Патріотка з дивану• 15 декабря 2023

Самый смешной тролль на форуме, кто вам запомнился?

Стигла полуниця• 15 декабря 2023
Наташа), ну Настя ще нічого так була
Джавеліна• 15 декабря 2023
Сьогодні гороховий
neortoju• 15 декабря 2023
Только темы о Валере и мороженой курице. Троли как-то не запоминаются. Ну Юра звезда, но он ни о чем.
Свідок Перемоги• 15 декабря 2023
Дотепнішого за Юрка нікого і не пригадаю
Плакулька• 15 декабря 2023
Дівчина, що хейтить всі теми, де про дітей. Хлопчина-гей (наче їх кілька). Жіночка гостра на язичок (але вона наче справжня; має багато дітей), коментарі часто уїдливі. Але мені здається, що це всі тролі від редакції, щоб урізноманітнити дозвілля.
Цигарний шланг• 15 декабря 2023
Я Таньку люблю.
І ще одну дівчину, вона дуже іронічно пише, але під анонімом
Вмію заміряти найкраще• 15 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Дотепниший юрка только петросян
Kristinka2106• 15 декабря 2023
Инсультница и которая шарики лопает
Най хоч раз• 15 декабря 2023
Троляка з кулькою повітряною. Настільки тупий, що аж смішно.
автор Патріотка з дивану • 15 декабря 2023
Ответ дляKristinka2106
Инсультница и которая шарики лопает
Та ну,про инсульт то невротик какой то,а не тролль
курасаны• 15 декабря 2023
Раніше тролі були вогонь, зараз трохи не то.
А я с Рио-де-Житомира!• 15 декабря 2023
Троллей не отслеживаю, но тут был экземпляр с грязной сковородой
Рятівник Малібу• 15 декабря 2023
НастюшаК -- самый, самый))))
Клин_Кляйн• 15 декабря 2023
Наче щодня тут, а більшої частини названих ’тролів’ й не знаю.
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Это какой?
А я с Рио-де-Житомира!• 15 декабря 2023
Ответ дляПатріотка з дивану
Это какой?
Та постоянно с яйцами и грязной сковородой, мол..,чито у вас на обед,, тьфу
Мрії у вирії• 15 декабря 2023
Старих тролів не знаю, із нинішніх мене тільки один ’неизменно умиляет’, який регулярно високе мистецтво тіткам показує із завжди одним і тим же питанням ’подарували б чи були б раді такому подарунку’ і відповіді наших тіток за мистецтво йому +
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не видела такого)
кураГАЛЯ• 16 декабря 2023
Три_гривны_наложка.....)
Зоряний Шлях• 16 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Юру поплавило після виїзду. Він і до того був на грані, а то вже геть стріха поїхала.
А поговорить?• 16 декабря 2023
Ответ дляПлакулька
А я не могу понять, в чем прикол??? Зачем им это???
Этожзвяздаяегообожаю• 16 декабря 2023
Розова пони
ЗновЗдоров• 16 декабря 2023
Настя с её едой