осень харашо• 16 декабря 2023

Такий чіп у пса, вже є в базі!

Прочіпучали француза у державній ветклініці.
Сьогодні почали робити документи, і під таким чіпом рахується інша собака.
Вет здивований, а я в шоці. Пропоную два варіанта:
- видалити перший чіп в зробити знову.
- рахується у нас офіційний чіп , а той інший власник то не наша проблема, але мені вивозити потрібно буде собаку!
От що робити?
муха в кедах• 16 декабря 2023
Як таке може бути??? Звяжіться з власником чіпа в базі.

муха в кедах• 16 декабря 2023
А а якій базі перевіряли?
автор осень харашо • 16 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
Не знаю(((
А база для нас доступна? Я не знала що можна звʼязатися з власником
автор осень харашо • 16 декабря 2023
Ответ длямуха в кедах
А а якій базі перевіряли?
У клініці перевіряли, не я.
Мені сказали що ж три офіційні бази в Україні..
Файна_зупка• 16 декабря 2023
Можно в интернете найти и вбить номер
муха в кедах• 16 декабря 2023
Ответ дляосень харашо
У клініці перевіряли, не я.
Я про дві знаю
муха в кедах• 16 декабря 2023
Ответ дляосень харашо
Не знаю(((
Так, спробуйте. Можливо не вірно номер ввели.
люблю_тортики• 16 декабря 2023
Вважається, а не рахується.
автор осень харашо • 16 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Можно в интернете найти и вбить номер
Нічого не розумію (

акель13• 16 декабря 2023
Підскажіть будь ласка які документи потрібно мати , щоб перевезти тварину собачку за кордон ?
автор осень харашо • 16 декабря 2023
Ответ дляакель13
Я тільки почала робити. Про цей займає 4 місяці. У мене в Житомирі приблизно 7 тис грн
Жена брата Админа• 16 декабря 2023
Ответ дляакель13
Паспорт, вакцинацію від сказу і антитіла, це обов´язково
Файна_зупка• 16 декабря 2023
У меня тоже номер определяется только в украинских базах
автор осень харашо • 16 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
У нас ККУ-шний чіп.
Как нефиг делать• 16 декабря 2023
Ответ дляакель13
чіп, паспорт
2) вакцинація
3) мінімум через 30 днів після вакцинації забір крові на титр антитіл проти сказу
4) після цього карантин 90 днів
5) за 2 дні до відʼїзду йдете у державну ветлікарню робите огляд з печаткою в паспорт, обробку від глистів, бліх, отримуєте форму ф1 (якщо з твариною все ок і він дійсно здоровий)
6) у своєму місті в дпсс обмінюєте ф1 на сертифікат, який даєте прикордонникам при перетині кордону
Котогосподиня• 16 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
чіп, паспорт
2) вакцинація
4) після цього карантин 90 днів
В яку країну 90 днів?
автор осень харашо • 16 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
чіп, паспорт
2) вакцинація
4) після цього карантин 90 днів
Дякую!!!
А шо сталося?• 16 декабря 2023
А ни у кого не хватило ума отсканировать чип до введения? Вообще-то они должны проверяться до, а не после
А шо сталося?• 16 декабря 2023
По теме - 2 варианта. Либо кто-то (Вы или хозяин другой собаки) ошибся при наборе номера чипа в animal.id, либо, что сомнительно, производитель умудрился сделать 2 чипа с одинаковым номером.
В первом случае по номеру чипа находите данные хозяина другой собаки, связываетесь с ним и просите внимательно проверить номер, внесенный в базу. В случае ошибки или исправить, или пересоздать профиль питомца. Тоже самое делаете и Вы, ошибка может быть и Ваша.
Если вариант, что один номер на 2 физических чипа, обращаетесь к производителю.

А шо сталося?• 16 декабря 2023
Ответ дляосень харашо
Не знаю(((
Естественно. Именно для этого и существуют чипы - для идентификации собаки и привязки ее к хозяину, по номеру чипа его данные известны.
Данные может вносить и сам владелец, сайт либо приложение animal.id. Внесенные на этот сайт данные синхронизируются с международными базами.
акель13• 16 декабря 2023
Ответ дляКак нефиг делать
чіп, паспорт
2) вакцинація
4) після цього карантин 90 днів
Дякую