ФруктЕщеТот• Изменено 11 декабря 2023
Ви амбітні? Вам важливий статус роботи?
Кар´єра? Плюшки у вигляді відряджень закордон, страховки, якогось цікавого додатково навчання, що дозволить рости і заробляти більше грошей у майбутньому. Готові вкладати в кар´єру свої зусилля? І цікаво, скільки вам років. Серед моїх подруг і знайомих амбітних жінок менше. Більшість більше цікавить родина. І це великі українські і міжнародні компанії. Столиця. Ми справді менш амбітні за чоловіків?
Результат:
вже голосів:
34 (54.84%)
Ні, неважливо
24 (38.71%)
Так, важливо
4 (6.45%)
Результат
ЖаннаНеАгузарова• 11 декабря 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Ні. Так це не видимість. Людина живе яскравим активним життям. Лише вгору йде. В її житті маса подій і досягнень. Тут більше про це
А якщо і справді про це, то чому хтось інший, або я, наприклад, можу відчувати неповноцінність, якщо займаюсь тим, що подобається МЕНІ. Тим, що складає МОЄ життя. І у мене немає бажаня бути директором хз чого, то не моє, не відповідає моїм бажанням, здібностям, задоволенню?
Якщо у вас є такі думки, то це говорить про те, що ви мислите соціальними штампами і шаблонами, не враховуючи індивідуальність
Всміхайлик• 11 декабря 2023
Ответ дляиз желе я
І так, і ні.
Я працюю у великій міжнародній компанії. Для мене важливе навчання, страховка, де-які додаткові плюшки, висока зарплата. Але я не прагну карʼєрного зросту, я більше зацікавлена в родині. Мені 44, але і 17 років тому, коли я тільки прийшла до компанії мене не цікавила карʼєра.
А за 17 років компанії будо хоч якесь кар’єрне зростання? Чи ви працюєте на тій самій посаді, на яку прийшли?
из желе я• 11 декабря 2023
Ответ дляВсміхайлик
Так, посада за 17 років не змінилась. Декілька разів могла прийняти пропозицію про підвищення - не схотіла
Единорог помог• 12 декабря 2023
Мені важливо. Тому в мене багато років власний бізнес, широкі можливості, прозоре майбутнє.
Дітей навчаю тому ж.