Бесбардак• 20 декабря 2023
Допомога Україні і біженці
Цікаво, якщо прибрати всі виплати закордоном для наших і ці гроші спрямовувати на допомогу саме Україні, можливо це був би корисний крок для нас? Як вважаєте? Наших кормлять, але стикаючись по роботі з цими людьми - усі як один просто сидять на виплатах «путешествуют» і «просто учу язьік»
Результат:
вже голосів:
142 (50.71%)
Згода
138 (49.29%)
Проти
Крем для арбуза• 20 декабря 2023
Я считаю, что наши беженцы не рабы и действительно нуждаются в изучении языка. Дальше, по поводу помощи материально - Я только за. Но мне не понравилось высказывание Зеленского, грубо говоря, что выплаты закончатся и многие вернуться. То есть пошевелить пальцем, смотивировать, чтобы люди хотели вернуться сейчас или после войны - нееет. Нужно сделать людям хреново везде, чтобы ехали домой. Прям фу.
Тро Нью-Йорку• 20 декабря 2023
Я не в вашем списке ’все как один’, ибо работаю и давным давно не получаю никаких пособий
А так очень странное у вас окружение...
Не сиджу на виплатах. Так є море людей, які просто сидять або сиділи на виплатах. Але що з тими які справді у скруті? Які виїхали з окупації і мають малих дітей, а до того всього ще й чоловік воює? Або якщо сидить в тій окупації? Наша держава не здатна їх забезпечити, а й вони самі себе не здатні забезпечити. В ідеальному світі всі мали би воювати, ми мали би бути готові до війни, хлопців би не посилали в штурмовики за два тижні після мобілізації, а сліпі/глухі і т.д мали би бути в тилу.
Волшебная лампа• 20 декабря 2023
Автор вам беженцы на пособии спать мешают? Про женскую мобилизацию пока закончили, вернулись к выехавшим?
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
А вам шкода чи як?
Ви мабуть про життя біженців за кордоном знаєте тільки з інтернету і тільки тих, хто «подорожує» і «вчить мову» інших не знаєте?
Чи може дійсно наші люди, які втекли від війни не заслуговують на ті мінімальну підтримку, яку їм надають?
А то ви так пишете про ті виплати, наче там мільйони
Веточка сакуры67• 20 декабря 2023
Ответ дляКрем для арбуза
. Если приравнять наших беженцев к жителям той страны где они находятся т е лишить бесплатного жилья , выплат и заставить работать , ох как много городов оказалось бы вполне безопасными для жизни. И Черкассы , и Киев , и много других.
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А вам шкода чи як?
Я считаю, что заграницей должно быть тоже разграничение, как и в Украине - ты из зоны боевых действий, из прифронтовой зоны или из Черновцов...
Волшебная лампа• 20 декабря 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
В Польше нет никакой помощи, при этом миллион беженцев
Я вважаю, що треба хоч трошки розібратися з яких бюджетів йдуть виплати біженцям та допомога Україні. Це важливо, бо перекинути навряд чи вдасться. Плюс мені подобається як ви розділили громадян України) Ви ж розумієте, що дуже велика частина людей, які не можуть себе утримувати поїдуть в Україну, до розбитих домівок, в окупацію, до безробіття. Тягар на держ.бюджет тільки збільшиться.
ПС. Я не знаю з ким ви стикаєтеся по роботі і де саме (хоча це достобіса цікаво), але я взагалі не проти що мої податки йдуть у т.ч. і на наших. Прям щаслива, особливо коли думаю про 2014-ий, коли наші на пузі повзали, докази для дуже занепокоєних ЄС та Штатів збирали.
Ответ дляКрем для арбуза
Всмысле пошевелить пальцем? 😂
Пусть сидеть в других странах и работают, арендуют жильё и .т.д
Те кто реально с территории боевых действий пусть получают помощь, а остальные заробитчани делают свой выбор.
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляМиссКаприз
Тобто в Чернівці це не Україна?
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Тобто в Чернівці це не Україна?
Где вы такое прочитали в вышенаписанном?
Ответ дляМиссКаприз
Ви будете утримувати родичів загиблих якщо у Чернівці щось прилетить, згодні взяти на себе моральну і фін.відповідальність?
Варто лишити допомогу тим, хто насправді потребує. Тут така ситуація, що не всі в рівних умовах. Молодим, без дітей легше знайти роботу, житло, пройти процес адаптації. Я не уявляю що робити мамі з маленькими дітьми, наприклад в Польщі, де аренда житла коштує більше половини місячної зарплати. І що, ще ті нещасні 500+ забрати?
Aleksandra0505• 20 декабря 2023
Аж анекдот вспомнился)
Когда рыбка золотая мужику сказала, что исполнит любое желание, но и у кума прибудет, только в два раза больше и он попросил выколоть ему глаз.
Вот Вам и украинцы.
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Франція, Іспанія, Італія теж доречі :)
Волшебная лампа• 20 декабря 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Франція, Іспанія, Італія теж доречі :)
Там меньше миллиона)
Веточка сакуры67• 20 декабря 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Недавно прочитала в фейсбуке вопрос в группе словацких беженцев: Если отменят программу по жилью, стоит ли снимать самому, выгодно ли это. И ему ответил такой же беженец: Смотря по чем ты сдаёшь в Украине, перекрывает ли она аренду тут. Понятно, что это беженцы не из Мартинки и даже не из Харькова, учитывая по чем квартиры в Словакии можно сопоставить цены и регионы
МиссКаприз• 20 декабря 2023
Ответ дляTammy21
Их никто не держит в Украине, но и выплаты им не положены. Почему не всем украинцам ВПО в Украине платят выплаты? Кто будет нести ответственность за них?
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Я от не розумію чому свої люди навпаки не підтримають наших на кордоном. Ні, потрібно щоб скрізь нашим людям було погано. Навіщо такого бажати? Нехай люди мають змогу ростити дітей не під ракетами.
Боже, скільки в своїх же злоби до своїх. З таким мисленням і ворогів не потрібно.
Ответ дляTammy21
У меня на работе (в Киеве) за лето человек 100 точно было (стоматология)
Все на выплатах в основном, без работы, приезжают на пару недель зубы полечить, губы наколоть)
ХЗ как лучше, но иногда они подбешивают)
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Там меньше миллиона)
Але там теж не має допомоги і тим паче дуже багато біженців
сладкий_ноябрь• 20 декабря 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
І?