Мушля з Криму• 15 декабря 2023

Жінки, котрі не люблять малих дітей, як у вас стосунки із онуками

Чужих дітей ледь переношу.
До своїх ставлюся з теплом.
Але мої виховані і відповідають моїм вимогам.

А як у випадку з онуками?
Мэри Попкинс• 15 декабря 2023
Есть внучатые племянники. Шли б они в ....

Чарочка діда• 15 декабря 2023
раз в неделю/месяц можно и потерпеть
PORKA• 15 декабря 2023
Відповідають вашим вимогам - це як? Муштрували?..)))
Бавовнятко• 15 декабря 2023
Зачем вам внуки
Подтяжка• 15 декабря 2023
Любимее детей могут быть только дети детей!
Пожмаковна• 15 декабря 2023
Меня тоже бесят чужие дети, своих люблю,внуков тоже буду любить, это ж родная кровь. Надеюсь что сыновья не женятся на кандидатках с детьми, с таким смириться невозможно
Tammy21• 15 декабря 2023
’Але мої виховані і відповідають моїм вимогам.’
Дякую, в мене як раз є запит на почитати трилер. Щось максимально травмуюче. Ще щось напишете?

Единорог_помог• 15 декабря 2023
страшно подумать как будет, я по-ходу буду той самой злостной свекровью, которая хочет жить для себя, а не нянчить внуков) так сразу невестке и скажу)). нам если что никто с сыном не помогал)
ПростоБелка• 15 декабря 2023
Моя мама такая. Ну, нежная бабушка из неё тоже не получилась) Она заботится по своему, но ребёнок по её мнению должен быть удобен взрослым. Вернее, желательно лично ей. Иначе она от него моментально устаёт) Я была удобной дочерью, а потом долго училась быть счастливой, а не удобной. Так что мой ребёнок - не удобный.

Не заморачивайтесь сильно. Думаю, ваши дети в курсе, что вы не любитель возиться с детьми. Я свою маму не обременяла. Мне важнее было, чтоб у них с внуком в принципе выстроились спокойные отношения и никто никого не раздражал.
Нічого вдягти• 15 декабря 2023
Діти відповідають вашим вимогам? Вони що роботи? Чи ляльки? Мені їх шкода. У вашому випадку онуків краще в руки не брати
Море Щастя• 15 декабря 2023
А ваших онуків виховають ваші виховані діти. Не хвилюйтеся
ШанельКуКу• 15 декабря 2023
Ответ дляПожмаковна
А мій вже одружився.
Я дітей не люблю, а ці сподобались.
Може тому що вже школярі
Пожмаковна• 15 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
А мій вже одружився.
Я дітей не люблю, а ці сподобались.
Може тому що вже школярі
Та ну, растить чужое семя, тратить свои деньги, время, нервы на чужих детей, вам не жалко сына?
Мэри Попкинс• 15 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Я с вами согласна. У детей есть родители. Сидеть с внуками, вытирать сопли и воспитывать - не мое
Тримаю свічку• 15 декабря 2023
Ответ дляМэри Попкинс
Мда...
Мэри Попкинс• 15 декабря 2023
Ответ дляТримаю свічку
Мда...
Что такое?
Фиона Шрековна• 15 декабря 2023
в мене є знайома точно як ви, автор.
у неї діти теж найкращі і відповідають усім вимогам. правда, вона їх муштрує, кричить, принижує і, можливо, навіть застосовує фізичне насильство.
тому діти тупо налякані, а відтак ходять по струночці. правда, лише при мамі. як мама відвернулася, уся енергія виходить наружу. але так як вони по життю через муштру мамусі бояться себе показати, уся шкода йде зпідтишка, і підставляючи інших. і багато агресії нереалізованої. ой цікаво що ж то виросте в майбутньому
Леди Г• 15 декабря 2023
Моя мама не л,бит детей, не умеет с ними общаться. Но тщательно имитирует любовь
Ну шо не так?• 15 декабря 2023
Думаю, что с детьми и внуками работает известный принцип ’своё говно не пахнет’)))
Поэтому ваши дети, которые ’відповідають вашим вимогам’, и ваши будущие внуки не будут вас раздражать.

PORKA• 15 декабря 2023
Ответ дляФиона Шрековна
в мене є знайома точно як ви, автор.
Таким людям не варто і не можна мати дітей. Ніколи цього не розуміла. Не можеш, не любиш, не хочеш займатись, не маєш сили/часу і тп - не заводь, живи в своє задоволення і не каліч нікого.
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляPORKA
Так, муштрувала.
Не дозволяю стрибати в очі, перебивати в розмові.
І діти розуміють, коли ігри зайшли трошки далеко і треба запокоїтися.
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ні лізуть в очі в мають гальма і повагу до старших
PORKA• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Так, муштрувала.
Муштрувала - розказувала, пояснювала чи жорстко дітей заставляли слухатись, карали і тп?.
Фиона Шрековна• 15 декабря 2023
Ответ дляPORKA
там, здається, ситуація трохи інша. вона їх любить, по-своєму. але виховує зручних СОБІ дітей. тобто це як виховання культу мами, щоб мама була свята і все майбутнє життя вони хотіли служити їй, і завойювати любов.
просто зі сторони - тупо аб’юзивні стосунки з дитиною, сильно домінуюча мати і повна покора в дітей. не заздрю їх майбутнім дружинам, така нездорова прив’язаність просто так не мине. це проблема на все життя, мрія таки догодити мамі.
Фиона Шрековна• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Так, муштрувала.
а заходять вони далеко майже завжди, правда? от би сиділи рівненько годинами підряд, тоді саме воно
автор Мушля з Криму • 15 декабря 2023
Ответ дляPORKA
Розказувала і пояснювала.
Судячи із питань в темі і з досвіду оточуючих діти, що вважають себе пупом землі - це ок)
PORKA• 15 декабря 2023
Ответ дляМушля з Криму
Розказувала і пояснювала.
Ви так написали - ’чужих не переношу’ і потім ’муштрую’, що можна трактувати - ’діти виховуються як у виправному закладі’).
Як на мене то любі крайнощі недобре
Невгамовна шахиня• 15 декабря 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
У свекровей так обычно и бывает))
Невгамовна шахиня• 15 декабря 2023
Ответ дляШанельКуКу
А мій вже одружився.
Я дітей не люблю, а ці сподобались.
Може тому що вже школярі
...
ШанельКуКу• 15 декабря 2023
Ответ дляПожмаковна
А для чого ви це написали?