Ганцю в кєдах• 11 декабря 2023

Куди краще піти в Києві з донькою?

Пообіцяла доньці перед НР поїздку в Київ. ДІвчата підкажіть де краща експозиція: Музей науки на ВДНГ чи АТРАКЦІОН-МУЗЕЙ “ВСЕРЕДИНІ ЛЮДИНИ” в блокбастері (її дуже цікавить саме таке)?
Також з Вашого досвіду чи варто йти в цирк чи краще в океанаріум?
І принагідно запитаю як взагалі тепер дістатися з Чернігівської до ВДНГ?
Взагалі на ВДНГ цікаво? Може гуляти лише там і нікуди більше не їхати?
Ми приїдемо о 10 на Чернігівську і звідти назад о 19 :00. МОже порадите ще щось? Їй 10 років. В голосуванні можна вибрати декілька варіантів
Результат:
вже голосів: 38
10 (26.32%) Поїхати на Софіївську площу
7 (18.42%) Провести день на ВДНГ
6 (15.79%) Музей Науки ВДНГ
6 (15.79%) Свій варіант
4 (10.53%) Цирк
4 (10.53%) Океанаріум
1 (2.63%) ТРАКЦІОН-МУЗЕЙ “ВСЕРЕДИНІ ЛЮДИ
Заставляличка• 11 декабря 2023
В музей науки можна взяти безкоштовні білети. Мені там сподобалося, дітям також.
Цирк не любимо. В океанаріумі непогано, але маленька площа, швидко все проходиш
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
а де бешкоштовні квитки ??
Заставляличка• 11 декабря 2023
Влітку там є чим зайнятися дітям, є безкоштовні заходи від міністерства молоді та спорту. А взимку навіть не знаю, що там є. Багато різноманітної вуличної їжі, але дорого. Є тенісні корти, які можна забронювати (платно)
Заставляличка• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
а де бешкоштовні квитки ??
На їх сайті, треба дивитися. Вони відкривають 1 числа, на всі вихідні з 17 до 19. Влітку можна було взяти квитки безкоштовні навіть в той же день
ЛолитаНеРазлита• 11 декабря 2023
Вибачте, що влажу. Теж збираємось, але не можу зрозуміти аквапарк працює в Києві?

З приводу океанаріуму - згодна, то на 30хв.

Ще бачила рекламу якийсь фантазійний парк відкрився
Заставляличка• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
а де бешкоштовні квитки ??
Я переглянула, на жаль на грудень вже немає. Треба дивитися 1 січня, якщо хочете, на січень.
Заставляличка• 11 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита

Ні, не працює
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
не побачила безкоштовних, підемо за 200 грн
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита

Не працює
Мавка• 11 декабря 2023
Експерементаніум, планетарій
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЛолитаНеРазлита

Аквапарк наче не працює. Тобто Ви не рекомендуєте океанаріум?
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2023
А скільки дитині років?
Заставляличка• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Там є «безоплатні візити» з 17 до 19 щосуботи та неділі по 70 квитків. Просто на грудень вже розібрали
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляМавка
Експерементаніум, планетарій
а де це?
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЗаставляличка
А, мені все одно на п’ятницю треба..
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
А скільки дитині років?
Мавка• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
а де це?
Почайна 10 хв від метро, Олімпійська прям біля метро
ЛолитаНеРазлита• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
Ну він прикольний, але не в якості основного місця
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляМавка
дякую.
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2023
Просто океанаріум не на цілий день. Годинка, можна сказати. Зручно, що ви ще встигнете по центру походити добре, якщо цікавлять пам´ятки архітектури.
Можна ще в зоопарк, але це на пів дня.
Заставляличка• 11 декабря 2023
Ще можна в музей фотоілюзій, якщо любите фотографуватися
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2023
Планетарій не рекомендую, нічого там особливого нема.
Експериментаніум - хороший, але довго. Плюс - там тепло і хороше кафе :)
Мама Карло• 11 декабря 2023
На Вднх куча всего интересного под Новый год. Мы всегда туда ходим. Каток, куча выставок. Цены космос, правда. Океанариум не понравился вообще. Уж лучше в Музей медуз сходить. Но Вам территориально не очень будет. Доехать от Черниговской можно на 416 маршрутке, прямо на Вднх.
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Можна ще в зоопарк, але це на пів дня.
в зоопарку були влітку
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
дякую.
автор Ганцю в кєдах • 11 декабря 2023
Ответ дляМама Карло
Дуже дякую. Напевно так і зробимо, а на звороті заїдемо на Софіївську
Мавка• 11 декабря 2023
Ще бачила рекоаму науковий цирк до кінця січня в трц Гулівер, біля м.Палац Спорту, але там потрібно попередньо зареєструватися
ЭмчЭндЭм• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
в зоопарку були влітку
Тоді можна в 1 день всунути океанаріум, експериментаніум + встигнете ялинку на Софійській площі подивитися.
Мавка• 11 декабря 2023
Вднг зараз метро туди не працює, можуть бути проблеми з наземним транспортом
Мама Карло• 11 декабря 2023
Ответ дляГанцю в кєдах
https://vdng.ua/categories
Ось, можете подивитись, що там є. Гарно погуляти!