Десь так, але...• 22 декабря 2023

Хто розбирається в Tax Free?

Перший раз хочу оформити Tax Free, буду їхати потягом з Польші до України, планую у митника поставити печаті.
Зареєструвалася в мобільному додатку Global blue, куди внесла свої покупки.
Тепер питання, в магазині де придбала годинник, мені виписали документи, в яких пдв знижка становила 40 євро, а в програмі Global blue мені розрахувало повернення 24 євро, це що такий великий відсоток бере собі банк?
І ще питання, що вигідніше вказати отримувати кошти на карту чи готівку?
Ушла и Пришла• 22 декабря 2023
Да, банк берет высокий % и плюс обработка каждого документа была 3€, сейчас не знаю
Ушла и Пришла• 22 декабря 2023
На карту было выгоднее
Иванка Бур• 22 декабря 2023
а шо хіба потягами є можливість повернення такси? перший раз чую

будкі стоять на кордонах де автомобілі
Иванка Бур• 22 декабря 2023
і митники заоаз печаті не ставлять, а просто вносять в базу собі
naxodki_youtube• 22 декабря 2023
Ми в Zahony (Угорщина) питались, то казали, що треба чекати, щоб спеціально туди приїхав митник, чекати пару годин .. а так де лиш потяги то на паспортному контролі то не роблять.
Курочка• 22 декабря 2023
На карту выгоднее,но берите наличными