Мушля з Криму• 15 декабря 2023

Жінки, котрі не люблять малих дітей, як у вас стосунки із онуками

Чужих дітей ледь переношу.
До своїх ставлюся з теплом.
Але мої виховані і відповідають моїм вимогам.

А як у випадку з онуками?
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ні лізуть в очі в мають гальма і повагу до старших
І при тому вони повинні бути успішними, сміливими, незалежними та мати свою думку, так? Ви хоч раз задумалися, що ото що ви написали, то калічна форма взаємодії?

автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви про щось своє я так розумію.
Для чого ви мені приписуєте якісь свої сценарії?
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ви про щось своє я так розумію.
Ні, я про ваше. Це було конкретне питання, ви хочете щоб ваші діти були успішними, сміливими, незалежними та мали свою думку?
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я хочу, щоб мої діти відчували мої і власні кордони.
Успішність, незалежність, сміливість, красивість , талановитість - це опціонно
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
А, ну тобто ви хочете, щоб вони були зручні, але намагаєтеся це запакувати в казку про кордони (спойлер -- не можливо відчувати власні кордони, коли тебе муштрують), а ось на реалізацію та щастя у глобальному значенні вам не те щоб не пофіг.
До чого ви приписали абстрактні красивість та талановитість до чітких значень?
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви щось дуже жваво кинулися мене терапевтувати))
Помітьте! Без жодного запросу з мого боку.
Попутно приписуючи мені і моїм дітям діагнози.

Питання просте.
Дітей не люблю.
Ніяких, окрім своїх рідних.
Своїх люблю дуже.
Цікаво, як такі жінки ставляться до онуків.

От і все.
Не треба шукати того, чого насправді немає )
І вигадувати страшні гіпотези.
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму

Питання просте.
Дітей не люблю.
Ніяких, окрім своїх рідних.
Своїх люблю дуже.

От і все.
І вигадувати страшні гіпотези.
Ні, то ви щось дуже жваво кинулися) Будь ласка, почитайте, що таке терапія. І як раз поруч почитайте про діагнози, а потім пошукайте у моїх коментах, чи є вони там.
На мене така проста маніпуляція не подіє)
Стосовно питання -- Це відкритий форум і обговорюють тут не тільки стартопік, але і коментарі. От і все) Якщо ви вийдите з позиції захисту, то зможете промотати наверх, та побачити на якій конкретний ваш комент зреагувала я.
ПС. Те, що зачіпає, там і потрібен фокус. Не дякуйте)

автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ну-ну), обговорюйте)
Не буду вам заважати)
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Ну-ну), обговорюйте)
Не буду вам заважати)
З ким? Тут нікого крім мене та вас, у захисті)
Сподіваюся, що та зручність, яку ви взрощуєте посипиться якнайскоріше.
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Я бачу, шо ні з ким.
Але нічим не можу вам допомогти і зарадити)
Може в сусідній темі вам пощастить)
Tammy21• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Я бачу, шо ні з ким.
Може в сусідній темі вам пощастить)
Я хіба прохала вас про допомогу чи зверталася за разрадою?
Для того, щоб бесіда припинилася, достатньо просто припинити мені відповідати. Все інше -- запит на продовження.