюють закони.
Свекри кричать, що потрібно виїхати до нового року. Вони чоловіка накрутили. Він взагалі нікуди не збирався виїздити, але йому кожен день телефонують та розповідають, що скоро його відстрочка закінчиться і все таке і він перейняв їх рішення, що треба виїздити. Мені теж телефонують, давлять на те, що діти без батька лишаться. Я цього хочу?
Я не хочу цього робити саме зараз. Одна дитина навчається, іншій потрібно вирішити питання по здоровʼю. Є тварини, коти, яким треба зробити всі документи, щоб вивезти.
Взимку нікуди їхати не хочу.
Чоловіку кажу, щоб збирався та хоч завтра їхав зі своєю матірʼю (вона має групу). Але він сам з нею не хоче, лише поїхати усім разом.
Що вже робити, та як пояснити - не знаю.
Свекруха буквально так і сказала: головне слово/дія/рішення - за тобою. Ще й чоловік підливає масла у вогонь, типу, я не розірвусь і себе там забезпечувати і вам кошти висилати (натяк на те, що буду я без грошей сидіти, якщо не погоджусь виїхати. Зарплатні моєї на все не вистачить).
Тема для того, щоб виговоритися
Танюша• 10 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Читайте уважно, що авторка пише чому саме чоловік наполягає.
Тому що йому не вистачить коштів і на себе в Європі і на дружину з дітьми в Україні.
І доведеться дружині без грошей сидіти.
Це така впгома причина ризикувати своїм дорогоцінним життям?
А як автор поїде з чоловіком то йому висте коштів утримувати сім´ю закордоном?

Re1ne• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Виїздити планую, але хоча б в лютому, коли закрию всі питання.
І тут, як сніг на голову, що треба виїхати до 2024.
От на мене, по суті, й повісили це важке рішення. Аби хоча б чоловік завчасно сказав, щоб планувала виїзд. А він весь час казав, що не збирається нікуди, і буквально тиждень тому почав розповідати, що будемо виїздити, пакуй речі.
Так пусть он едет сейчас, а вы в феврале, это 3 месяца всего
Ira_777• 10 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Автор написала, що чоловік теж хоче виїхати. Це вона не готова, бо коти і взагалі дома краще
так хай він їде, як хоче. А вона зі своїми котами хай сидить собі в Україні. Які проблеми? Змішались в купу коні і люди - і безмежна материнська любов, і невдячність невістки, і нерішучий синАчка, який і їхати не хоче, і мамі боїться перечити.
Ira_777• 10 декабря 2023
Ответ дляТанюша
от теж цікаво - невже за кордоном дешевше?
Mary-7b23• 10 декабря 2023
Ответ дляIra_777
Вырастите своего синАчку и отдайте на убой. Достали эти мамани дочек , чужими руками воевать готовы , если бы авторшу мобилизовали или ее детей - так уже бы свалила с страны .
Ira_777• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
господи, та мова йде про дорослого чоловіка. Який САМ має і може вирішувати свою долю. А не мама чи дружина. Не розумію жінок, які звязуються з такими маминими синочками і все життя крайні, бо синочок не має яєць прийняти рішення
Mary-7b23• 10 декабря 2023
Я бы на месте мужа выехала и подала на развод , и нашла бы себе другую. Если его жизнь для него ничто - значит пошла она на ….

Ira_777• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
і знову ж таки - авторша ´звалила´ б із країни у випадку небезпеки, а не жувала б соплі в очікуванні, поки чоловік вирішить, що їй робити у куди їхати. Чи автор зв´язала цього рішучого джентельмена і силою утримує?
Mary-7b23• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
У випадку чого мене будуть звинувачувати усе життя. Я хочу приймати рішення без тиску
Так правильно и будут обвинять. Свекровь не хочет хоронить своего ребенка. Вы готовы хоронить ваших детей? Поставьте себя на ее место и поймете ее
Kittu2008• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Иностранки прямо в очередь за нашими мужиками выстроятся ))
Неликвид они )
Mary-7b23• 10 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
Неликвид они )
Удалено администрацией...
natapri• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Так автор его вроде наручниками к батарее не прибила. Пускай едет устраивается, а потом уже автор с детьми подтянется
Kittu2008• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Наши тоже хотят иностранцев )) не найдёт ) и с таким багажем как мама инвалид тем более нет
Mary-7b23• 10 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
Ага, так и схватили иностранцы бездомных безработных беженок с детьми, у мужиков там местные женщины гораздо красивее украинок и с жильем и с работой и не злые , как наши .
Kittu2008• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Смотря где )
Mary-7b23• 10 декабря 2023
Ответ дляKittu2008
Смотря где )
Ну фантазируйте , я знаю много беженок , что то никого не хватают . Я живу в Англии более 10 лет замужем за англичанином , женились по молодости еще студентами , я еще в университете там училась , а не когда за 30+ и 40+ и с детьми и без кола и двора , и я знаю менталитет англичан и европейцев . Там на первом месте у мужиков 30+, 40+, 50+’деньги и что ты имеешь с недвижимости и сколько зарабатываешь , вид при этом ну вообще не важен , и еще европейки гораздо красивее украинок и по фигуре и по лицу и с деньгами они. Мужики выехавшие могут расчитывать только на наших беженок , иностранкам они не нужны, это правда .
Kittu2008• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Ну насчёт красивее спорно )

