Люблю_смаколики• 12 декабря 2023
Торшер. Чи зручно таким користуватись?
Цікавить думка тих хто користується подібним. Чи зручно ним користуватись? Чи легко переміщувати по квартирі?
Люблю_смаколики
• 12 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Привет из девяностых
Я тоді тільки родилась на світ, досвіду немає, тому цікавлюсь
АдеКВАтная• 12 декабря 2023
Гарний, але він зроблений під наклоном, чи не буде він перекидатися від легкого дотику, а так гарний торшер.
66сезон666серия• 12 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Класний, але навіщо переносити по квартирі?
ноХті красить ввечері
Сіточка• 12 декабря 2023
В мене торшер з ікеа, звичайний, не такого типу, як у вас на картинках. Він дає надзвичайно затишне освітлення. Я б його у всі кімнати поставила
Правильно_Валерчик• 12 декабря 2023
Если не дешманский, а качественный, то он не предназначен для переноса по квартире. Там основание тяжёлое должно быть, чтоб не перевернулся.
Те что я видела, там была круглая мраморная толстенная плита
Тут надолго• 12 декабря 2023
О, і я його купити збираюся. Але ніби якийсь коротенький на картинці, хоча ніби за замірами й ні
жижифреймут• 12 декабря 2023
Ответ дляgalaxy113
Привет из девяностых
Це ж не масло Рама і спідниця ламбада
жижифреймут• 12 декабря 2023
Ответ дляСіточка
О, дякую що написали, якраз думаю чи купувати такий
Тут надолго• 12 декабря 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Не думаю. Бо вірно сказали, такі моделі часами стають популярні вже певно років з 50. Вже все випробувано й розраховано. Та й ікеа - не китайський самопал, у мене з нею тьху-тьху проблем не було
Тут надолго• 12 декабря 2023
Ответ дляIlona27@
Нет,неудобно,дебильный не то слово,стоит пыль собирает
Чем именно неудобно?
Мне тоже нужна инфа, в корзине уже лежит
Чучало яблуні• 12 декабря 2023
мне очень нравятся торшеры! если у вас большая комната, то это уютно
АдеКВАтная• 12 декабря 2023
Ответ дляТут надолго
Тоді там має бути важка основа і автор носити його по квартирі, як собі уявляє точно не зможе. В моїх батьків є звичайний торшер без наклону і то там важка основа.
Тут надолго• 12 декабря 2023
Ответ дляЯжемать Мне можно
А вы частот будите около него сидеть, ?
Так у тому й краса, що біля такого не треба сидіти. Він розмірами повинен спокійно замінити люстру над столиком. Мені подобається, коли лампи низько, дуже затишно, але це постійна конструкція
Балаболка• 12 декабря 2023
Прикольный. Наверняка там тяжеленная платформа и ничего переворачиваться не будет
Люблю_смаколики
• 12 декабря 2023
Ответ дляШкварочка
Хочу щоб читати в ліжку і працювати за компом
Люблю_смаколики
• 12 декабря 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
А де такий придбати? Дуже гарний
Ікея всі
Шкварочка• 12 декабря 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
Може організувати для всього одне місце? Бо таскати по декілька разів на день по квартирі не дуже зручно...
Люблю_смаколики
• 13 декабря 2023
Ответ дляКондуктор трамвая
а яка ціна?
Від 4 тисяч гривень
Сіточка• 13 декабря 2023
Ответ дляжижифреймут
Купляйте, не пошкодуєте. Він дуже міцний, якість гарна. В мене і сестра, і мама теж собі купили такий :)