Все до блиску• 22 декабря 2023
Яка дурна ситуація
Сьогодні випадково побачила на вулиці чоловіка, який мені вже більше року подобається, ми декілька раз проводили разом час, потім припинили спілкуватися. Я дуже сумувала за ним і от сьогодні вперше його зустріла за стільки часу, так як довгий час мене не було у місті. Якраз на тій вулиці де він живе, він розмовляв з іншими чоловіками, я пройшла мимо, вдавши вигляд, що зайнята у телефоні. Тепер думаю чи варто було вітатися, а не вдавати такий вигляд, так як у ньому я досі зацікавлена(
Ненька наша• 22 декабря 2023
Ответ дляГуляю босоніж
Ну чого ви так? Якби автор перечипилася і гепнулася, то мужчінка б звернув увагу.
Йому все рівно на автора я маю на увазі. :))
Тому все рівно, бачив він її, чи ні
Все до блиску
• 22 декабря 2023
Ответ дляЛагшмивара
А спросите у неё)!Слаба духом видимо..
Є сумніви чи вчинила правильно.