Вперше посміялась за останні місяці.
Я: Справді хвилююся, коли тихо не один день. Виношу сумку велику в корідор, бо документи та ноут. А сама лежу дивлюся кіно по компу та слідкую за кількома каналами в ТГ з оповіщенням, де та що літить, але Ваньок - у пріорітеті. Його пісять та спать вирубає просто до ранку. ЗюЫю Прибиратися іноді ліньки :-)
Результат:
вже голосів:
36 (61.02%)
Лежу на дивані
10 (16.95%)
Я як хлопець з вусами
9 (15.25%)
Всього потроху від кожного
4 (6.78%)
Я як перший хлопець в шапочці
Popeye the Sailor• 16 декабря 2023
Не паникую. Может быть коридор, если слышу рядом пролетающего шахеда или уже взрывы очень близко.
По різному, якщо не на роботі, можу йти до магазину, або займатися домашніми справами.
Але коли чую, що десь пролунав вибух, то хапаю ноги в руки, та шукаю бігом укриття.
Хтось скаже дурне, а я скажу, що набридло вже, ніби роботу, після кожного сигналу тривоги, покірно слідувати негайно до укриття, бо так сказали. Моє життя, мій вибір.
Дашенька из Киева• 16 декабря 2023
Я як з хлопець з вусами. Дві стіни (коридор). Не реагую тільки на тривоги від зльоту йо...ної Миті. Але звісно ще багато чого залежить від міста, хто де живе...
я на Ванька не підписана, але про його пісяти і спати знаю!
Ответ дляliss
Так где вы проживаете в каком городе ?
Типа вы меня не знаете ) Как и вы в Киеве. Жду в гости. Стекло уже вставляли подъездом. Завтра хочу отвезти вещи на Соломенку. Присоединяйтесь.Откуда пришли в эту не новую тему и так ясно. Вам хорошего вечера и мирной ночи!