Солоденька цукОрка• 21 декабря 2023
Дентиклі. Я у відчаї
У когось було подібне?
Відкололась стінка зуба, пішла до лікаря, відкрили, анестезія не подіяла, дуже болів зуб при маніпуляції. Стоматолог поклав ліки, щоб вбити нерв. Призначив візит через тиждень. Прийшла, вкололи анестезію, розсверлили і я мало не підскакував від болю. Виявилось, що нерв був закритий цими дентиклями і ліки не дістали до нерва взагалі. Обколов ще раз, як міг, але все одно як боліло, так і продовжувало боліти. Заклав знову ліки, глибше, сказав, щоб прийшла через два тижні на візит, типу, має точно вбити нерв. А якщо ні? Що робити? Я точно не висиджу. Вихід - або видаляти зуб або лікувати під наркозом
Солоденька цукОрка
• 21 декабря 2023
Ответ дляГола з конопель
Або пошукати іншого лікаря, який займається тільки каналами
Думаєте, справа саме в лікареві?
Солоденька цукОрка
• 21 декабря 2023
Мені схожу проблему цей лікар лікував рік тому, в іншому зубі. Все добре пройшло.
А в цьому зубі сформувався камінець - дентикль (
Бринзолетта• 21 декабря 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
Як взагалі можливо при анестезії відчувати біль? Чи це гівно анестезія, чи куди її кололи? Я вважаю, Вам треба якогось профі лікаря і клініку. За власним досвідом, можу сказати, що стоматологів телепнів повно. Останній раз мені робили чистку, бачу наліт після неї на місці, лікарка каже: а це неможливо відчистити. Блін, все життя відчищалось, а в неї ні.
Треба ось так• 21 декабря 2023
Мне 20+ лет назад лекарство не ложили, а убивали нерв током кажется (не уверена, что током)
ЖенаАйтишнеГа• 21 декабря 2023
Ответ дляТреба ось так
А мені миш´яком. 30 років тому.
Душка-свекрушка)))• 21 декабря 2023
Ну, теоретически можно попробовать медикаментозный сон. Но я бы пошла к другому врачу
Треба ось так• 21 декабря 2023
Ответ дляЖенаАйтишнеГа
А мені миш´яком. 30 років тому.
Я мышьяк тоже помню. Но потом же новые технологии появились. Хорошо помню, мне 15 лет было и мне нерв чем-то убивали сразу
ЖенаАйтишнеГа• 21 декабря 2023
Ответ дляТреба ось так
Мені здається виривали. Але хз. Мене анестезія міцно бере. Я без неї у крісло навіть на огляд не сяду.
Триндю-бриндю• 21 декабря 2023
Ответ дляБринзолетта
Ні, то ви реально не стикались. Мені суперпрофі лікував корені під мікроскопом і в процесі виявилось, що в самому кінці є ще жива нитка нерва, щелепний нерв виявився прямо пов´язаний з зубним, ніби вріс. Тобто такий анатомічний дефект, через який знеболити повністю майже неможливо. Поливали анестетиком прямо всередину зуба і бігом обколювали навколо, бо мною трусило, я нічого гіршого в плані болю ніколи не переживала, це простріли на всю щелепу, половину голови і в вухо, як тортури. Спрацювало лише з третього додавання, доза була шалена. І тут лікар не винен, по рентгену двоє спеціалістів вважали, що там цільна кістка і кінчика нерва немає.
Автор, ідіть зразу лікуйте під мікроскопом, а якщо боїтесь, то одразу з седацією, бо це якийсь сюр.