Бесбардак• 20 декабря 2023
Допомога Україні і біженці
Цікаво, якщо прибрати всі виплати закордоном для наших і ці гроші спрямовувати на допомогу саме Україні, можливо це був би корисний крок для нас? Як вважаєте? Наших кормлять, але стикаючись по роботі з цими людьми - усі як один просто сидять на виплатах «путешествуют» і «просто учу язьік»
Результат:
вже голосів:
142 (50.71%)
Згода
138 (49.29%)
Проти
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Не розумію проблему. Навіть якщо якісь країни зараз платять виплати, то ви ж розумієте, що вони мінімальні? Ви готові сидіти на мінімальних виплатах? Це тільки на їжу і якщо дуже економити, то на губи. Про кафешки, фітнес, авто, дорогі речі мова не йде. От скажіть, авторе, ви стоматолог, ви готові кинути роботу і квартиру і поїхати на ті витлати?
Вам зараз скажуть, що знайома вже третю квартиру в Києві купила на виплати і пʼяту машину 😂😂😂😂.
Ті, хто створює такі теми поняття не мають на скільки вистачає тих виплат і що там вони настільки мінімальні, що вистачає на їжу і труси. Все
marinamagic• 20 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Але там теж не має допомоги і тим паче дуже багато біженців
Чому це у Франції немає допомоги? Так, її скоротили, але вона є. І медичне страхування, і житлом багатьох забезпечили, і їжу дають
alyona_niki• 20 декабря 2023
Ответ дляanakhata
Так написали в голосуванні ідею для вирішення ситуації з фінансами, до чого тут еті люді
До того… пусть меньше крадут наши дебильные власти , а не беженцев последнего лишают.
Ответ дляTammy21
Я побачила де ви, правда)
Ні, це ви намагаєтеся зманіпулювати начебто моєю не такою реакцію. Але у мене тут вже імунітет до цього виработався)
Це не ваша справа хто і що колить і наскільки це необхідно. Не хочете отримувати гроші від цих людей, тоді якось маркетингом відгороджується, чи закривайтеся. Щоб у вас там за чудова стоматологія де губи обколюють не була)
Все добре. Лягайте спати, ви вже не зовсім правильно сприймаєте текст)) завтра побалакаємо
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляmarinamagic
В мене подруга в Парижі.
Вчить мову, тому платять якісь копійки, скоро буде працювати по спеціальності, але був період, коли вони в тиждень з дитиною харчувались на 10 евро і так протягом 1,5 місяців з певною періодичністю, тобто на рік таких разів могло бути декілька.
Але ж виплати ж, все прекрасно, всі подорожують, роблять губи
marinamagic• 20 декабря 2023
Ответ дляLena-0282
Добре, автор хоче щоб їй ’давали їжу’?
До чого тут автор🤦♀️. Я написала відповідь на те, що у Франції не надають допомогу. Так от, надають, скоротили виплати, але вони є
Vlada-Maria• 20 декабря 2023
Ответ дляanakhata
Всмысле пошевелить пальцем? 😂
Пусть сидеть в других странах и работают, арендуют жильё и .т.д
Те кто реально с территории боевых действий пусть получают помощь, а остальные заробитчани делают свой выбор.
Понад 80% українських біженців знайшли роботу у Нідерландах
“Левова частка українців працюють, платять податки, поповнюють польський бюджет. За прогнозами на 2023 рік – не менше 6 млрд злотих податків від працюючих українців піде до бюджету Польщі.
В яких країнах ЄС найбільше працевлаштованих українців: інфографіка
Galina_vinsport• 20 декабря 2023
В Польше нет выплат и мы как то живем тут🤭 работаем, снимаем жилье и т.д.
А по поводу идеи автора - если бы эти страны направили деньги на помощь Украине, то это НИЧЕГО бы не изменило в Украине. Деньги оказались бы в оффшорах еще быстрее, чем поступили бы в страну. Поэтому, те страны, которые помогают выехавшим украинцам - правильно поступают ибо они знают уровень нашей коррупции. Польша уже гудит давно, типа нехрен Украине помогать с их коррупцией. Остальные страны тоже вкурсе.
Ответ дляVlada-Maria
Найменший відсоток зайнятості зафіксований у Німеччині, Італії та Швейцарії – 19%
І при цьому Німеччина на другому місці по біженцям. Аж смішно.
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляVlada-Maria
Це нікому не цікаво :))
В моєму оточенні, 80% біженців працюють. І я дуже пишаюся тим, що ми такі круті і вміємо адаптовуватися до складних умов.
Але біженця зрозуміє тільки таких самий вимушений біженець.
Vlada-Maria• 20 декабря 2023
Ответ дляNat-li
так поцікавтесь вимогами до працевлаштування іноземців в цих країнах, перш ніж сміятись. Але ж вам це не важливо, вас інше ’гріє’)))
Vlada-Maria• 20 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Це від злиднів таке з людьми робиться , вже не людина , але іще не до кінця тварина , бо ще друкує щось лапами . Теорія Дарвіна в іншу сторону
.... і від синдрому закритої клітки. А особливо кидаються ті, хто надіявся бочком-бочком перетертися/пересидіти за чужими спинами, а не вийшло. І ’дверка клітки’ захлопнулася, і пересидіти за чужими спинами все менше шансів.... Від тих, хто свідомо залишився, я не бачу подібних нападок