Рожайтретьего• 15 декабря 2023
Дівчата, як ви робите замовлення з нексту?
Сподобався светр на сайті, як закачати? Як оплатити? Скільки коштує доставка? Розкажіть будь ласка, ніколи не замовляла з таких сайтів.
Шумелка Мышь• 15 декабря 2023
Там усе простіше простого. Доставка безплатна від певної суми, ви побачите це в корзині. Оплата карткою одразу, має бути увімкнена подвійна конвертація. Додому принесе курʼєр Міст
Мамкиня доця• 15 декабря 2023
Доставка бесплатная, Мист привозит, оплата сразу на сайте. Сайт Некст Украина
Рожайтретьего
• 15 декабря 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А якщо не підійшов розмір? Повернення як? Є? Дякую за відповіді
КапитанльнаЯ• 15 декабря 2023
так, вони в замовлення бланк на повернення вкладають, можна на нову пошту чи укр пошту відправити повернення
Шумелка Мышь• 15 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
Так, є
Меня не звали• 15 декабря 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А я в точке выдачи забирала....
Рожайтретьего
• 15 декабря 2023
Ответ дляКапитанльнаЯ
За свій рахунок? А гроші потім на карту повертаються без проблеми?
КапитанльнаЯ• 15 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
так, повернення ви оплачуєте , гроші повертають швидко
Кудряшка Сью• 15 декабря 2023
Ответ дляШумелка Мышь
А сколько по времени ждать посылку?
Какие данные нужны для оформления ТТН в Мист?
Тоже никогда не заказывала, но очень хочется
Шумелка Мышь• 15 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А сколько по времени ждать посылку?
Зараз трохи довше, але максимум 2 тижні в мене виходило - 10 робочих днів. Ніяких даних, крім вашої адреси й телефона не треба
Млинець Мій• 15 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
ви споачуєте тільки пересилку до Львова, гроші повертаються на карту, тільки треба бланк вложити та відмітити, що вповертеєте
Млинець Мій• 15 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Дівчата, як ввімкнути подвійну конвертацію?
ніяк(((
Млинець Мій• 15 декабря 2023
Ответ дляЗараз все скажу
але рахуйте, що сумма сплати на сайті буде трохи більша, через конвертацію
Шумелка Мышь• 15 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
Ось у приваті, наприклад, у налаштуваннях картки
Дюагональ• 15 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
В приваті - в налаштуваннях карти.
В моно - вибрати карту, під нею буде список налаштувань, обрати пункт налаштувати подвійну конвертацію (треба ввімкнути).
В інших банках не знаю
Дюагональ• 15 декабря 2023
Ответ дляКудряшка Сью
А сколько по времени ждать посылку?
Їде зараз до 2 тижнів. Але зазвичай швидше.
Дані - поштова адреса (індекс, місто, вулиця, буд, кв.). ПІБ, телефон, імейл.
Я вводила англійською.
Звичайні дані для оформлення замовлення в магазині.
Особисто ви в Міст нічого не оформлюєте, це робить некст, вам потім присилає номер посилки. Зможете відстежувати на сайті або в додатку.
В день доставки прийде смс з орієнтовним часом
Я вводила англійською.
Кудряшка Сью• 15 декабря 2023
Ответ дляДюагональ
Я вводила англійською.
Дуже дякую Вам за пояснения!
Млинець Мій• 15 декабря 2023
Ответ дляLyudaT
в настройках карты.
я не до кінця вчиталася, подумала, як вимкнути оцю конвертацію(((
Подвійна веселка• 15 декабря 2023
Ответ дляШальная коклетка
накатала тридцять третю інструкцію
Усатая полосатая• 15 декабря 2023
Зараз кур´єр може лишити замовлення в найближчому пункті видачі Розетка, дуже зручно.