Шановні користувачі, мені дуже соромно за це прохання, але будь ласка, хтось з вас має можливість надіслати 200 гривень на таксі до дому? Сталося дуже не приємне знайомство, після якого прийшлося ніч чекати у підʼїзді…
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Я понимаю Ваше возмущение. Ситуация сложилась и правда крайне глупая. Безответственно отнеслась…, отчасти потому что не ждала этого.
А нашо ходити на побачення, сидіти там до ночі щей йти додому до мужика не маючи ні копійки?
Ответ дляLove_Love_Love_
От груді с кожей🤦🏼♀️ що ви взагалі пишете? До чого ці маніпуляції?
Я вам скажу що статись може всяке, але таке от стається з обмеженими, безвідповідальними шукачами пригод, як правило вони вважають що їм всі винні, що всім хто має гроші повезло і вони прям зобов’язані допомагати іншим розгрібати їх багно в яке ті самі вляпались.
Взагалі ніхто не зобовʼязаний. Не заперечую. Якщо ви не помітили, я попросила допомоги, якщо у когось є така можливість. Де ви побачили що я когось змушую?
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Ви маніпулюєте
Rolovskaya• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Це лише факт, якій ви теж розумієте. Сталося таке, що я тепер сволота якась, чи тварина? Пригадайте свої пригоди, які з вами були..
Автор, у вас кредитки немає? Чи ви вже вичерпали ліміт? Ну, щоб нею розраховуватись.
алергирина• 13 декабря 2023
Щоб дійсно дали гроші, треба розповісти вашу пригоду і чому пішли на авантюру, людям цікаво
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Н, ви не сволота і не тварина в мене було дууууже багато різних пригод ,але я завжди відповідала за свої дії ну і гроші в мене були завжди, а коли не було, я залишалась в безпеці
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляалергирина
Ну та то взагалі, дайте гроші, але пояснювати недостойним нема часу…..обійдетесь
Kot_v_meshke• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Доки не закрию кредит за телевізор - ні.
А кредит за телевизор вам не закрыть? Не ну а че, чтоб две темы не создавать, давайте уж
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Той телевізор брався в квартиру яка в іпотеці
Kot_v_meshke• 13 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Дайте водички попить, а то так есть хочется, аж спать негде
Love_Love_Love_• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Я просила кого-то закрыть мне кредит за телевизор? Или вам чисто захотелось сказать а бы что, чтобы в стороне не оставаться?
Чо ви така дєрзка ? Ви тому мужику який вас домагався теж так хамили?
алергирина• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Якщо вам від цього смішно, та хочете посоромити, я розкажу.
Чого смішно. Просто у вас невірний підхід. Я просто вам порадила,
Kot_v_meshke• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Пока не просили, но еще ж не вечер
Зачем это уточнение было? Для чего? Чтоб пожалели?
Почему вы без денег? Почему ваш кавалер у которого вы были не дал вам денег на такси? Почему не просите у друзей, подружек? У вас нет близких?
В конце концов, уже утро, идите пешком.
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви придбали про усі можливі події. Це дуже добре та саме так і потрібно. Мені не вдалося на цей раз подбати про це.. багато довіри мізки забруднили..
Kot_v_meshke• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Как минимум комендантский час, не?
Кстати, могли бы выйти, вас бы менты задержали (если б встретились), то до дома может и довезли
Kot_v_meshke• 13 декабря 2023
Ответ дляScutum
Питали, чому ніч у підʼїзді була. До чого тут сьома ранку?
И вы сейчас сидите в чужом подъезде и строчите комменты?