Мати тріля• 16 декабря 2023

Як зрозуміти тонус чи норма?

Майже 23 тиждень, декілька днів як зʼявились відчуття тяжкості живота іноді навіть десь тягнуло, але раніше таке теж було і я точно знала що то кишнівник, бо з цими відчуттями в животі щось булькало і вибачте, виходили гази. Зараз же стало важче зрозуміти це матка і тонус чи кишківник. Вчора і сьогодні ввечері пройшлась зовсім трошки, відразу після цього зʼявилось відчуття тяжкості, лягла але дивлюсь що не проходить, відчуваю як дитина рухається, трогаю живіт, внизу наче мʼякий а от зверху біля пупка стає таким натягнутим. Лежу і не можу зрозуміти ніяк норма чи ні. До лікаря у вівторок йду. Вже пару разів таке було але мене дивились казали все ок, але зараз ці відчуття наче збільшуються і я думаю це з терміном повʼязано чи ні. Ще думаю можливо дитина якось перевертається і починає живіт так напружуватись? Бо були моменти що дитина прям активна і після цього відразу починав живіт напружуватись.
Не хочеться і панікувати просто так але і програвати щось важливе теж не хочу( як ви розуміли що у вас тонус особливо такий що треба терміново звертатись до лікаря? Ще одне уточнення, я лежала тиждень тому у лікарі з ковідом і в один день в мене теж був прям такий напружений живіт, мені робили УЗД і лікар трогала живіт то сказали немає тонусу, типу тонус це як камінь і можуть бути болі. Але я всеодно не можу зрозуміти, у мене живіт може бути твердий чи натягнутий чи важкий, не знаю як це вірно сказати, як зрозуміти це? Я трогаю і розумію що сама матка натягнута наче а от звісно верхній шар шкіри де жирок то мʼякий
автор Мати тріля • 16 декабря 2023
Ще додам що я і так цілий день майже лежу, нічого такого не роблю. Сьогодні лежала, потім зібралась і пішла на вулицю, пройшлась біля дому можливо хвилин 10 і відчула цю важкість, прийшла і знову лягла але ці відчуття так і залишились. Бо я читала якщо тонус то треба лягати і типу через якийсь час він пройде

Пузата Хата• 16 декабря 2023
Думаю всё в норме у вас, когда живот каменным, то чуть ли кожа не болит
Пузата Хата• 16 декабря 2023
Ответ дляМати тріля
Наоборот, двигайтесь, особенно если врачи ничего такого не видят
автор Мати тріля • 16 декабря 2023
Ответ дляПузата Хата
А як рухатись як відразу починаються якісь болі і я хвилююсь йду лягаю? 😢 коли лежу то все ок а щось починаю робити то відчуваю цей натягнутий живіт. Не завжди звісно, бувають дні коли прям чудово себе почуваю а от бувають такі дні ну що нічого не можу робити бо відразу щось з животом.
Бабка-ежика• 16 декабря 2023
Какая-то вы очень нежна и мнительная. Если что у меня срок почти такой же (чуть больше).
автор Мати тріля • 16 декабря 2023
Ответ дляБабка-ежика
Не спорю, так і є. Я дуже відчуваю всі зміни в організмі, коли звʼязки тягнуться, коли живіт збільшується і тд. Доречі не всі вірять, але я відчувала що вагітна на 5 день, сама думала що з розуму зійшла, але в мене почала помічниця нити і в грудях колоти і я відразу зрозуміла що воно. Тому так, я сама не дуже цьому рада, бо уявляю що буду відчувати при переймах і пологах якщо в мене така чутливість організму. Але в мене і перша вагітність була завмерла на маленькому терміні тому зараз на всі ознаки звертаю увагу, тим паче коли живіт напружуються і тягне. У вас доречі таких відчуттів не буває? Якщо вже у нас термін однаковий)
Бриджит_Фрикандо• 16 декабря 2023
У меня тренировочные начались оба раза с 20 недель, но там хватает - каменеет и отпускает. Постоянной тяжести при брекстон хиксах нет. Тоже думала, что тонус, а - нет. Вот такая матка, тренировалась очень) а что у вас - скажет врач. Ну и меньше конечно выдумывайте. У меня тоже была замершая, как и у тысяч женщин, и не одна..
автор Мати тріля • 16 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я теж думала може тренувальні перейми почались, бо читала що у деяких з 20 тижня, але немає ось цього періодичного хватання. Тобто в мене якщо живіт натягнувся то це може бути і на пів дня і на день а потім само якось відпустить, тому і не розумію чи може буде тонус такий. Бо вчора ввечері були такі відчуття, заснула і всю ніч крутилась бо відчувала цей дискомфорт і попустило аж зранку вже після цього як сходила в туалет по великому 🙈 тому і подумала може кишківник. Але сьогодні на вечір знову таке ж саме, дивно дійсно, ну у вівторок буду зі своїм лікарем розбиратись. Дякую) стосовно завмерлої і накручувань я себе зараз дуже сильно стримую і цьому, я сама тривожна і з цієї вагітністю мені це важко, відкидаю всі погані думки і уявляю якісь хороші картинки які нас чекають) тому я не скажу що зараз я прям якось вигадую щось просто коли зʼявляєтесь якийсь дискомфорт то звісно хочу знати це норма чи може треба звернутись до лікаря для перестрахування
задумчивая мордочка• 16 декабря 2023
Матка - это мышца.
Она приходит в «тонус» - напрягается каждый раз, когда вы ходите в туалет.
Это ее задача как мышцы - напрягаться.
Нет такого понятия как «тонус».
Забудьте его.

