lilu1990• 17 декабря 2023

Кордони 1991 року і заяви Безуглої

Цікаво, як багато порадниць у зв´язку з останніми заявами Безуглої відмовились від позиції "Війна виключно до кордонів 1991, без варіантів" 😃 коліться. Ті, хто за кордоном, все ще такі непохитні? ))))
Nata2907• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
До речі,а про те,що воювати прийдеться всім і відсидітися не вийде ніколи не чули?Може просто не хотіли чути,бо не сприймали,що то може бути реальністю?Ну хіба про це не говорили?
Так а чим воювати? Тілами ? Людьми? Родич півтора роки на передовій, саме в відпустку вдруге приїхав. Сказав що ми вже програли. Їх в окопи з автоматами кидають, під арту. Командири з ними ні-ні, життя своє бережуть. А ви дурні біжіть захищайте.
Bransoletka• 17 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Сколько ещё правительство готово положить наших жизней и для чего и ради чего ? Уже всем понятно, что победы на будет. Вопрос только, чем это все закончится. За Европа с Америкой тоже надеюсь все уже поняли. Дальше что делать будем? Как не прискорбно,единственный выход - пророссийская власть. Можно сколько угодно их ненавидеть и проклинать. Но вариантов других нет. Мы не сможем им противостоять. А наша проевропейская власть оказалась большим куском г...на. Так что особо терять нам нечего. Немцев мы тоже ненавидели, а сейчас вон какие друзья.
Ви праві, на жаль....Гірка правда
Bransoletka• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Воювати чи йти на убій?
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Багато хто тікав в паніці від війни,багатьох вона наздоганяла(це не тільки про лютий 22го).Бігати в паніці можна все життя,а можна й не втекти.Самий поганий порадник-паніка протягом всіх двох років війни
Я от через паніку, яка паралізує мене і не тікала і досі в Києві, а як видно даремно
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
Безугла - це рупор нашої влади. Через її дописи в фейсбуці перевіряють реакцію людей, цікаво ж, наскільки ще ми дамо зашморг затягнути на шиї
Та ну, здається вже давно ясно що можуть затягувати скільки заманеться
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Так а перебувати в стані постійної паніки навіщо?Виїхати можна.Тим більше з Києва
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Виїхати теж до панічної атаки боюсь. То мій особистий дуже болісний досвід з спроби переїхати ще до карантину. Двічі.
І дуже вже не хочеться до табору, бо життя там то пекло.
А таки даремно, бачу, а що вдіяти з собою не знаю.
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляBransoletka
Воювати чи йти на убій?
Та то одне і теж
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Шукайте напарника для поїздки.Це мінус половина страхів.Не завжди табори це пекло.В мене мама в таборі була 2 дні.А знайома з Болгарії через купу країн доїхала з 2 дітьми і собакою до Дубліна.В таборі тиждень чекала сестру і нічого страшного.Набагато страшніше-це холодний темний підвал з літаючими зверху ракетами.
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Я не це мала на увазі.А те ,про що ви написали доводить до відчаю.Багато обіцяної допомоги ми або ще й в очі не бачили,або вона потрібна була ще вчора.
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Для мене напарник то навпаки подвоєння страху. А якщо ми десь розійдемось? А якщо з ним щось станеться? А постійні сварки? А весь жах парної подорожі?
І табір - завжди пекло. Завжди. Я години там не виживу.
Mary-7b23• 17 декабря 2023
Ответ дляNata2907
Згідна, нас кинули ці мразі Америка і Європа , ми повелись , повірили, скільки життів віддали , а вони просто нас цинічно кинули у найтяжчий момент , сміються ще, карикатури юморні на нас ліплять , обзивають . Але ж тим хто при владі , це все до одного місця, бюджет країни - вони вважають власними коштами та приватним бізнесом , і напад раши для них - як рейдерський захват їх бізнесу , будуть відправляти на війну усіх , скоро і підлітків поженуть, щоб якомога довше бути при кориті, як все рухне - втечуть в Ізраїль з сотнями мільярдів , або поки раша не винесе іх вперед ногами від корита.
