Лялька в колисці• 16 декабря 2023
Холодильник з No Frost чи без
Потрібен холодильник в квартиру, яку здаю. Беручи до уваги сьогоднішні умови, можливі проблеми з електропостачанням та й, взагалі, не дуже розумію, який краще для оренди: з No Frost чи без? Які недоліки чи плюси кожного варіанта. Також, якщо маєте варіанти по виробнику чи моделі для такої цілі, теж поділіться. Дякую.
Дверной_Проем• 16 декабря 2023
С
Это отзыв от той, которая каждый год размораживает холодильник и отдельную большую морозильную камеру.
Пожалела уже тыщу раз
Мастер Пис• 16 декабря 2023
У мене все моє свідоме життя ноу фрост, я навіть не уявляю як це інший.
Але у зв´язку з нестабільною ситуацією в енергетиці і постійними виключеннями світла, то ноу фрост теж треба розморожувати періодично.
Говорю-балакаю• 16 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
Что значит размораживать ноуфрост. Там в камере практически нет намораживания. Периодически протираю камеру тряпкой для чистоты.
Говорю-балакаю• 16 декабря 2023
Сейчас живу на съёме, здесь капельная разморозка. Он меня бесит. Все равно в морозильной камере намораживает и его надо отключать и размораживать.
Незламна Україна• 16 декабря 2023
Звичайно ноу фрост. Навіть дивне якесь питання. Невже зараз ще хтось купує без цього
Мастер Пис• 16 декабря 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
В камері немає, але всередині виявляється намерзає. В мене так виходило, що раз в декілька років я виключала холодильник на добу-дві і проблем не було. А цього року зламався. Викликала майстра, він подивився, а там всередині лід. Розмерзався він у мене 5 діб. Це минулого року під час відключень намерзло. Бо на початку 22 року ми на місяць виїхали і холодильник не працював.
Я сама не знала, що так буває.
Мастер Пис• 16 декабря 2023
У сусідів теж так було, але в них ще й задвижка зламалась, бо на неї лід намерз.
Саджу все зарання• 16 декабря 2023
Без. У меня без ноуфрост 12 лет работает. Раз в год размораживаю. У всех знакомых уже по второму третьему холодильнику
Помилуйте мадам• 16 декабря 2023
Тільки no frost. У нас без, щоразу шкодую і в житті більше би такий не взяла.
кураГАЛЯ• 16 декабря 2023
Ответ дляМастер Пис
ни разу не размораживала
холодильнику лет уже 10 точно.
даже когда света не было 3 суток.
холодильнику лет уже 10 точно.
даже когда света не было 3 суток.
Простоваля• 16 декабря 2023
С No Frost разумеется, пару тыс всего переплата. Про то, что часто ломается - чушь, у меня 4 года стоит... Как и вся техника, у одних чаще, у других реже ломается, как повезёт.
Коли мовчу- приємна жінка• 16 декабря 2023
А смысл покупать без?)) Это для мазохистов.
У меня нофросты с 1995 года, наверно четвертый или пятый, ни один не ломался. Никогда не размораживала
Я тут Живу• 16 декабря 2023
в жильё для сдачи купите обыкновенный.
у меня No Frost не размораживался лет 10,но уже тарахтит не по-доброму и этот капельный Indesit работает как зверь,но намораживать шубу начал через 2мес.