жар-птица Нюра• 16 декабря 2023
Бойлер Гореньє на 100 л- за який час нагрівається у вас??!
В мене новий( 3 місяці), але із самого початку якось повільно гріє воду( за ніч всього до першої поділки)
І взагалі, скільки б часу не був ввімкнений- ніколи не доходить стрілка хоча б до другої поділки( хоча вода гаряча ніби)
Може якийсь вентиль не відкритий( бо майстер такий собі встановлював)?
Бринзолетта• 16 декабря 2023
1 фото - це максимум чи мінімум?)). У мене інша марка, але принцип напевно такий же. Я зробила на максимум, щоб швидко грівся за короткий час. Бо нам не вистачає). У мене 80 л, якщо до половини нагрітий, то вистачить 1 -2 чол. нормально душ прийняти+ помити посуд. Без економії. Може довго гріє із-за об´єму? Та і напруга взимку мала.
ЛюблюДевчонок• 16 декабря 2023
Ответ дляСіточка
Так вы сами должны максимум выставить, до которого греть
так на фото регулятор выкручен на максимум.
автор, есть чем измерить температуру воды из бойлера? может проблема в показометре (градусник) вверху бака, а может и в термореле, которое управляет нагревом
ЛюблюДевчонок• 16 декабря 2023
гугл подсказывает, что мощность вашего бойлера 1400 Вт, с поправкой на теплопотери 1350. За 5,5 часов должен поднимать температуру воды на 60 градусов, или примерно до 70, руку не удержите.
в вашем бойлере 2 тэна, может быть один не работает с момента установки?
нужно больше вводных данных
Реанимация• 16 декабря 2023
Ответ дляnavariya
Маабуть, бойлер, барахлить, або датчик.. Зараз пізно говорити - але цей виробник - фуфло((
У мене Горенье, у свекрів та батьків теж, у сина також, і ще у обох сусідів.
Нам рекомендував цього виробника друг, який займається ремонтом бойлерів.
Для автора:
Наш на 80 л до встановленої температури (55°) нагрівається години за 2 влітку, і за 3 взимку, коли вода в мережі крижана.
Для автора:
жар-птица Нюра
• 16 декабря 2023
Ответ дляСіточка
так на максимумі!
жар-птица Нюра
• 16 декабря 2023
Ответ дляСіточка
Он ту вертушку поверните до упора и будет греть до максимума
до упора і стоїть !
жар-птица Нюра
• 16 декабря 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
Він виключається, чи завжди гріє (горить лампа)?
зазвичай на мінімальному стоїть- ледве тепла вода... а на вихідних ставлю на максимум щоб покупатись ... включили десь о 12-00, набрали 1/3 ванни і оце таке зараз на термометрі.. другій людині покупатись вже ніяк(((
жар-птица Нюра
• 16 декабря 2023
Ответ дляРеанимация
Для автора:
а стрілка теж показує при цьому максимум, бо на нашому більше ніж до першої поділки не піднімається?
жар-птица Нюра
• 16 декабря 2023
Ответ дляГорня капучіно
в нього просто датчик неправильно показує. в мене теж так
це тільки нам так « пощастило»- чи в них у всіх Гореньє така проблема ?
Перед цим був теж Гореньє, але не такої модифікації, то все було добре- і грів і показував температуру правильно( пропрацював більше 10 років)
А Я Самая Самая• 16 декабря 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
В мене теж на 100 л. Інша фірма. Гріє десь 3-4 години ( по фото 4 стрілка справа по середині, не на максимум) при умові, що гарячою водою ніхто не користується і плюс яка напруга. Зараз не менше 4 годин гріється.
Первая ласточка инфляции• 16 декабря 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
Бойлер фуфло. Треба було не на об´єм дивитись, а на потужність тенів.
2*700Вт - це сміх для 100-ки. Вони такий бак ніколи не нагріють)))))
Ворую вкусняшки• 16 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
це якщо одним гріти. В мене аристон на 100л - 1500 Вт і все ок.
Швидше за все дійсно один тен або відключений, або вийшов з ладу
Ответ дляВорую вкусняшки
Казки))))
Ворую вкусняшки• 16 декабря 2023
Ответ дляПервая ласточка инфляции
Казки))))
Чому? Реал. Більш того гріємо нічним тарифом вистачає на день. Ну і в принципі довгим є ише перше нагрівання, далі ж вода гріється вже не від крижаного стану.
Ответ дляжар-птица Нюра
Шукайте нормального майстра, міняйте тени приблизно на 1.2 кВт кожен. 2*1200 це буде на щось подібне.
Тільки трубку на клапан надлишкового тиску треба надівати (з виводом у каналізацію). Див. фото 2, там де синеньке зверху справа. Там відвод маленький вниз стирчить.
Педиатор_я• 17 декабря 2023
Скільки йому років?
Бо якщо ставити навіть новий без фільтра - то маючи нашу воду можна мати великий накіп всередині, що заважає тенам працювати, а датчику розуміти температуру.
В нас 80 л, тен 1500 кВт. Нагріває за 2 години в середньому.
І з клапану треба трубку вивести в бачок унітазу, якщо бойлер над унітазом.
жар-птица Нюра
• 17 декабря 2023
Ответ дляПедиатор_я
Скільки йому років?
3 місяці
Педиатор_я• 18 декабря 2023
Ответ дляжар-птица Нюра
3 місяці
Дуже странно.
Мабуть когось треба викликати.
Бо може і від низької напруги погано грітися (наприклад в деяких зараз нас пунктах напруга замість 230 В- 170 В тощо).
Або датчик, або тен тощо.
Мабуть когось треба викликати.
Або датчик, або тен тощо.