Ms. Dolly• 18 декабря 2023

Тренер акробатики і його привалена дружина адміністратор.

Заняття дитині подобаються, тренер має підхід, мало того, він був ранений, тренує дітей з протезом і це як приклад мужності і незламності для мене.
Але в мене просто починається істерика після спілкування або переписки з його дружиною-адміністратором.
В мене відчуття, що в неї не все добре з головою, я вже просто готова перейти в інший зал, аби не комуніковати з цією дебілкою. Але мені не хочеться через неї рвати заняття з тренером, бо дитині ж подобається. І вона ще себе позиціонує як психолог. Маю надію, що з дітьми вона не працює.
Все, виговорилася. 😂😂
Дякую 😅😅😅😅
Все знаю від і до• 18 декабря 2023
Что она такого сделала, что выбесила так вас?
Поліпривіт всім• 18 декабря 2023
Относитесь к ней, как к больной. Ну что взять с больного человека? Ничего. Мне помогает сохранять спокойствие. Тоже есть парочка таких в окружении.
Шкала Радощів• 18 декабря 2023
А ви що думали
Жінка без сексу може бути нормальною ?
Ні
Ніколи
Onyx83• 18 декабря 2023
Все, конечно, поняли о чем речь: вы молодец, жена тренера - дебилка. Само собой.
ПушАпница• 18 декабря 2023
Так що з нею не так? Пишіть)
Поліпривіт всім• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
А ви що думали
Жінка без сексу може бути нормальною ?
Ні
Ніколи
А чего вы решили что у нее нет секса?
Шкала Радощів• 18 декабря 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
А чего вы решили что у нее нет секса?
Бо він був ранений
Так просто це не проходить
Наслідки є і в першу чергу це полова система чоловіків
Поліпривіт всім• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Бо він був ранений
Так просто це не проходить
Он раненый вот прям туда?)))
Ну серьезно, все раненые теперь импотенты по вашему?
Червона ікорка• 18 декабря 2023
Обосрали, не объяснили и все выговорились(((
Про вас тоже так можно написать, все выговорилась. Дякую
Шикаю і викаю• 18 декабря 2023
Автор, давайте уже расскажите что случилось. А мы уже решим, ху из ху.
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Ответ дляВсе знаю від і до
Дитина хворіла 1,5 місяці, на заняття не ходила.
Заплатила відразу за заняття за 4 місяці, вересень-грудень. Прошу аби 1 місяць перекинули оплату на наступний рік, причому в умові це розписано. Вона реагує неадекватно, по типу це ваші проблеми, нам потрібно платити оренду, в мене мала дитина і тд, так до чого тут це, якщо по умові, якщо дитина не ходить місяць, то оплату потрібно перенести.
Це перший момент.
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Бляха, але вона така хамка, що мене просто тіпає від розмов з нею
Відчуття, що проблеми є тільки в неї і всі швидко повинні ввійти в її положення
Isa Dora• 18 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Це перший момент.
Це нормальна практика в дитячих центрах.
Isa Dora• 18 декабря 2023
Ніхто не буде повертати оплату і переносити ,якщо так кожен буде переносити студія прогорить.
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Ответ дляШикаю і викаю
По друге.
Був конфлікт, бо вона заборонила під час тривоги заходити до приміщення. Діти повинні чекати кінця тривоги на дворі?
Ну це вирішили.
Потім вона каже, щоб діти не заходили в вуличному взутті там, де займаються, так вони й не заходять, а от вона ходить скрізь, зараз зима, тупо брудні сліди залишаються, минулого разу одна мама просто вологими серветками протирала все це.
В туалеті ніколи не має паперу, діти елементарно не можуть сходити в туалет.
Манка Я• 18 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
Це прописано в умовах , якщо вірити авторці
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Ответ дляIsa Dora
В умові написано, що якщо дитина не була місяць, то оплату переносять.
І зазвичай платять помісячно, наперед
Я заплатила за 4
Манка Я• 18 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
І зазвичай платять помісячно, наперед
Я заплатила за 4
Якщо не секрет - яка ціна занять?
Кто крайний?• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Бо він був ранений
Так просто це не проходить
Не пишіть хєрню, що ви про поранених взагалі знаєте з практики?
Блін, як оце наче ну все тут вже читала з міфів про військових. Натє, блін.
Новиночку привезли.
Тепер усі поранені - імпотенти.

