kontaty• 14 декабря 2023

Референдум про мирні перемовини

Сьогодні бачила одну статтю, де наводилася статистика по бажаючих мирних перемовин українцях. Тому виникла думка запитати тутешніх жіночок. Із запропонованих варіантів якщо відповідатимете "так", то бажано б було, щоб респонденти САМІ (або їхні сім´ї) готові були здобувати ту перемогу, а не чекати якихось дій від інших (з урахуванням поточної ситуації: у нашого ворога багато грошей від продажу нафти і газу, зброю їм теж передають і не вказують, куди можна бити, а куди - ні). Також якщо ви готові до перемовин, то скоріш за все ми втрачаємо якісь території і нас не беруть до НАТО або беруть до НАТО частково (але я поки не бачу ЇХНЬОГО бажання). Дуже б хотілося, щоб люди могли безпечно виїхати з тих територій по закінченню бойових дій і влада на місцях могла б їм запропонувати варіанти житла, роботи, навчання для дітей. Також дуже переживаю за наших бранців-воїнів у росії. Якщо б все завершилося, можна було б визволити полонених і повернути додому. А так вони вже 2 роки там(((
Результат:
вже голосів: 746
461 (61.8%) Хочу мирних перемовин
285 (38.2%) Не хочу мирних перемовин
екатериналуиза• 14 декабря 2023
Ответ дляkarinaanik
Та тут очень много русни, и наратив про переговоры активно ими разгоняется.
Но меня удивляют наши клуши, которые считают, что мы сейчас отдадим оккупированные территории, «демитализируемся» и заживем прекрасно. Та они опять придут и разговоры будут уже не за Донецк и Луганск, а за Киев и Львов. И хер мы получим оружие от Запада. В головах отсутствует рациональное мышление. А
так клуши и есть клуши.голова - я в нее ем.

ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
АЄОА- Израиль не тягался с ядерными странами, неофициально сам владеет ЯО, да и лобби Израиля в мире не сравнимо с нашим....
Голда Меїр померла у 1978 році.Яка ядерна зброя у Ізраїля?
karinaanik• 14 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
это не переговоры,а капитуляция.называйте все своими именами.
Вот это точно. Чистая капитуляция
NYC• 14 декабря 2023
Ответ дляНиколай-b526
Я не о войнах Израиля. При чем тут это?
автор kontaty • 14 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Так розкажіть своє бачення:

1.
2.
3 і далі по пунктах
Як варіант, протекторат Данії і Британії на півдні, рашки повертають нам південь. З Кримом складніше. США веде перемовини про схід. Країни-протектори допомагають нам розвивати флот і економіки відповідних регіонів в обмін на якісь плюшки для своїх виробників, які можуть розмістити свої підприємства у нас.
In limbo• 14 декабря 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3452363

Що чи хто наштовхує вас на думки, що путіну потрібні перемовини?
mymoly• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Не зрозумійте мене неправильно, але час не на нашому боці, нажаль. Я боюся, що ми повністю втратимо наше море((( і разом із ним купу людей. Тому дуже б хотіла, щоб розглядалися альтернативні (не військові) шляхи вирішення питання.
Так рашка хоче наш Харків і Одесу. Шо запроопонуєте?
Чумачечая Весна• 14 декабря 2023
Интересно перед Майданом в 2014 году тоже был такой шабаш на форумах?
Ирина-bbd0• 14 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
Ненене.у каждой клуши своя мотивация. Но о мотивации можно узнать только при высоком градусе дискуссии.
В основном всё припудрено разными пудрами и блёстками)

