всемВсёИмного• 18 декабря 2023
Блондинки хелп, як зробити більш холодний відтінок?
Запит був холодний блонд в техніці, майстер зробив холодний беж, але хотілося більш холодний, якими масками можна зробити холодніший колір фіолетовими ? Треба на одну важливу подію щось придумати, бо макіяж що підібрали не підходить( є фіолетовий шампунь Редкен, але він слабенький.
всемВсёИмного
• 18 декабря 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Нанесите и подержите минут 5
Боюся що буду фіолетова, колись була маска але не пам’ятаю виробника дуже гармонійно і м’яко тонувала
Диви яка я пава!• 18 декабря 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Я вообще такое проворачивала с Лореалем
Запароленое одеяло• 18 декабря 2023
Я раньше Тоникой прямо в платину тонировала, нужно что-то такое, прямой пигмент
Последний вагон• 18 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Я так понимаю, нужно что-то сиреневое или лавандовое брать. Тоже хочу прямым пигментом затонировать желтизну
Запароленое одеяло• 18 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
Скорее дело не а цвете даже, а именно нужен прямой пигмент. У меня куча средств от керастаз до олаплекс, они не тонируют так как это делала тоника
Последний вагон• 18 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
а ее можно смешать с маской и нанести? чтобы волосы не так сушило
всемВсёИмного
• 18 декабря 2023
Ответ дляЗапароленое одеяло
Доречі Керастаз один крем мені робив холоднішим , фондан фіолетовий флакон
Не за Будка• 18 декабря 2023
Ответ дляПоследний вагон
Да обычную фанолу, матрикс маску возьмите. Они хорошо убирают желтизну.
Я-ваш шанс• 18 декабря 2023
В інсті gergelcolor, вона по блонду і маска її (перл, здається) хороша, не пересушує, як інші
Тільки змивати треба подібні маски добре, бо вони всі можуть залишити відтінок. Ну чи планувати не перед подією, а за одне миття до неї і довгенько тримати. Сині і особливо фіолетові тони змиваються дуже швидко
Я-ваш шанс• 18 декабря 2023
Ответ дляНе за Будка
Синей, но проверьте на локоне, чтобы болотным цветом не отдавало.
Потому фиолетовый. Чтоб нейтрализовать желтый надо синий, но синий+желтый=зеленый, потому требуется добавка красного
LoveYouOrNot• 18 декабря 2023
Покажіть колір. Всі фіолетові шампуні діють на максимально освітленій базі (жовтій). Якщо база оранжева - треба синій шампунь.
Запароленое одеяло• 18 декабря 2023
Ответ длявсемВсёИмного
Мне он вообще ничего не делает, ещё маска более-менее если держать минут 15
всемВсёИмного
• 18 декабря 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Ви пробували самі цей виробник?