Сито для думок• 10 декабря 2023

Где искать моделей на маникюр начинающему мастеру?

Вроде хотят, но когда узнают, что 200 грн, куда-то деваются((
Тішуся неперетішуся• 10 декабря 2023
фб, группы есть ’ищу модель’ и т.д... и 200 грн для начинающего мастера это дорого

Та прям багіня• 10 декабря 2023
В группах ,,Ищу моделей,, на фб, в телеграме и в инстаграм,
Як_наготую...• 10 декабря 2023
Здається, є спеціалізовані групи в соцмережах для пошуку моделей
Як_наготую...• 10 декабря 2023
Всі разом написали🤗
автор Сито для думок • 10 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
это в салоне, меньше цену они не могут поставить
Тішуся неперетішуся• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
тренируйтесь дома делать
Пасти Ла• 10 декабря 2023
olx
автор Сито для думок • 10 декабря 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
тренируйтесь дома делать
дома не могу, нет условий для этого
Воздух в банке• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
То хай салон і шукає клієнтів. Бо навіщо він Вам, як майстру потрібен?

Як_наготую...• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
Якась нестиковочка...якщо салон встановлює ціну, то саме його клопіт знайти моделей, логічно ж...
Бурундучиха• 10 декабря 2023
Ну тогда делайте родственникам и подругам бесплатно, если они конечно согласятся
автор Сито для думок • 10 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
так вони і шукають, але 1-2 людини на тиждень. Я так до пенсії тільки здобуду досвід
Воздух в банке• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
Влаштуйтеся ще в один салон
Тішуся неперетішуся• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
пусть ставят 100 грн максимум и будут люди, пару месяцев практики и будете работать уже по норм цене.
Як_наготую...• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
Тоді давайте подумаємо. Можна коворкінг використати або знайти місце в аренду на визначені дні і приймати за матеріали, а краще безкоштовно якийсь період. Як варіант, звернутися в місця соціальної допомоги, у нас наприклад є такий благодійний фонд, який приймає і роздає благодійку ВПО і іншим категоріям. Запропонувати таку послугу - відбою не буде
Маю натхнення• 10 декабря 2023
А скільки в цьому салоні взагалі коштує манікюр?
автор Сито для думок • 10 декабря 2023
Ответ дляМаю натхнення
600 грн
СирОжино пирОжино• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
дома не могу, нет условий для этого
может вы приувеличиваете про нет условий? что там нужно то. Моя знакомая мастер маникюра на выезд работает домой к клиенту, наверняка у них тоже нет особых условий, но все что ей нужно что б сделать маникюр, помещается в спортивную сумку и в метро
Скорая помощь• 10 декабря 2023
Ответ дляСито для думок
Не слушайте местных знатоков
Это труд , время и материалы
Я тоже начинающий мастер, но в другой сфере, не обесцениваю совсем свой труд
Сейчас уже немного даже повышаю , косметику и инструменты мне бесплатно не выдавал никто, так же как обучение стоит денег
В любом случае модель уходит с лучшим результатом чем пришла

Скорая помощь• 10 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Вы везде правы кроме безкоштовно
Нельзя себя так ставить в 0
У человека должна быть минимальная мотивация
Як_наготую...• 10 декабря 2023
Ответ дляСкорая помощь
Вы везде правы кроме безкоштовно
Нельзя себя так ставить в 0
А мотивація може бути тільки в грошовому еквіваленті? Саме тут автор питання говорить про швидше напрацювання досвіду і швидкості за рахунок моделей. Чи багато бажаючих піти до незнайомого майстра-новачка, уже без гарантій салону переробити, доробити якщо щось не так? Це більший витрачений час, поранені кутикули і без впевненості в стерилізації і що протримається покриття. Тому або-або. Не в знеціненні справа, коли треба набити руку, можливо я і не права.
Скорая помощь• 10 декабря 2023
Ответ дляЯк_наготую...
Я вважаю що будь яка праця повинна бути оплачена.
І якщо цікаво, то подивіться роботи дівчат після курсів, багато хто працює не набагато гірше ніж досвідчені, просто довше по часу.
Колись хотіла цим зайнятися, тому вивчала це питання.
Навіть свою першу модель після курсів не робила безкоштовно, так за невеликі гроші і довше.
Люди залишились задоволені, потім звернулися ще раз навіть по дорожчій вартості.
Так гроші навіть невеликі дуже мотивують, бо вкладення великі і приємно хоть щось відбити