Залужний заявив, що мобілізацію в Україні потрібно повернути в попередні рамки
18 грудня, 2023 понедiлок
13:10 Новий проєкт рекрутингу до Збройних Сил України наразі оцінювати рано. А щодо мобілізації, то посилювати її не потрібно
Про це головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний сказав журналістам у кулуарах презентації Державного оператора тилу 18 грудня, передає Інтерфакс-Україна.
"Рекрутинг оцінювати ще трохи зарано, а щодо питань мобілізації, то його не те що потрібно посилювати, а повернути в ті межі, в ті рамки, які працювали раніше", - сказав Залужний.
Відповідаючи на запитання про те, як вплинуло звільнення обласних військкомів на ефективність мобілізації, він зазначив, що "це були професіонали, вони знали, як це робити, а їх немає".
Що відомо про рекрутинг
13 листопада Міністерство оборони України повідомило, що розпочинає проєкт з рекрутингу до Збройних Сил України, за допомогою якого українці зможуть виконувати роботу й використовувати цивільний досвід в інтересах армії. Тоді було підписано угоду з компанією Lobby X.
"Ідея військового рекрутингу виникла одразу після широкомасштабного вторгнення, коли почалася велика хвиля мобілізація й багато добровольців пішли до армії. Часто люди, які йшли за покликом серця захистити свою сім’ю та свою країну, потрапляли з цивільного життя у військову сферу за випадковим розподілом — в різні підрозділи та на посади, які нерідко були дуже далекі від їхніх цивільних професій. З плином часу виявилося, що вони не мають можливості повною мірою використовувати свій життєвий і професійний досвід, обіймаючи посади, що зовсім не відповідають їхнім навичкам та здібностям. Це впливало на їхню мотивацію", - пояснили в Lobby X мету створення проєкту з рекрутингу до ЗСУ.
20 листопада Міноборони та сайт Work.ua підписали меморандум про співпрацю в рамках проєкту з рекрутингу.
Сайти з працевлаштування публікують вакансії, на які можуть відгукнутися українці та обрати собі спеціальність, за якою вони хочуть служити в ЗСУ.
Водночас начальник Головного управління розвідки Міноборони України генерал-лейтенант Кирило Буданов не бачить альтернативи проведенню нових хвиль мобілізації до Сил оборони. "Без мобілізації жоден рекрутинг не покриє наших потреб", - наголосив він.Главные новости
УНІАН
Залужний зробив важливу заяву щодо мобілізації в Україні (відео)
5 часов назад
Слово і Діло
Залужний заявив, що мобілізацію в Україні слід повернути «в ті рамки, які працювали раніше»
3 часа назад
Zaxid.net
Залужний прокоментував мобілізацію в Україні та запропонував зміни — ZAXID.NET
18 грудня, 2023 понедiлок
Що відомо про рекрутинг
УНІАН
5 часов назад
Слово і Діло
3 часа назад
Zaxid.net
У ФБ думки людей розділилися (але я не знаю,тролі то чи ні,бо ботів тьма кругом)Олександр Олександрович
Люди розчарувались в тотальній корупції влади і ніхто не хоче вмерати за чужі статки.
Like · Reply · 5 · 4h
Ірина Матящук
Те, що звільнені воєнкоми були ПРОХВЕСІОНАЛИ , ми бачили по їхнім статкам і придманим нерухомості за час війни, в цьому пан Залужний правий.
Like · Reply · 1 · 4h
Олег Соляник
сподіваюсь, що малося на увазі те, що незважаючи на незаконне збагачення, колишні воєнкоми сяк-так мобілізовували певну кількість людей до зсу. а тепершні з цим завдання не справилися
Like · Reply · 2 · 2h
Василь Барвінок
Не зовсім зрозуміло, що це означає, попередні рамки?
Like · Reply · 1 · 3h
Наталья Антоненко
Нажаль, що така поважна людина, як Залужний важає звільнених воєнкомів ’професіоналами’. А як же корцпція, чи це цілком вау? Оху...лі
Like · Reply · 5 · 4h
Ірина Матящук
Like · Reply · 1 · 4h
Олег Соляник
Like · Reply · 2 · 2h
Василь Барвінок
Like · Reply · 1 · 3h
Наталья Антоненко
все таки как все цинично и жестоко. все понимают почему и что происходит. но «демократия» не позволяет сказать..
неужели, он верит в то что говорит.
мобилизация как раньше невозможна.
те кого вылавливают 0 подготовки и мотивации. как раз наоборот, сделали выводы из сложившейся ситуации с коррупцией, воровством бюджета. и хочется понять, есть ли то национальное богатство, принадлежащее якобы народу, то есть земля.. или все или почти продано или отдано типа в оперативное управление, долгосрочную аренду и т.д.
