Цікаво, як багато порадниць у зв´язку з останніми заявами Безуглої відмовились від позиції "Війна виключно до кордонів 1991, без варіантів" 😃 коліться. Ті, хто за кордоном, все ще такі непохитні? ))))
Ответ дляebbi
До речі,а про те,що воювати прийдеться всім і відсидітися не вийде ніколи не чули?Може просто не хотіли чути,бо не сприймали,що то може бути реальністю?Ну хіба про це не говорили?
Так а чим воювати? Тілами ? Людьми? Родич півтора роки на передовій, саме в відпустку вдруге приїхав. Сказав що ми вже програли. Їх в окопи з автоматами кидають, під арту. Командири з ними ні-ні, життя своє бережуть. А ви дурні біжіть захищайте.
Bransoletka• 17 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Сколько ещё правительство готово положить наших жизней и для чего и ради чего ? Уже всем понятно, что победы на будет. Вопрос только, чем это все закончится. За Европа с Америкой тоже надеюсь все уже поняли. Дальше что делать будем? Как не прискорбно,единственный выход - пророссийская власть. Можно сколько угодно их ненавидеть и проклинать. Но вариантов других нет. Мы не сможем им противостоять. А наша проевропейская власть оказалась большим куском г...на. Так что особо терять нам нечего. Немцев мы тоже ненавидели, а сейчас вон какие друзья.
Ви праві, на жаль....Гірка правда
Bransoletka• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Воювати чи йти на убій?
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Багато хто тікав в паніці від війни,багатьох вона наздоганяла(це не тільки про лютий 22го).Бігати в паніці можна все життя,а можна й не втекти.Самий поганий порадник-паніка протягом всіх двох років війни
Я от через паніку, яка паралізує мене і не тікала і досі в Києві, а як видно даремно
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
Безугла - це рупор нашої влади. Через її дописи в фейсбуці перевіряють реакцію людей, цікаво ж, наскільки ще ми дамо зашморг затягнути на шиї
Та ну, здається вже давно ясно що можуть затягувати скільки заманеться
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Так а перебувати в стані постійної паніки навіщо?Виїхати можна.Тим більше з Києва
Виїхати теж до панічної атаки боюсь. То мій особистий дуже болісний досвід з спроби переїхати ще до карантину. Двічі.
І дуже вже не хочеться до табору, бо життя там то пекло.
А таки даремно, бачу, а що вдіяти з собою не знаю.
Ответ дляAnastasiya-f052
Шукайте напарника для поїздки.Це мінус половина страхів.Не завжди табори це пекло.В мене мама в таборі була 2 дні.А знайома з Болгарії через купу країн доїхала з 2 дітьми і собакою до Дубліна.В таборі тиждень чекала сестру і нічого страшного.Набагато страшніше-це холодний темний підвал з літаючими зверху ракетами.
Ответ дляNata2907
Я не це мала на увазі.А те ,про що ви написали доводить до відчаю.Багато обіцяної допомоги ми або ще й в очі не бачили,або вона потрібна була ще вчора.
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Для мене напарник то навпаки подвоєння страху. А якщо ми десь розійдемось? А якщо з ним щось станеться? А постійні сварки? А весь жах парної подорожі?
І табір - завжди пекло. Завжди. Я години там не виживу.
Ответ дляNata2907
Згідна, нас кинули ці мразі Америка і Європа , ми повелись , повірили, скільки життів віддали , а вони просто нас цинічно кинули у найтяжчий момент , сміються ще, карикатури юморні на нас ліплять , обзивають . Але ж тим хто при владі , це все до одного місця, бюджет країни - вони вважають власними коштами та приватним бізнесом , і напад раши для них - як рейдерський захват їх бізнесу , будуть відправляти на війну усіх , скоро і підлітків поженуть, щоб якомога довше бути при кориті, як все рухне - втечуть в Ізраїль з сотнями мільярдів , або поки раша не винесе іх вперед ногами від корита.