всем надо• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Вся их помощь будет в оффшорах и на виллах с яхтами . Это не вариант.
Чашечка кофе• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
А чому інші країни мають вести перемовини щодо території України?
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляanabelia
Насправді перспективи жахливі. Ще один рік війни, смертей, знищення лблаштованих територій.
Ви подивіться на прикладі Маріуполя кого заселять в наші домівки ,якщо залишити їм захоплені території і на яких чукотках потім шукати могили переселених родичів?Люди історію не пам’ятають
Марипосса285747• 14 декабря 2023
То есть вы автор хотите пол Украины отдать? Или на что рассчитываете?
cactus_• 14 декабря 2023
Ответ дляlus_so
Вони путіну нікуди не вперлись, ті дуралеї. А цілі які були такі і залишились - підкорити собі Україну і знищити нас всіх.
Чого це всіх? Не всіх. Тому емігруйте, вивчіть мову країни перебування, ’живіть життя’, як зараз модно казати. Не переймайтесь.
In limbo• 14 декабря 2023
МаргаритаЛьвовна• 14 декабря 2023
Ответ дляIn limbo

тоже интересно.
автор наваяла целый пост, а ссылку на статью какую-то так и не принесла.

автор, цифры давайте, шо там за статистика?
автор kontaty • 14 декабря 2023
Ответ дляЧашечка кофе
Це може бути цікаво для них економічно. Нам треба теж щось їм запропонувати. Доречі, пропонувати можу не лише я. А то я бачу, що люди шукають готових рішень.
Та ту та• 14 декабря 2023
Ответ дляDarkBlueSea
Многое зависит от того как вы поставите вопрос.
Задайте так: отдать ьосии юго-восток Украины и побережье Азовского моря?
Ты как вопросы не ставь, а Россия хочет всю территорию Украины заграбастать. На юге и востоке путька не остановится.
In limbo• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Гівна на лопаті можна запропонувати. Скажемо, що млинці

rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляanabelia
а якщо Україна капітулює, цього не буде?
що буде з сотнями тисяч військових, правоохоронців, волонтерів?
anabelia• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Я хочу, щоб були реальні гарантії або протекторат якихось сильних країн на перемовинах, економічний тиск реальний. Якщо такі будуть, то чому б ні. Військовим шляхом дуже важко таку махіну перемогти. Зброї не дають, людей у нас менш ніж рашиків...нажаль
Який тиск, пам´ятаєте що було в 2022, ’санкції, Росія загнеться’- з чого б це країні зі своїми ресурсами, аиробництаом і т.ін. Я чоловіку казала-ні. Він, от бачиш. Два роки пройшло. Може їм і важкувато, але щось поки не видно як вони загинаються. Як кажуть поки товстий схудне (Р), худий здохне (У).
Valentina shop2020• 14 декабря 2023
Ответ длявсем надо
не вынесут
Терпеть будут люди
Та ту та• 14 декабря 2023
Ответ дляУаджит
Мені набридла війна, але мирні перемовини, на умовах українців повинні бути, а не росіянців, хто вони такі, щоб нам щось на нашій землі диктувати?
Они никто, но они сильнее. Закон джунглей(((
In limbo• 14 декабря 2023
Ответ дляrybka21
А з полоненими? З викраденими дітьми? З людьми на окупованих територіях?
rybka21• 14 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
про це пані не думають
lus_so• 14 декабря 2023
Ответ дляcactus_
Дяк. Я не емігруватиму. Мої життєві цілі не передбачають пошуків ’глибшої мисочки’.
anabelia• 14 декабря 2023
Ответ дляекатериналуиза
При такому співвідношенні сил, які зараз-так.
ebbi• 14 декабря 2023
Ответ дляIn limbo
фото
Так вони це говорять ПОСТІЙНО.Ще Миколаїв і повернути знов Херсон.Я не розумію ЯК люди цього не чують і ЧИМ вони слухають?В мене єдине пояснення-вони розуміють і їх це влаштовує
nabludatel• 14 декабря 2023
Ответ дляkontaty
Що вам дозволяє робити такі припущення? Хіба русня за 2 роки повномасштабного вторгнення змогла захопити хоч якесь місто, яке зрівнюється з Одесою? Ні. А що змінилося? Вони втратили купу людей і зброї. Вони в Запорізькій обл село Роботине відбити не можуть. Хоча й дуже хочуть.
NYC• 14 декабря 2023
Ответ дляebbi
Неофициальная. Ее же выражение
«„Во-первых, у нас ядерного оружия нет, а во-вторых, если потребуется, то мы его применим.“

У нее хватило яиц признать свою ошибку и уйти с поста.