И да, «тяжелеть» будет дальше еще больше. Ребенок растет, живот растет, кожа натягивается. Это нормально

Vtori33• 16 декабря 2023
В мене 28 тижнів,камʼяніє,але з кишківником біда бідою і булькає і гази.Від того також камяніє.От зараз іду пити нош-пу та еспумізан бо то вночі діла не буде
автор Мати тріля • 16 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Матка - это мышца.
Это ее задача как мышцы - напрягаться.
Нет такого понятия как «тонус».
Забудьте его.

Я це розумію, що «тонуса» немає, я слухала багато лікарів в тому числі Березовську. Просто інколи у начитаюсь тут що у багатьох тонус вони лежали на збережені і тд то відразу думаю від чого цих жінок тоді лікували, значить же якась проблема була. Взагалі мене просто хвилює що до 21 тижня все було ок, не було цих болей і такої тяжкості а тут зʼявилось. Ну в той же час розумію що матка росте і дитина і відповідно буде важкий живіт але всеодно якесь хвилювання коли це вперше все відбувається є. Тому і перепитую тут)
автор Мати тріля • 17 декабря 2023
Ответ дляVtori33
Та в мене наче з кишківником ок, до вагітності навпаки були проблеми, ходила раз в тиждень в туалет, думала як завагітнію буде взагалі капец. Але яке було моє дивування що під час вагітності я почала ходити кожен день, а інколи і 2 рази. Це для мене свято звісно) але хоч і хочу кожного дня, стараюсь нормально їсти але всеодно відчуваю що і вздуття є і булькає і тд. В мене ще буває що типу починає от нити живіт, ну на пару секунд і в цей же момент виходять гази і відразу живіт попускає 😃 то добре що я хоч знаю що це через кишківник відбувається бо вже б з розуму зійшла
задумчивая мордочка• 17 декабря 2023
Ответ дляМати тріля
Теток лечили, потому что они хотели платить деньги, а врачи радостно их получать.
И аптека на первом этаже роддома не должна без прибыли оставаться.
Жинси на дитину• 17 декабря 2023
Ответ длязадумчивая мордочка
Матка - это мышца.
Это ее задача как мышцы - напрягаться.
Нет такого понятия как «тонус».
Забудьте его.

+100
Автор, тонус і є норма. Нічого не треба лікувати і переживати теж не треба.
Нормально мати різні відчуття, це ж вагітність, це значні зміни в організмі. Там ціла людина ворушиться - звичайно, буде відчуття натягнутості, і чим далі, тим інтенсивніше.
автор Мати тріля • 17 декабря 2023
Ответ дляЖинси на дитину
+100
Почула вас, дякую, заспокоюсь і у вівторок ще з лікарем переговорю
Жинси на дитину• 17 декабря 2023
Ответ дляМати тріля
Ви ще скоро побачите, як смішно випинається живіт на один бік, коли дитина ногою чи рукою десь впирається)))) теж буде таке натягнуте відчуття, тільки сильніше)
Хай все буде добре)
Подвійна веселка• 17 декабря 2023
Ответ дляМати тріля
Это таки конус, никаких таких ощущений кишечник давать не может . Бежать к врачу не нужно, но ао вторник жалобы озвучьте, вам нужна терапия