Распространяйте в своих соц.сетях, пишите комментарии на странице Марьяны Безуглой, если примут этот законопроект, пойдут все, исключение только беременные, будет запрет на выезд, обязательная военная подготовка от 18 до 60 лет, женщинам в том числе.
Просыпайтесь!!!!!
Сейчас они дорабатывают наказание за уклонение и его выкатят на порядок денний.
❗️Важливі подробиці про новий законопроект щодо мобілізації
Призовний вік по мобілізації – 25 років, замість 27 років зараз.
Нові обов’язки військовозобовʼязаних громадян:
📍Надати дані про місце проживання роботодавцю.
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
📍Самостійно з’явитися в ЦНАП / ТЦК СП для уточнення даних. Мобілізувати в ЦНАПі не можуть! Тільки уточнити дані.
📍Постійно носити з собою військово-обліковий документ (ВОД) під час дії воєнного стану.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍за місцем проживання представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍 за місцем роботи представниками ТЦК СП, поліцейськими
📍в громадських місцях представниками ТЦК СП, поліцейськими
Яка відстрочка таке і право на звільнення:
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Якщо двоє військовослужбовців мають дитину, то 1 має відстрочку і право на звільнення (чоловік або жінка). Тобто, якщо жінка вирішує піти на військову службу, то чоловік таким чином може отримати відстрочку.
📍Якщо у сім’ї особа неповнолітня з інвалідністю.
📍Якщо повнолітня недієздатна дитина з інвалідністю / дружина або чоловік / батьки дружини або чоловіка 1-2 групи (при цьому особа з інвалідністю сама обирає кому відстрочка)
📍Опікуни особи з інвалідністю 1-3 груп, яка визнана в судовому порядку недієздатною.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍Тільки діючі нардепи (всіх колишніх прибрали), обрання депутатом – підстава для звільнення.
📍Жінки та чоловіки, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, донька, батько, мати або рідний (повнорідний, неповнорідний) брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час АТО або відсічі збройної агресії проти України.
Підлягають мобілізації тільки за бажанням:
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
Прибираємо право на відстрочку та ставимо на військовий облік:
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
📍всі звільнені строковики переходять в мобілізаційний ресурс відповідно до загальних правил (з 25 років)
Жінки:
📍стають на військовий облік (порядок обліку визначається Міноборони)
📍проходять базову загальновійськову підготовку
📍під час дії воєнного стану залучаються до проходження військової служби (на бойові посади - тільки добровільно)
📍звільняються від проходження базової військової підготовки (крім загальних підстав):
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
Просыпайтесь!!!!!
📍Пройти медогляд під час мобілізації.
Варіанти вручення повістки:
📍в ТЦК СП представниками ТЦК СП
📍Всі особи з інвалідністю.
📍Ті, хто мають троє і більше дітей.
📍Вагітні жінки та жінки в декреті.
📍особи з інвалідністю
📍особи, звільнені з полону
📍поліцейських
📍БЕБ
📍державна пенітенціарна служба
Строкова служба:
📍прибираємо строкову службу
📍звільняємо строковиків
Жінки:
- у зв’язку із вагітністю;
- у зв’язку з доглядом за дитиною.
_Alekssandra_• 17 декабря 2023
Ответ дляJave
Нікого поки не мобілізують це перше. Вас навмисне залякують тут тролі російські. Але ви мусите також щось робити щоб вас не мобілізували насильно через 1 рік.. я обрала донатити на дрони.. Дрони заміняють людей на війні... навіть невеликі суми можуть допомогти..
Залякує безуглая. По вашему мнению, это рашисткий троль?
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Нет, конечно. Я своих детей тоже не для войны рожала. Но когда работала на стратегическом объекте, то узнала как на бизнесе отражается война. И это никому не выгодно. Поэтому нам больше не хотят помогать. Потому что это фарс, к сожалению. И гибнут люди защищая чужие миллионы.
Так если на эти предприятия никто не захочет идти работать, то какой в них смысл?
Ответ дляПавела
Мене не мобілізують, я інвалід. Не буду навіть говорити скільки ми задонатили з початку війни. Для нас це дуууже великі суми. Коли чоловіка заберуть, ми не те що донатити не будемо, ми з дітьми у злиднях будемо жити. Комусь до цього буде діло? Ні. Головне голосніше всіх кричати, що всіх на фронт. Лицеміри ті, що закордоном, вдома з чоловіками, дітьми, а такі гасла озвучують.
Який ви пропонуєте варіант? Я також не хочу бути мобілізована, в окопі бути, і чесно скажу я не зможу забезпечити сама дітей, і владу цю ненавиджу не меньше ніж Ви, і вірю що вибір в 2019 році був фатальним для України...АЛЕ тепер ми не маємо варіантів, я не думаю що людей які падають від звуку пострілу візьмуть в окоп.. але зараз ми маємо лише два варіанти, хто здатен воювати воює, хто ні донатить посильні суми, підтримує економіку і не сіє розбрат, щоб не розділити українське суспільство
Ответ дляТанюша мама двоих принцесс
Я тоже так считаю, но у нас нюхают только бедные пацаны, которых тоже не для войны рожали. Это все закончится договорняком. У нас по факту даже войны нет, а только военное положение. Для защиты бизнеса. Если бы вы мы знали хоть 10% правды, уже в Украине и людей бы не было...
