Шановні користувачі, мені дуже соромно за це прохання, але будь ласка, хтось з вас має можливість надіслати 200 гривень на таксі до дому? Сталося дуже не приємне знайомство, після якого прийшлося ніч чекати у підʼїзді…
Sunny Hanny• 13 декабря 2023
Ответ дляMs. Wonka
Так то на работу... А у Автора личная драма)
Автор з роботи. Невдала зміна
Kievljanotchka• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Дуже дякую, с задоволенням, але до нього пішки годину приблизно, чи півтори
А из такого захолустья за 200 гривен такси повезет?
Ответ дляSunny Hanny
Ну так ви 200, вона 200, я 200. Так з добрих громадян пару штук і назбирає.
Малих була чекала, то хлопець просив 100 грн. Ще й псіхував, якщо не давали ’ та в вас що , 100 грн нема!!!’
Ну поки чекала так 2-3 точно дали по 100 , по 50 грн
Это классика.
- Одолжи сто гривен. (безвозвратно, слово одолжи для красного словца)
- У меня нет.
- Да что у тебя нет каких-то сто гривен?
- Если это такая мелочь, то почему у тебя их нет?
- У меня нет.
Sunny Hanny• 13 декабря 2023
Що можна сказати по темі. Люди у нас добрі, отзивчиві. Морально підтримають. Щоб не скучно йти було. Але, зарази , не наївні. Грошей не дали(
Sunny Hanny• 13 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Аааа, ей надо таксисту на уши сесть и выговориться,выплакаться там.
Натурою можна. Ну а шо. І задоволення, і додому довезе
LoveYouOrNot• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Не знаю. Я просила помощь, а оказалась предметом насмешек, издевательств. Может вы тогда скажите с кем я общалась все эта время?
Є швидкі кредити. Це раз.
У вас кредитки немає ні у якому банку? Це два.
Ну і я не розумію - у вас нема грошей від слова зовсім? Ні на карті, ні готівкою?
Татьяна-bfd8• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Я понимаю Ваше возмущение. Ситуация сложилась и правда крайне глупая. Безответственно отнеслась…, отчасти потому что не ждала этого.
О как зеки развлекаются …
Ответ дляScutum
Може з вами так зробили за ваше відношення до людей. Може вас так покарали за непристойну поведінку чи хамське відношення, а ви ще чекаєте що тут вам допоможуть
Клементина• 13 декабря 2023
Ответ дляЛеска
фото
Блин, никогда я ещё на цифру четыре не смотрела с такого ракурса)))
Автор, ну что дошли?
maxi-tarakashka• 13 декабря 2023
Ответ дляTata6818
Слушайте, какой снег?
В Одессе- туман
Ну не так уж откровенно надо врать
В Одессе- туман
Ну не так уж откровенно надо врать
ну і в Бурлачій балці кінцева 27 трамвая, далі пересадка на 7 і можна аж до селища Котовського доїхати. від зупинки найбільша відстань до краю балки - 2 км. при бажанні і відсутності зайвих 8 гривень можна дійти до кінцевої 7 трамвая.
але простіше спробувати розвести людей на форумі, ага
Sunny Hanny• 13 декабря 2023
Ответ дляКлементина
Автор, ну что дошли?
Вона образилася. Злі люди, не отзивчиві