західний_діалект• 11 декабря 2023

Планове КС

Дівчатка, якщо перші пологи були КС ( 13 років назад) - то другі пологи повинні бути теж КС?
Хочу лише КС планове, мені вистачило перших екстренних(
Чи будуть схиляти до природніх в пологовому? Бо я планую планове КС, але без попередніх домовленостей з лікарем.
Тётушка Лошадь• 11 декабря 2023
Попередній кр є показом до наступного
Мене запитали як я хочу народжувати, не переконували і не нав´язували нічого
тяжкаялюдина• 11 декабря 2023
У меня было второе КС через два года после первого. Очень все склоняли самой рожать, но я уже договорилась с врачом на плановое кс.

Не знаю как без договоренностей
Плету корзинки• 11 декабря 2023
А ви плануєте домовлятись з лікарем? Бо якщо так, то одразу і запитуйте його відношення до цього. Мій лікар сказав, що після першого КР розглядає лише КР, а є такі лікарі, які фанати природніх пологів. Якщо не плануєте домовлятись, то тут як повезе. Але, може я і помиляюсь, здається в цій ситуації ваше слово теж матиме значення.
Помеха справа• 11 декабря 2023
йдіть на кс однозначно. у мене 11 років було між кс, то відразу сказала, що хочу тільки кс, лікар не заперечувала, дала направлення
Докладальниця• 11 декабря 2023
Тільки КС сказав лікар. В пологи не пущу. Я і не планувала. Але якби не дай Бог, я все таки настирно просила б, то ми з дитиною були б не живі. В мене розійшовся шов на матці в процесі розтину. Тому одному Богові була б відома доля.
Spartalja• 11 декабря 2023
Если без договоренности , тогда только по показанням.
Первое КС -не является показанием к КС,при последующих родах.
автор західний_діалект • 11 декабря 2023
Ответ дляSpartalja
Ні, домовлятися не буду - 1000 дол.лікарю не планую віддавати (
Наскільки мені відомо - перше КС є показом до наступних пологів, адже вже є рубець на матці. І у породіллі запитують попередньо, при підпису обмінки - як вона планує народжувати. Це було два роки назад, знайома народжувала.
Тому і питання, чи змінилося щось зараз.
Ответ дляПомеха справа
Це саме лікар, який спостерігав вагітність?
Spartalja• 11 декабря 2023
Ответ длязахідний_діалект
Если я не ошибаюсь , это можно найти на официальных ресурсах. Показания к КС ,и там должен быть список.

У подруги было КС (без показаний , она договаривалась) ,через два года её пустили в ЕР ,сказали показаний на КС нет.
Spartalja• 11 декабря 2023
Ответ длязахідний_діалект
Я для себя буду эту информацию смотреть , если найду-скину)

У меня проблемы с давлением, очень огорчена ,что скорее всего будет КС
Spartalja• 11 декабря 2023
Вот,протокол за 2022 год. На него можно ссылаться
fialka123• 11 декабря 2023
У меня была разница ровно 10 лет. Мне предлагали ЕР, но не настаивали. Рубец на матке, сколько бы лет ни прошло - показание к повторному КС. Это вы сами можете рискнуть и пойти в ЕР, если захотите. Но у меня такая история, что в 37 недель истончился так рубец на матке, что пришлось срочно оперировать, была угроза разрыва. Вот вам и 10 лет прошло
dahashutka19• 11 декабря 2023
Так. Ніхто до природних пологів вас схиляти не буде.
І не має значення кесарів буде з черговою бригадою чи ні.
Це так в Україні, в інших странах по іншому.
Помеха справа• 12 декабря 2023
Ответ длязахідний_діалект
так, пише направлення, з ним пішла в пологовий, він при цій жк, підписала обмінку. КС безкоштовне, деякі медикаменти купувала, яких не було, потім сама подякувала усім, кому захотіла, відношення супер. Це 4 роки тому, Київ
dahashutka19• 13 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
І в Дніпрі так само 👌
автор західний_діалект • 13 декабря 2023
Ответ дляПомеха справа
Я коли своєму лікарю задала це питання, вона сказала, що це вирішується в пологовому - в якому я оберу народжувати(