Ответ дляAnastasiya-f052
А чому повинні бути постійні сварки?У вас важкий характер?Подорож з кимось вдвох,втрьох-це можливість допомоги один одному і підтримка.А потім коли вже облаштовуєтесь,будь ласка,робіть це окремо.А доїхати до місця разом-це і взаємодопомога і безпека.Так всього боятися і бути впевненою у самому поганому варіанті...Вам жити не важко з таким настроєм на труднощі
Ответ дляMary-7b23
Она транслирует то, что ей сказали донести до народа . И женскую мобилизацию тоже ей ( женщине) сказали объявить, что бы не из уст мужика было. Она просто говорящая голова
Но она слишком много отсебятины дополняет. Сомневаюсь в её здоровом рассудке. Она мне эту притрушенную Таньку черновол напоминает. Только та была буйно помешанная, а это тихо.
Кстати, где эта черновол?) Фотки с фронта шлёт?)
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
А чому сварки завжди є там де хоча б двоє людей? З тих же причин і будуть. Подорож і взагалі перебування з кимось це жах.
Жити взагалі дуже важко. Жива досі лише через те що дуже слабка і труслива.
Ответ дляEllillд
Ну да, баблишки отрабатывает , яростно , чтобы хозяева принявшие ее на « тепленькое местечко» довольные были , вот она как питбуль кидается , ее «хватка» и агрессия - напоминает мне Киву
А черновол как то на начале войны , постила , как она « русню крошит» растреливает , дроны на них скидывает
Ответ дляAnastasiya-f052
Тогда сидите дома и не мучайте себя сомнениями.
Ответ дляMary-7b23
Юрка картавый тоже кричал, и порох, и котлета. А сыновья Данилова так вообще на нуле, где то в Монако наверное ноль
Ответ дляAnastasiya-f052
Я не знаю.Я раніше подорожувала з приятельками,з колежанками.Ніхто не сваривмя.Мама поїхала з сусідкою.Вже скоро рік.Нормально
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляsvkur
Так я тоже не могу. Мучают не сомнения а ужас идти на фронт.
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
То рідкісне виключення
Ответ дляPole
А у ’мамок дочок’ немає чоловіків, батьків, братів та синів???
Що за узагальнення?! Навіщо?
Нє , так якщо власні діти і їх заберуть вбити - то це інша справа зовсім і думки зміняться аж бігом . . Або батько пенсіонер ,або чоловіків нема, або розлученні, або відмазались чоловіки , або за кордоном сидять з чоловіками многодєтні - ось вони і хочуть до «останньої краплі крові» і « ні шагу назад», « граніци 91», « матрьошкі»
Ответ дляAnastasiya-f052
То рідкісне виключення
Та ні.Просто кожен не вказує іншому,хто хоче їсти,а хто спати.І іноді взаємно можна змовчати якихось моментах.Коли люди налаштовані,щоб не сваритися,то не посваряться.В мене мама важкувата трохи-звикла всіх повчати як правильно (на її думку) жити .Ми з нею цей момент обговорювали,коли вона попала в таку ситуацію сама (з іншою людиною.вона з березня 22 о до грудня 22 го була в Болгарії,потім вже переїхала в Німеччину).Ну от щось видно обміркувала і зараз живуть нормально
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Чому я маю йти до туалету, спати чи їсти чи ще щось не тоді цього хочу я коли напарник вказує?
Чому мене позбавляють можливості щось зробити - по працювати, почитати книгу, подивитись фільм, зробити розминку і т.д?
Ответ дляAnastasiya-f052
Так я про це й кажу.Ви не керуєте,вами не керують.То які труднощі,якщо люди один одного не грузять?
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
В парі тим паче в подорожі завжди хтось один керує
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Можливо у вас так,якщо ви саме так налаштовані.В мене не виходить вам пояснити,що може бути інакше,якщо люди цього хочуть,а не доказувати один одному хто головний
Не залежно від того хто і як ’налаштований’