Король дивана• 19 декабря 2023
Можно ли ребёнку барни в 1.4года?
постою_послушаю• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
Чи може ви самостійно вирощуєте овочі, фрукти, робите сири, маєте корову. Ну тоді так.
А якщо все щ магазину, то в тій картоплі чи огірку може бути більше шкоди ніж в барні
А вы, когда даёте барни, то отменяете картошку и огурцы? Нет? Получается в два раза больше шкоды. Зачем?
Кишмишная Мая• 19 декабря 2023
Все дети, евшие Барни в этом возрасте, живы, здоровы и умеренно упитаны. Сижу смотрю на этих лосят и радуюсь.
Если ребенок еще не ест шоколад - то берите белый барни с молоком.
Карапулька• 19 декабря 2023
Ответ дляГоворю відверто
а де я сказала - всі?
От не треба зараз виправдовуватись. Ви написали «майже всі» наче ви статистику збирали. У оточенні моєї доньки тільки 2 дітей алергіки на молоко і лише на нього….
Угги_в_горошек• 19 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Хочется дать ребёнку что то вкусное
Яблуко дайте або мандаринку
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
В мене картопля і огірки з городу свекрухи. :)
Тому все ок це раз.
По друге, то як приклад того, що самі звичайні продукти, вирощені в неправильних умовах можуть принести більше шкоди ніж барні
Тому все ок це раз.
Відірву та викину• 19 декабря 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Как вы можете знать за всех детей? Если это ваши знакомые дети, то надо было так и написать. Да и то вы можете не знать, здоровы они или нет
Кишмишная Мая• 19 декабря 2023
Ответ дляВідірву та викину
Очевидно, что в комментарии речь идет о лично знакомых мне детях ;) некоторые даже аллергики. Нужно было лучше вникать в суть коммента.
Котогосподиня• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
Автор, знайшли де запитати, ну от чесно.
Тут зараз вам навішують ярликів поганої матері, он вже одна гавкає, не відчепиться ж
Та нє, мати, яка годує дитину шоколадним бісквітом з пальмовим кремом- мати року, ви шо.
Тут багато з загонами мам, але Барні у півтора роки- то реально занадто
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Занадто - це клювати людину за те, що вона не така як ви
Котогосподиня• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
Ви «клюєте» дощ, коли говорите «сьогодні дощить»? Чи сонце, коли стверджуєте, що Земля навколо нього обертається?
Або коли кажете, що паління шкодить здоровʼю? Це факти. Доданий цукор, какао, консерванти не є корисними дитині у півтора роки і це факт. Окремі батьки самі вирішують, чим годувати дитину, вмикати їй мультики чи ні, мазати ясна гелем з беладонною чи ні. Діти- це турбота та відповідальність тільки батьків. Але ще є така штука як реальність та дослідження. І вони цілком конкретні
Завжди мало• 19 декабря 2023
Ответ дляКороль дивана
Хочется дать ребёнку что то вкусное
Оно не вкусное(( недавно пробовала, химозина на вкус..
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Нічого щ дитиною не станеться від одного барні, ви це розумієте?
Дощ, сонце, ні, не такий приклад
Ви в дощ під парасолькою, а автор бігає по калюжам. І ви вважаєте що вона гірша, бо не під парасолькою
Овочі і фрукти ви самі вирощуєте? Корова є?
Ні?
Ну то тоді ви нічим не краща мати
Від картоплі, яку виростили в неправильних умовах більше шкоди ніж від барні
Дощ, сонце, ні, не такий приклад
Ні?
Ну то тоді ви нічим не краща мати
Котогосподиня• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
Дощ, сонце, ні, не такий приклад
Ні?
Ну то тоді ви нічим не краща мати
Дощ, сонце, ні, не такий приклад
Ні?
Ну то тоді ви нічим не краща мати
Ви не можете стверджувати, що картоплю ростили якось не так. Ви не віддавали конкретну картоплину на аналіз, щоб говорити, що ця картопля вбʼє коня та розірве хомʼячка. У випадку Барні- просто подивіться на упаковку уважно.
