Басноплетка• 22 декабря 2023

Как разнообразить комнату

Места очень мало, сын спит и играет в этой комнате. Спросила что он хочет, не может сложить мысли ещё.
Думала может полки в угол для игрушек или конструктора, но не будет ли мешать ему над головой?
Короче не знаю и я ( ищу мысли...и идеи
Миссис Буркул• 22 декабря 2023
Зробіть 2- рівневе ліжко , внизу робочо-ігрову зону , зверху - для сну

Марічка• 22 декабря 2023
Ой. Куди там ще щось 🤷‍♀️ там і так дихати нічим. Навіщо такий великий диван дитині?
Аnnеt• 22 декабря 2023
зачем там двуспальная кровать/диван? она же сожрала всё место.
Марічка• 22 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Ви маєте на увазі ліжко-горище? Вони дійсно економлять простір, але якщо влітку в квартирі спекотно, то спати там неможливо
Я не чарівниця вам• 22 декабря 2023
менше ліжко, можливо як вище писали - зверху ліжко, знизу стіл/невеличка шафка, буде куди іграшки скласти.
схоже шо ліжко всю кімнату займає. там є де погратись?
і дивлячись на фото мені захотілося штори і тюль, буде більш затишно. а так якісь наліпки на стіни можете купити з героями які подобаються дитині, наліпки потім можна зняти
БезВзяток• 22 декабря 2023
А скільки дитині років, що вона спить на такому ліжку?!
Миссис Буркул• 22 декабря 2023
Ответ дляМарічка
Нормально там спати, діти люблять
Ворую вкусняшки• 22 декабря 2023
Ответ дляМарічка
Если автор в Украине, то спекотно у нас меньшую часть года)))). На крайний случай можно снять матрас и спать на полу. Ну и кондиционер решает все вопросы.
Советничаю тут• 22 декабря 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Думаєте, у всіх вдома є кондиціонер?

БезВзяток• 22 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Нормально там спати, діти люблять
Судячи з фото, то, мабуть хрущ, в моїх сусідів така кімната. А якщо ще 5 поверх, то взагалі пекло спати в ліжку знизу, не то щоб , на 2поверсі.
Бутерброд з ікрою• 22 декабря 2023
Програма мінімум: на стіну повісити постери, фото в рамках; додати гірлянду
Якщо є можливість: перефарбувати стіни в білий ( шпалери можна фарбувати зверху), повісити штору на всю стіну, змінити ліжко на менше і не чорне
Марічка• 22 декабря 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
У таку маленьку кімнату кондиціонер важко встановити так, щоб не дуло на ліжко. А ще наша країна велика, на півдні з травня по вересень може бути спекотно. Та навіть якщо це лише 3 місяці літа, то все одно дитині цей час треба спати.
Oks_kis• 22 декабря 2023
А сколько лет сыну?
ТочноБудет• 22 декабря 2023
Якого розміру кімната? Якого віку дитина? Диван замінити більш компактним ліжком однозначно, тоді з´явиться місце під іграшки. Стіл потрібен. Якщо зовсім мало місця, то згодна з рекомендацією про ліжко-горище, а внизу ігрова зона. Постери на стіни
Ворую вкусняшки• 22 декабря 2023
Ответ дляМарічка
У моего сына такая кровать, ему не жарко абсолютно. Кондер у меня вообще стоит на кухне, открываем двери и дует везде.
Триндю-бриндю• 22 декабря 2023
Какая ширина комнаты?

Купите обычную деревянную кровать. 90*200 и в идеале ее поставить к окну боком. Если не поместиться так, то всеравно будет больше места чем с вашим диваном.
Кошка Мурка• 22 декабря 2023
Вам надо кровать шкаф
Ворую вкусняшки• 22 декабря 2023
Диван громоздкий, однозначно заменить надо на что то. А где у ребенка рабочее место, место для игр, вообще где он проводит день? Лежа на диване?
Мальовнича даль• 22 декабря 2023
Турнік можна повісити.
Над головою нічого важкого не вішайте

Чеширская кошечка• 22 декабря 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Нормально там спати, діти люблять
У нас такая кровать была. Зимой, когда батареи греют или летом ’внизу’ нормально, под потолком теплый воздушный мешок, я сама там укладывалась, книжки ребенку читала, духотища под потолком
Болтушка Му• 22 декабря 2023
Телек хоть есть на стене?
tori35• 22 декабря 2023
Где автор ? Вы хотите совета ,но куда то слились .Правильно пишут ,диван нужно заменить ну разве сами вы не додумались ? Шторы повесить ,плакатики .Новую кровать чердак ,тогда и стол и комод или шкаф будет .Он ч о целый день на кровати толчется?
лора76• 22 декабря 2023
Якщо поставити ліжко поперек, ще купа вільного місця буде. Я ж сподіваюсь, що там є по ширині 2м, це не шафа?)
gem-nli• 22 декабря 2023
Автор, покажите план комнаты с размерами.
Бринзолетта• 22 декабря 2023
Ліжко 80 або 90*200. Поставити. То буде купа місця .а так план кімнати б побачити, що зрозуміти габарити. Бо диван великий ще ці бильця забирають купу місця!
Маю декілька думок• 22 декабря 2023
Мудборд на стіну.
Бринзолетта• 22 декабря 2023
Якщо є місце то з підвіконня зробити робочий стіл, ліжко під стіну збоку , без розмірів важко поради давати
Безпринципова• 22 декабря 2023
Я б поставила кутове крісло-ліжко.
gem-nli• 22 декабря 2023
Удивляюсь, как можно все пространство заполнить диваном, который и взрослому-то с такими габаритами не нужен, и удивляться отсутствию места🙄
Vlada-Maria• 22 декабря 2023
Ответ дляМарічка
+1, воно хороше для будинків з високими стелями