Готовят вкусно.

Все по разному )! Зависит от женщины.

А англичане сами скучные, надменные.
Вот испанцы лапочки )
Танюша• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Я так і не зозуміла хто неліквідніший?
40 річний бєженець з України, аліментщик,
Чи розлучена жінка з дітьми в Україні?
катерина12009• 10 декабря 2023
В мене знайома жінка 55 років, має сина який настирливо намагається примусити її оформити інвалідність(психічні розлади) є знайомий лікар який може допомогти. Прям шантажує мати і давить. Каже зо вона хоче його смерті. Я мовчки слухаю як вона плаче бо і сина любить в недієздатною в 55 років не хоче бути

Re1ne• 10 декабря 2023
Ответ дляIra_777
У Польші, Румунії, Болгарії - так, дешевше
Re1ne• 10 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
По-моему это вы злая, а не беженцы
Isidda• 10 декабря 2023
Ответ дляRe1ne
де це дешеве життя там?оренда,їжа,медицина.салони.там купу грошенят треба.а вдома своя хата і робота.
Мармедадка- шоколадка• 10 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
Так скажите, вася едь с мамой а я в ыеврвле к вам приеду
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляIra_777
Ну то поїде я сподіваюся. Толку чекати дружину ніякого
Irina-5d24• 10 декабря 2023
Ответ дляIra_777
Синочок хоче з дружиною та дітьми бути, а мама до нього доносить яка та дружина. Щоб прозрів
ира-мама-полинки• 10 декабря 2023
Ответ дляIrina-5d24
Ну да ясно ж. Хай в окопи йде головне щоб вам комфортно було
Ну якщо Ви така ’декабриста’, то прапор в руки і попутного вітру!!
Дивлячись навколо, де всі массово народжують по третій дитині і вивозять мужчинчика диву даюсь)) Інших способів немає, щоб звалити?)))
І взагалі, це слизька тема... Якщо всі виїдуть, то за що загинули і щодня гинуть тисячі наших захисників?! Без тилу немає армії...
Для мене еміграція можлива лише в одному випадку: під кацапами точно жити не буду!
Але я вірю в наших захисників!!! Владу ненавиджу, а в хлопців вірю! Тому залишаємось і допомагаємо!
ира-мама-полинки• 10 декабря 2023
Ответ дляТанюша
Я в шоці! 15 сторінок теми.
А по факту.
Чоловік може виїхати з мамою.
Уявляєте? Навіть автор його не затримує і не шантажує.
Хочеш? Бери їдь. Бери відповідальність за своє життя!
Але ні.
Все одно автора засудили, що не бросає все своє життя щоб чоловіку було психологічно комфортніше за кордоном.
100%!! Хай їде з мамулічкою! А там життя покаже.
Для мене така сильна прив´язаність до мами в дорослого чоловіка - червоний прапор...
Оксана_12• 11 декабря 2023
Ответ дляhelena123
Статью не помню, где то адвокат писал о статье по уходу за родителями инвалидами при условии, что НЕТ других дееспособных родственников, невестка тоже входит в число дееспособных родных
По- моему это про отсрочку писали
Типа, если мать инвалид и сын имеет семью, то отсрочку не дадут, потому что у него есть жена, которая будет ухаживать за его матерью. Бред какой то
Розлучень буде...
Оксана_12• 11 декабря 2023
Ответ дляContento
Ну права свекруха. Если бы у меня была возможность вывезти мужа я бы давно это сделала. Вы находите кучу причин, только чтобы не выехать и мужа не вывезти ? Пусть мобилизуют и на фронт ?
А що ви ще трьох не народили?
Contento• 11 декабря 2023
Ответ дляОксана_12
А що ви ще трьох не народили?
А должна была? Вы троих народили и мужа вывезли ?)))