Цікаво, як багато порадниць у зв´язку з останніми заявами Безуглої відмовились від позиції "Війна виключно до кордонів 1991, без варіантів" 😃 коліться. Ті, хто за кордоном, все ще такі непохитні? ))))
Ответ дляebbi
Будь ласочка,не отговорюйтеся.Загальні фрази і я знаю.Ви агітуєте за лучше плохой мір,то скажіть,яким ви бачите мір з руснею.Як в Білорусі у нас не вийде,бо білорусів вони знищити ніколи не хотіли,а нас -аж ноги обсц...ть.Нас для них не існує і не повинно існувати.Вони вважають,що тут все руське.То розкажіть,яким ви бачите майбутнє після капітуляції(бо інше кацапню не влаштовує)?
Ну слушайте
Сейчас мы видим новую линию разграничения
С которой будем жить очередные 8 лет
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ви ж пишете що хочете повернутися .а повертатися ви хочете на звільнені території?так?
Так.пока дураки что-то там навоюют и кватерки сберегут
Пособия сами себя не заработают)))))
nightwoman• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Хай виїжджають
Пишіть адресу свою для тих кому виїжджати. А то гарно так іншим розказувати що робити сидячі в теплі
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляebbi
Если беларусы взбрыкнут.рашня их захочет стереть как и нас. И любого.
Mira29-c3c3• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Пособия сами себя не заработают)))))
І з-за кордону розповідає яка Україна погана
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Ви підете на мобілізацію, як рівна серед рівних, по заповідям безуглої?
Ага.только прихвачу с собой кактуса и Вас с . Вы впереди с хоругвями и молитвами и мы за Вами красивые такие.нарядные и злые!
Ответ дляsvkur
Ну слушайте
С которой будем жить очередные 8 лет
Це ви її бачите.А у русні питали де вони її бачуть?Вже навряд чи.Бо війна закінчиться для ху’ла,коли ’целі будуть достігнути’.Закінчення війни для кацапів-це наша капітуляція.Люди слухають взагалі,що вони говорять чи просто мріють про своє і пофіг чого там русня прагне?
Mira29-c3c3• 17 декабря 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Ирина-bbd0• 17 декабря 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Ну так это стандартная схема-компания))) особенно учат Украину сдаваться ’навсегда выехавшие’))))
Прям манечка какая-то)))
Mira29-c3c3• 17 декабря 2023
Ответ дляlilu1990
Не Україна а кравчуки і Кучми які нас підставили. Конкретно так підставили
Так чого ж за Чорновола не голосували ?хотіли ?от і маєте .
Ответ дляStar39
Вот еще один УБДшник:
Экс-футболист «Динамо» Александр Алиев получил статус участника боевых действий. Об этом стало известно вчера, после чего в соцсетях бывшего динамовца захейтили за то, что он получил этот статус, ни дня не проведя на фронте.
В ответ Алиев записал видео, объяснив, что получил статус УБД за то, что остался в Киеве в первые месяцы, когда многие покинули город:
о,тоді всім ’боневтікли’ УБД положено. ловіть лайфак.