Чесно брешу• 14 декабря 2023

Дівчата порадьте,такі сукні можна ще носити. Треба скромно,але святково

Вібираю за свої скромні кошти. Треба святкову сукню. Вібираю з цих трех, а подруга радить взяти 4 бо перші три ну зовсім ніякі. Бюджет геть мінімальний,нульовий можна сказати .
Результат:
вже голосів: 615
275 (44.72%) не тратить гроші
143 (23.25%) 1 темно сине
90 (14.63%) 3 чорне
61 (9.92%) 4 довге(є у різних кольорах)
46 (7.48%) 2 червоне
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Перші 3 сукні по 400 гр ,четверта 750 .Це щоб ви розуміли мої можливості. Сумка і взуття є
Пишу каліграфічно• 14 декабря 2023
Они все ужасные.
Фоточки нема• 14 декабря 2023
Вони такі жахливі, не тратьте на це сміття
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Пишу також що мені не 16,ну з суконь це зрозуміло,я не тендітна. Ну думаю це також зрозуміло .Але мені не 70. Все перерахувала наче
Grekovna• 14 декабря 2023
Зараз у всіх ТЦ розпродажі, впевнена що за 500 грн можна знайти щось краще .
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Ответ дляФоточки нема
Зовсім не те?
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Ответ дляGrekovna
Там де я живу немає великих тц .І ціни зовсім не бюджетні
Метелики на душі• 14 декабря 2023
Можно более молодёжное до 500-600 найти.
Фоточки нема• 14 декабря 2023
Ответ дляЧесно брешу
А для чого вам ця сукня?
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2023
Ответ дляЧесно брешу
Третє непогане. А можна ще в секонд сходити, і я не шуткую. Там бувають класні на наш розмір(я теж не мілка). І мої найкращі сукні з секонду, люблю плаття футляри, хоч ношу сукні тільки літом, рідко теплою осінню.
Кракадэ• 14 декабря 2023
та на Шафе полно платьев.
вы что
Кракадэ• 14 декабря 2023
я считаю, красное не стоит брать
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
В нас навіть секенду пристойного нема. Все пербране сто разів. Вібір маленький
Ще таку кофтину дивлюся .але вона майжи 1000 коштую
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
та на Шафе полно платьев.
вы что
Не можу я знайти на свій бюджет там нічого.
мимАпроходила• 14 декабря 2023
Я б третю взяла.
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2023
Ответ дляКракадэ
та на Шафе полно платьев.
вы что
А чого на шафі? Мені на олх зручніше вибирати і купувати з олх доставкою, якщо не підійшло - повернути без проблем.
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Ответ дляФоточки нема
А для чого вам ця сукня?
Копаратив (це гучно сказано,але все ж)
Поддакиваю иногДА• 14 декабря 2023
Они никакие, но я проголосовала за 3. Лучше хоть такое, чем джинсы, все праздничнее будет.
Кракадэ• 14 декабря 2023
Ответ дляЧесно брешу
да ну .
реально на Шафе есть что выбрать. Ну в крайнем случае легкое б/у
Кракадэ• 14 декабря 2023
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
на Шафе больше фильтров, цвет , размер, миди, силуэт и т.д
Бла бла бла• 14 декабря 2023
Ні, пошукайте щось інше
Забрызжу ядом• 14 декабря 2023
А що ви святкувати зібрались?
автор Чесно брешу • 14 декабря 2023
Ответ длямимАпроходила
Я б третю взяла.
Третя більш меньш? Вона с оксамиту і якась металева нитка
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2023
Ответ дляЧесно брешу
Я таку кофточку продала на барахолці за 20 грн(купувала в секонді не знаю, для чого), купила жінка років за 60, довольна. Не купуйте таке. Пошукайте на олх, але в своїй місцевості, може по району чи області. Хоч немає різниці, можна і по Україні.
Ёшки_Матрёшки• 14 декабря 2023
якщо обирати з цих - то третє ще більш-менш годне
Забрызжу ядом• 14 декабря 2023
На issaplus зараз знижки до вашого бюджету.
Все буде• 14 декабря 2023
зачем люди вообще такое г покупают? меня от этого ’цена огонь’ уже тошнит, сразу видно, что дешевую шарагу втридорога толкают, и скорее всего не тот размер придет, а возврата там не будет)
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2023
Ответ дляЧесно брешу
Копаратив (це гучно сказано,але все ж)
Що за робота у Вас? Я як згадаю свої ’корпоративи’, то можна було і не готуватися. Наприклад, і мене був в Жеці, а ще в пологовому(я інженер). Зручні джинси, може трохи світліша блузка чи водолазка, кардиган. І я розумію, що таке обмежений бюджет, в мене зарплата зараз мінімалка.
Клевотница• 14 декабря 2023
Ответ дляЧесно брешу
Підіть краще в секонд,там на ці гроші можна знайти щось нормальне
Этожзвяздаяегообожаю• 14 декабря 2023
А який у Вас розмір? 52-54?