неужели, он верит в то что говорит.
мобилизация как раньше невозможна.
Ответ дляSvetrise
неужели, он верит в то что говорит.
мобилизация как раньше невозможна.
неужели, он верит в то что говорит.
мобилизация как раньше невозможна.
А чого йому боятись?Каже не потрібно посилення,можливо має на увазі.щоб з тилу військові замінили фронт.Пишуть,що мільйон людей в армії,нехай воює 300,а 700 за що зарплата капає.Поміняти.Я так думаю.Бачте він не пояснив свою думку
Ответ дляIsidda
наверно, он имеет ввиду, что надо собрать всех с 3 направлений власти + сафаристов тэцэка и отправить туда, где их все ждут и они реально помогут народу и стране.
Ответ дляIsidda
Like · Reply · 5 · 4h
Ірина Матящук
Like · Reply · 1 · 4h
Олег Соляник
Like · Reply · 2 · 2h
Василь Барвінок
Like · Reply · 1 · 3h
Наталья Антоненко
Like · Reply · 5 · 4h
Ірина Матящук
Like · Reply · 1 · 4h
Олег Соляник
Like · Reply · 2 · 2h
Василь Барвінок
Like · Reply · 1 · 3h
Наталья Антоненко
Ну тут все по ділу написано.
Ответ дляSvetrise
неужели, он верит в то что говорит.
мобилизация как раньше невозможна.
неужели, он верит в то что говорит.
мобилизация как раньше невозможна.
СБУ працює непогано зараз.Кожного дня викривають.Земля у приватній власності селян(паї),хто продає,хто в оренду агрофірмам чи приватним фермерам.Америка створила аудит,перевірки,ніби все непогано,і пошту,контакти для анонімних звернень громадян напряму в США .Коррупція в нас набагато менша ніж,наприклад,в тій Угорщині,проблеми є і з депутатами різних партій,і з оточенням президента,і з мерами міст,люди бастують проти бруківки.Але країна живе і бореться ,при чому живе ще фінансово не погано.
Ответ дляSvetrise
У ТЦК поранені хлопці ніби працюють,тож вигнали тих воєнкорів.Обшуки на вілах за кордоном навіть зараз(одеський тцк)
Natal_ka91• 18 декабря 2023
Ответ дляIsidda
Ніби, але далеееко не завжди
Ответ дляIsidda
извините, не видела таких. те, что рыскают у нас, большие взрослые дяди, с хорошим большим весом и пышущие здоровьем, с навыками обращения с оружием и навыками применения физической силы.
обыски проводят выборочно и очень мало, а у нас здесь не читала и не знаю о таких случаях и понятно, что все нажитое непосильным трудом оформлено на родственников.
Ответ дляIsidda
вот что я могу сказать по этому поводу: новости от 06.05.23
Президент Владимир Зеленский провел встречу с руководством крупнейшей в мире компании по управлению активами BlackRock, где обсудили детали создания инвестиционного фонда для восстановления экономики Украины с привлечением публичного и частного капитала.
Об этом сообщает пресс-служба Офиса президента.
’По итогам встречи Министерство экономики Украины подписало договор с BlackRock Financial Market Advisory о предоставлении услуг по сопровождению Фонда развития Украины’, - говорится в сообщении.
как думаете управление активами предполагает размещение инвестиции куда? во что еще инвестировать, если фактически осталась только плодородная земля. Учитывая, что Управление активами — это систематический процесс разработки, эксплуатации, технического обслуживания, модернизации и утилизации активов наиболее эффективным с точки зрения затрат способом (включая все затраты, риски и эксплуатационные характеристики), то все это уже не только под контролем.
и это только та информация, которую народу кидают в сми. а чего мы не знаем, страшно даже подумать.
да, сбу работают и это хорошо, что иногда виден результат работы. но осталось такое же как все прошлые годы в их работе, в основном привлекают тех, кого сливают и те, кого не жалко и народу показать как работу и не нарушить всю цепочку незыблемой коррупции в Украине. А она у нас вся наверху: в суде начинается с председателя, во всех гос структурах, в фининспекциях, везде все тоже самое.. во всех всех органах, которые якобы стоят на защите прав и свобод тоже хрень.. и все они на местах, если меняют то на таких же.
единственное что я могу сказать по своему опыту- это Уполномоченный по правам человека и его коллектив! большой респект! они молодцы, там действует право! это единственная организация в Украине, которая на 100% действует согласно праву и защищает простых людей!