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
А чому повинні бути постійні сварки?У вас важкий характер?Подорож з кимось вдвох,втрьох-це можливість допомоги один одному і підтримка.А потім коли вже облаштовуєтесь,будь ласка,робіть це окремо.А доїхати до місця разом-це і взаємодопомога і безпека.Так всього боятися і бути впевненою у самому поганому варіанті...Вам жити не важко з таким настроєм на труднощі
Ellillд• 17 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Она транслирует то, что ей сказали донести до народа . И женскую мобилизацию тоже ей ( женщине) сказали объявить, что бы не из уст мужика было. Она просто говорящая голова
Но она слишком много отсебятины дополняет. Сомневаюсь в её здоровом рассудке. Она мне эту притрушенную Таньку черновол напоминает. Только та была буйно помешанная, а это тихо.
Кстати, где эта черновол?) Фотки с фронта шлёт?)
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
А чому сварки завжди є там де хоча б двоє людей? З тих же причин і будуть. Подорож і взагалі перебування з кимось це жах.
Жити взагалі дуже важко. Жива досі лише через те що дуже слабка і труслива.
Mary-7b23• 17 декабря 2023
Ответ дляEllillд
Ну да, баблишки отрабатывает , яростно , чтобы хозяева принявшие ее на « тепленькое местечко» довольные были , вот она как питбуль кидается , ее «хватка» и агрессия - напоминает мне Киву
А черновол как то на начале войны , постила , как она « русню крошит» растреливает , дроны на них скидывает
svkur• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Тогда сидите дома и не мучайте себя сомнениями.
Ellillд• 17 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Юрка картавый тоже кричал, и порох, и котлета. А сыновья Данилова так вообще на нуле, где то в Монако наверное ноль
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Я не знаю.Я раніше подорожувала з приятельками,з колежанками.Ніхто не сваривмя.Мама поїхала з сусідкою.Вже скоро рік.Нормально
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляsvkur
Так я тоже не могу. Мучают не сомнения а ужас идти на фронт.
Pole• 17 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Мамки дочок і ті хто за кордоном з чоловіками готові були воювати до останньої краплі крові
А у ’мамок дочок’ немає чоловіків, батьків, братів та синів???
Що за узагальнення?! Навіщо?
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
То рідкісне виключення
Mary-7b23• 17 декабря 2023
Ответ дляPole
Що за узагальнення?! Навіщо?
Нє , так якщо власні діти і їх заберуть вбити - то це інша справа зовсім і думки зміняться аж бігом . . Або батько пенсіонер ,або чоловіків нема, або розлученні, або відмазались чоловіки , або за кордоном сидять з чоловіками многодєтні - ось вони і хочуть до «останньої краплі крові» і « ні шагу назад», « граніци 91», « матрьошкі»
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
То рідкісне виключення
Та ні.Просто кожен не вказує іншому,хто хоче їсти,а хто спати.І іноді взаємно можна змовчати якихось моментах.Коли люди налаштовані,щоб не сваритися,то не посваряться.В мене мама важкувата трохи-звикла всіх повчати як правильно (на її думку) жити .Ми з нею цей момент обговорювали,коли вона попала в таку ситуацію сама (з іншою людиною.вона з березня 22 о до грудня 22 го була в Болгарії,потім вже переїхала в Німеччину).Ну от щось видно обміркувала і зараз живуть нормально
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Чому я маю йти до туалету, спати чи їсти чи ще щось не тоді цього хочу я коли напарник вказує?
Чому мене позбавляють можливості щось зробити - по працювати, почитати книгу, подивитись фільм, зробити розминку і т.д?
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Так я про це й кажу.Ви не керуєте,вами не керують.То які труднощі,якщо люди один одного не грузять?
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
В парі тим паче в подорожі завжди хтось один керує
ebbi• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Можливо у вас так,якщо ви саме так налаштовані.В мене не виходить вам пояснити,що може бути інакше,якщо люди цього хочуть,а не доказувати один одному хто головний
Anastasiya-f052• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Не залежно від того хто і як ’налаштований’
svkur• 17 декабря 2023
Ответ дляAnastasiya-f052
Я бы с вами не поехала
Утомили