Бесбардак• 20 декабря 2023
Допомога Україні і біженці
Цікаво, якщо прибрати всі виплати закордоном для наших і ці гроші спрямовувати на допомогу саме Україні, можливо це був би корисний крок для нас? Як вважаєте? Наших кормлять, але стикаючись по роботі з цими людьми - усі як один просто сидять на виплатах «путешествуют» і «просто учу язьік»
Результат:
вже голосів:
142 (50.71%)
Згода
138 (49.29%)
Проти
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Я от не розумію чому свої люди навпаки не підтримають наших на кордоном. Ні, потрібно щоб скрізь нашим людям було погано. Навіщо такого бажати? Нехай люди мають змогу ростити дітей не під ракетами.
Боже, скільки в своїх же злоби до своїх. З таким мисленням і ворогів не потрібно.
Кто им желает плохого? Поставлен риторический вопрос - чтобы все деньги были направлены на помощь военным. А не просто, чтобы беженцам не помогали.
Ответ дляМиссКаприз
Их никто не держит в Украине, но и выплаты им не положены. Почему не всем украинцам ВПО в Украине платят выплаты? Кто будет нести ответственность за них?
Гадки не маю чому не всім ВПО платять, але підозрюю, що у багато кого з них просто не оформлені як треба документи.
Дякую, що не тримаєте) Але виплати, якщо вони не можуть себе самі утримувати, будуть нараховуваться на них так само як і на ін.громадян України.
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Мало направляють допомоги військовим? Чи завдяки владі мало доходить туди, куди потрібно?
Чи може біженці не люди і допомагати їм не потрібно?
Ответ дляanakhata
У меня на работе (в Киеве) за лето человек 100 точно было (стоматология)
Все на выплатах в основном, без работы, приезжают на пару недель зубы полечить, губы наколоть)
ХЗ как лучше, но иногда они подбешивают)
Чим саме вони вас підбішують? Тим що нарешті мають змогу пролікувати зуби чи тим що змогли з тих декілька сотень євро на губи відкласти?
ПС. Лайфхак -- не вказуйте розмовну мову русск., укр., і наших ц вас буде менше.
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Нет, не в документах вопрос. Выплаты оставили только людям из оккупированных городов и из зон боевых действий.
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Тому що інші то вже не переселенці.
Vlada-Maria• 20 декабря 2023
Ответ дляanakhata
Проти голосують саме ті, що на виплатах 😂😂😂
Проти голосують ті, хто розуміє, що держава затримує виплати ВПО і не тільки. Це раз. І друге: а де Ви ’стикаєтесь’ з такими?
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ для--Мята-
так хай їдуть з Чернівців куди хочуть, лише за свої кошти
Чернівці це не Україна?
Ответ дляTammy21
Ви наче все прочитали, а запамʼятали одне.
На виплатах самі чи що шо така реакція? Дійсно губи наколоти це перша необхідність 😂😂😂
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Удалено администрацией...
Ответ дляanakhata
Не на выплатах - проголосовала против.
Деньги на помощь Украине все равно стырят, то есть освоят.
Кормят наших, ну и отлично. Пусть люди лучше живут сытые и в безопасности чем на гуманитарных кашах и выплатах ВПО существуют
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Удалено администрацией...
Да хоть в три бана, якщо вам полегшає.
Які домисли, ви тут плутаєтесь в своїх же словах і потім мене в чомусь звинувачуєте.
Допобачення.
Ответ длясладкий_ноябрь
Це від злиднів таке з людьми робиться , вже не людина , але іще не до кінця тварина , бо ще друкує щось лапами . Теорія Дарвіна в іншу сторону
alyona_niki• 20 декабря 2023
Ответ дляanakhata
Я не на виплатах , в Харькове живу, но я против. Вам эти люди, как кость в горле?что вам так неймется?
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
+
Ні, не через заздрість, в через тупість більше.
Але Як можна своїм людям бажати поганого, я не зрозумію ніколи
Ответ дляanakhata
Я побачила де ви, правда)
Ні, це ви намагаєтеся зманіпулювати начебто моєю не такою реакцію. Але у мене тут вже імунітет до цього виработався)
Це не ваша справа хто і що колить і наскільки це необхідно. Не хочете отримувати гроші від цих людей, тоді якось маркетингом відгороджується, чи закривайтеся. Щоб у вас там за чудова стоматологія де губи обколюють не була)
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляMary-7b23
Ілюзія того, що за кордоном солодко. :)
Не розумію проблему. Навіть якщо якісь країни зараз платять виплати, то ви ж розумієте, що вони мінімальні? Ви готові сидіти на мінімальних виплатах? Це тільки на їжу і якщо дуже економити, то на губи. Про кафешки, фітнес, авто, дорогі речі мова не йде. От скажіть, авторе, ви стоматолог, ви готові кинути роботу і квартиру і поїхати на ті витлати?
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Ви дуже дивно сприймаєте основи демократії) Ваше право закінчується перед носом, у данному випадку, жителів Чернівців.
В бетон гарно в катати вмієте. 😍😍😍😍😍
Ответ дляMary-7b23
Удалено администрацией...
Теж дивують такі теми. Тобто переїхавши по Україні, людина повинна отримувати виплати бо їй важко. Важко в своїй країні зі знанням мови знайти роботу щоб самому оплачувати житло. А людині,яка виїхала за кордон не варто давати виплати ? Хоча та людина без мови не зможе знайти норм роботу і зняти житло сама за кордоном.
Взагалі то війна по всій Україні і всі можуть і могли виїхати на рівних умовах , якщо вже за кордоном, на їхню думку, так добре і сито. А не лишитися і давитися жовчю що комусь там, десь там добре