Про ксртоплю та «пластикові» помідори, корів та Альпи- це улюблена відмовка тих, хто живе за логікою «згорів сарай, гори і хата», бо ну корови ж нема, то можна «во все тяжкие», і Барні, і Нутеллу, ще і травички покурити, бо не в Альпах же ж живемо. А від разу на місяць нічого не буде.
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Шо там на упакуванню?
Єшки?
Ви в курсі, що не всі Єшки шкідливі?
Ну так візьміть картоплину, огірок, здайте на аналізи і подивитесь, що іноді краще зʼїсти барні.
В мене є нітратомір, так от навіть в сезон там стільки нітратів в овочах і фруктах, але ж ви їсте і цього не знаєте.
А в воді!
Якщо у вас не має гарного фільтра, то вода вбиває вашу дитину більше, ніж теж саме барні
Єшки?
Ви в курсі, що не всі Єшки шкідливі?
А в воді!
Котогосподиня• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
Шо там на упакуванню?
Єшки?
Ви в курсі, що не всі Єшки шкідливі?
А в воді!
Єшки?
Ви в курсі, що не всі Єшки шкідливі?
А в воді!
Тобто ви наполягаєте на тому, що дитину в принципі треба годувати Барні, бо вони не такі шкідливі, як овочі? Чи що за вашою логікою виходить?
Або «годуйте всім, хоч гімном», бо все одно в овочах нітрати?
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
Ну це я про те, якщо ви дійсно піклуєтесь про здорове харчування дитини.
А якщо ви орієнтуєтесь тільки на опаковку, то я вас засмучу, 80% продуктів ви їсте не і упакуванні.
Навіть гречка з рисом, які виросли не в придатному для цього середовищі несуть шкоду.
Але ж на упаковці написано рис! Так?
І ви вважаєте, що він корисний
Але ж на упаковці написано рис! Так?
І ви вважаєте, що він корисний
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляКотогосподиня
За моєю логікою якщо у вас істерика від барні, то ви 100% повинні вирощувати. Свої овочі, фрукти і мати свою корову
Ответ дляКишмишная Мая
Ой, не все! Писала уже: у знакомой (любительница барни дочка) испорчен желудок. Только ли барни стало причиной или другие конфеты в раннем возрасте - не известно.
Мой ребенок до 3 лет конфет не ел. Все нормально, здоров. Компоты и ягоды без сахара трескал. А сейчас никаких ягод не любит: конфеты слеще.
Говорю відверто• 19 декабря 2023
Ответ дляКарапулька
Майже всі це ж не всі?
І де це я виправдовуюсь
Я від своїх слів не відмовляюсь
І де це я виправдовуюсь
Я від своїх слів не відмовляюсь
Valechka-mk• 19 декабря 2023
Ответ дляАтятя_тётя
І що страшного у хот-дозі? Хліб + сосиска. Може, мама ту сосиску , навіть, сама зробила. Ви ж цього не знаєте
Ага, в киоске сама попросила накрутить))
Вы правда верите, что в хот-догах хоть более-менее приличные сосиски? Или кетчуп, майонез это офигеть польза ребенку такого возраста?
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Ви склад читали?
А ви?
Чи ви побачили єшку і впали в кому?
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляЛена Кор
Чим більше забороняєте, тим більше хочеться.
В мене цукерки в вільному доступі, а діти гризуть яблука.
Бо знають, що для родини це не є забороненим предметом
Моська-слон• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
А ви?
Чи ви побачили єшку і впали в кому?
Я таке гамно не їм
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Я таке гамно не їм
Картоплю самі вирощуєте?
Корову тримаєте?
Моська-слон• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
Картоплю самі вирощуєте?
Корову тримаєте?
Я розумію, у вас захисна реакція, то типове узагальнення і знецінення, буває
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
Ні, не узагальнення.
Якщо ви не вирощуєте картоплю то вона може бути шкідливіша за барні
ТихоЯ• 19 декабря 2023
Ответ дляМоська-слон
В 70% сезонних овочів і фруктів зашкалюють показники тих самих нітратів, але ж то нічого, просто ви про це не знаєте
Моська-слон• 19 декабря 2023
Ответ дляТихоЯ
В мене є нітратометр) і дозиметр))перевіряла