Это какой ваш акк по счету?
Меня всегда удивляло, как лихо такие темы подхватывают. Вы для срассии стараетесь?
Оксана-004e• 17 декабря 2023
Ответ дляRey_555
Ага, а зараз не дуже хтось і признається, що за це лайно голосували. Прозріли. Але запізно. В історії України був колись такий історичний період, який звався ’Руїна’. От ми вступили в ’Руїну-2’. Я б теж мобілізувала тільки виборців зе. Хай розгрібають тепер. А ми в тилу будемо, морально підтримувати, кулачки за них тримати
Плюсую, я за перестать стрелять не голосовала и отдуваться в окопах не имею желания
Оксана-004e• 17 декабря 2023
Ответ дляtosja_80
Ну, тогда для начала виборців По, который очень активно поддерживал войну с 14 года
Можно узнать, как по поддерживал войну?
Танюша мама двоих принцесс• 17 декабря 2023
Ответ дляPiracanta
Смысл в том, что если бы это была реально война, то это было бы сделано сразу. И там не пару тысяч, когда предприятие стратегического значения национализируется, то зарплаты не уменьшаются и продукция идёт на фронт, а у нас все для фронта закупается у нашего бизнеса. Вот и считайте кому что выгодно. А с работой сейчас везде туго, поэтому недостатка в рабочей силе не будет.
Ответ длячаревна
Это какой ваш акк по счету?
Единственный. У вас нет больше других аргументов?
Ответ дляJave
Нащо ви цю божевільну безуглу тут цитуєте? Нащо залякуєте людей? Коли ви нагнітаєте тут Ви підіграєте ворогу, ви ж це розумієте? Ще раз, путін не буде з нами мирні перемовини проводити, але якщо українське суспільство збереться, і навчиться жити і розвивати країну в умовах війни то він своїх цілей не досягне, то війна може й затихнути
Она не просто Безумная, она вообще-то законы пишет для нашей страны.
Ответ дляJave
Варіанти? Що я можу запропонувати? Я озвучувала свої думки ще у 2022, ми не можемо перемогти, але тоді всі вірили у перемогу. А зараз? Замкнене коло. Але жити хочеться не менше, а може і ще більше. І жінкам і, уявіть собі, чоловікам. А там квиток в один кінець. В цьому ж проекті безугла пропонує по 3 роки служити. Багато зможуть повернутись? А ті, що зараз вже по 2 роки. Якщо ми не можемо витягнути цю війну, ні людьми, ні зброєю, ні фінансами. У нас з росією можливості непорівнювальні.
_Alekssandra_• 17 декабря 2023
Ответ дляJave
Ні рашистські тролі, ті хто її ахінею по інтернету розносять
Ну, подождите, это, на минуточну, народный депутат Украины. Официальное лицо, а не бабка марьяна с лавочки у подъезда.
Почему же, по вашему, ей писать ТАКОЕ нормально, а те, кто цитируют, нанятые врагом боты.
Логики ноль.
Ответ дляMilusya86
До них потрібно,вже йти з калашами,і зараз в мене полетять капці,але пролупіть свої очі,якщо це правда,то тут просто знищують народ
Потрібно включати критичне мислення і розуміти, що тут просто безпідставно розганяють паніку! На жаль, бачу у 90% тутешніх ’базарних баб’ - пробачте по іншому не скажеш, його просто немає. Головне прочитати заголовок а потім битися в істериці і кіпішувати
Ответ дляMary-7b23
Да, женщины будут пехотой , танкистами - если малые и худые . Это сначала глаза замыливают что на боевую линию - по желанию , а потом будет указ командирам не гласный - отправлять по приказу на боевую линию столкновения , на задания , а приказы в армии надо исполнять
Это какой у вас акк, что вы так здесь разгоняете на пользу кацапов?
Что то в других темах, вас нет, только дестабилизации в Украине интересует
Ответ дляShaan
Когда будет принят, будет поздно! Надо сейчас создаватл шумиху, везде об этом кричать! Тогда есть шанс, что дадут заднюю! Она не от себя пишет, а почитайте! Она - представитель провластной партии и они сейчас пишут этот проект! Не какая-то опозиционная партия (оппозиции у нас сейчас нет в принципе), а провластная!!! Как думаете, неужели есть шансы, что проект не примут?
Все верно!!! Надо везде писать, говорить и т д
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ дляkitty cat
А приняли уже ее какой-то закон за эти два года войны ? Не знаете ?
Зайдите на сайт Рады и посмотрите
Мурка в бурке• 17 декабря 2023
Ответ для_Alekssandra_
Логики ноль.
Зам комитета по разведке и обороне. Второй чел по сути!
Оксана-004e• 17 декабря 2023
Ответ дляМурка в бурке
Вообще то она не балаболка с советчицы а занимает серьезную должность в комитете по оброне и разведке.
Уже и безуглую в матрёшки записали прихылтныкы зе