Ответ дляKseniya Andreyanova
Чего-то фото не могу загрузить сюда.
А в мене половина не відкривається
Ответ дляGarnoKvit
Він ще балакучий, як всі виставі. Говорить: хороший хлопчик, хлопчик-горобчик, хто насрав, ріккі-чірікі, рікулька, рікулічка, пухнастик, розумничок, красунчик. Недавно сказав ’ріккі дурачок’. Ми такому не вчили. Хз де почув. Каже ще ’слава Ісусу Христу’ (це фраза з фільму Довбуш). Ще вчимо казати ’путін х¥йло’. Але поки він казав ’хто насрав? путін’. І ще він всі ці слова по-своєму комбінує.
Діти навчили, або гості)
Ответ дляkuskus
Це у всіх фото не відкриваються чи лише у мене?
Тю глюк
В мене напочатку не відкриваються (
Ответ дляGarnoKvit
А! Они с самкой живут в разных клетках. Она поет. А он говорит. Недавно распинался с выражением и явной любовью к себе ’ріккі хороший’. А она из соседней клетки на него смотрела, подняв хвост. Видимо, возбудилась от этой многократно сказанной фразы.
ну да, а он себя нахваливает перед дамой
вот умора))
Ответ дляGarnoKvit
Чомусь тільки в цій темі вподобайки не зберігаються. В інших темах, навіть в тих, що створені були після цієї, вподобайки не пропадають.
В мене довго відправлялась тема, я її закрила
Але вона загрузилась всеодно і без тексту
Мабуть створилась з помилкою хз
Ответ дляBaby Island
Вся галерея в них. Оба мега ласковые и позитивные животинки
Кіт неймовірний
Ответ дляGarnoKvit
Тю. До 12 сообщения вообще фотки пропали... А были! Я их лайкала.
Оооо я лайки бачу)))
Ответ дляGarnoKvit
Вже не бачу
Ответ дляЛЮБА
Хардик и его новый плед, любит только мягкие пледики , с 3 попытки угадала с пледом , зато под цвет глаз практически )))
Він мерзне?