Ну скільки можна патякати про військових, коли очевидно, що ви їх тільки по телебаченню та в тік-току бачили?
Шкала Радощів• 18 декабря 2023
Ответ дляКто крайний?
Новиночку привезли.
Тепер усі поранені - імпотенти.

Удалено администрацией...
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Я в любій ситуації готова йти на зустріч, але не тоді, коли людина не бачить ні своїх кордонів, ні чужих.
Це ж не тільки в мене з нею конфлікти, це майже у всіх.
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Ответ дляМанка Я
Якщо не секрет - яка ціна занять?
Це в ціні справа, є речі принципові, через які я не можу просто взяти і переступити, бо комусь так хочеться.
Швидка Настя• 18 декабря 2023
У вас же есть выбор. Сходите хоть на пробное занятие в другой зал. Вдруг там ещё лучше тренер окажется. А если нет, то или терпеть тут или бросать. Постоянно имейте в виду, что тренер и администратор работают не за идею и они одна команда.
Манка Я• 18 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Я це зрозуміла, просто цікаво
автор Ms. Dolly • 18 декабря 2023
Ответ дляШвидка Настя
Так, я це розумію.
Але ж завжди можна залишатися людиною, а не сукою
Леплю из пластилина• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Бо він був ранений
Так просто це не проходить
А ви шо лікар-сексолог?
Леплю из пластилина• 18 декабря 2023
Ответ дляMs. Dolly
Так, я це розумію.
Коли говорите з нею, то уявляйте шо в неї на обличчі причіплений ото такий червоний клоунський ніс.
Кто крайний?• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Ви свої коментарі перечитайте, де ви жалієте адміністраторку, яка без сексу живе, бо у неї чоловік був поранений на війні - за вашими поясненнями.

Окей
Копіюю:

Шкала Радощів:
- А ви що думали
Жінка без сексу може бути нормальною ?
Ні
Ніколи

Поліпривіт всім:
- А чего вы решили что у нее нет секса?

Шкала Радощів:
- Бо він був ранений
Так просто це не проходить

То хто тут боягузлива брехуха? :)
Шкала Радощів• 18 декабря 2023
Ответ дляКто крайний?

Окей
Копіюю:

Шкала Радощів:
- А ви що думали
Жінка без сексу може бути нормальною ?
Ні
Ніколи

Поліпривіт всім:
- А чего вы решили что у нее нет секса?

Шкала Радощів:
- Бо він був ранений
Так просто це не проходить

То хто тут боягузлива брехуха? :)
Ви
Ще й боягузливе приплели слово
Якого нема в жодному реченні
У вас теж сексу нема
Видно відразу

Питання - навіщо ви брешете оббріхуєте інших ?
Уявляю як вас терпіти. В колективі не можуть
Кто крайний?• 18 декабря 2023
Ответ дляШкала Радощів
Ви
Ще й боягузливе приплели слово
Якого нема в жодному реченні
У вас теж сексу нема
Видно відразу

Нема. Принаймні зараз.
Чоловік на війні, уявляєте таке?
Тому, що таке військові, в тому числі, і які вони після поранень - знаю на вдіміну від вас не з дивних фантазій.

А боягузка ви тому, що замість перепросити за свої недолугі діагнози, почали верещати.

Я зазвичай повз курячих коментарів ходжу. Ну типу отого вашого ідіотизму. Ну вірять люди в якусь повну дичину, то нехай. Коли хрінь безобідна, то хай люди розважаються.
Патякати за військових - не хрінь.
Так що давайте ви свої діагнози по військовій темі залишите про собі. Це не ваша тема.
Або терпіть неприємні коментарі, які виставляють вас некомпетентною триндою.

Вам вибирати.