Слухи-руки не распускаю• 22 декабря 2023

Що робити, якщо "відсутня інформація про трудові відносини"?

Допоможіть будь ласка,куди звертатися в такій ситуації?
Працюю вчителем в школі з 2018 року,в 2021 році пішла в відпустку по-догляду за дитиною до 3х років.Відпустка закінчується 7 січня 2024 року.Сьогодні лікар відкрила мені лікарняний в зв´язку з вагітністю і пологами по другій вагітності.Але виявилося,що ’відсутня інформація про трудові відносини на початок періоду непрацездатності’.

Я телефоную бухгалтеру в школу,вона каже,що працює на посаді кілька місяців і не в курсі,як це вийшло.Директор в нас теж змінився за 2 роки.
автор Слухи-руки не распускаю • 22 декабря 2023
Куди далі звертатися? В пенсійний фонд? В департамент освіти? І як,взагалі,таке могло вийти? Моя трудова в школі з 2018 року.
Це і стаж мені не нараховувався виходить за час відпустки по-догляду?

Пугачиха• 22 декабря 2023
Самое простое - осмотрите через Дию свою ОК-5. Но, вообще -то , вас не могли же уволить.
Цікаво,що тут смішного?
Ответ дляПугачиха
У мене немає дії.
В декреті хіба можуть звільнити,ще й в держ.установі?
Хвець-тець• 22 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
У мене немає дії.
Зробіть ел.підпис через Приват24, з ним входьте на сайт ПФ.
Бриджит_Фрикандо• 22 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Страхового стажу під час декрету немає і так
Бриджит_Фрикандо• 22 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А що бухгалтер каже? Може вашу справу підняти? Що в трудовій написано? Чи є там наказ про звільнення?
Покорительная• 22 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
З якого це переляку немає? Нараховується ЄСВ з суми, що дорівнює мінімальній зарплаті. Просто то не роботодавець робить а держава
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Чому ви так вирішили? На урядовому сайті пишуть інше:’11 лип. 2023 р. — Так, час перебування у відпустці у зв´язку з вагітністю та пологами, а також період догляду за дитиною до трьох років зараховується’
https://www.kmu.gov.ua/news/roziasnennia-pfu-chy-z...

Ответ дляБриджит_Фрикандо
Бухгалтер нервує і каже,що вона не знає,що робили ’ попередники’
Бриджит_Фрикандо• 22 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Вибачте, думала не зараховується
Бриджит_Фрикандо• 22 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Дуже дивна поведінка
Вона може не знати, але подивитись особову справу
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Дуже дивна поведінка
Я телефонувала їй ще 8 грудня,щоб уточнити,як зараз відкривають лікарняний в зв´язку з вагітністю і пологами.Вона сказала,що все норм,коли прийде лікарняний,його побичить в системі.
Тепер каже,що нічого не бачить і,взагалі,в неї робочий день закінчився,’ не телефонуйте’.
Пугачиха• 22 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Автор, езжайте на работу и разговаривайте по месту. Сначала идите в кадры и интересуетесь , что происходит.
Сільський ансамбль• 22 декабря 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Есть до 3 лет если пособие оформлено. Это до 6 нет.
По теме, я бух по зп и уже сталкивалась с таким, кто долго сидит в декрете, хочу вытянуть додаток 9 и пишет что не в трудовых видносинах. Но не знаю как, но больничные по БИР у них появлялись в электронном кабинете. Я думаю это недоработка пенсионного фонда, никто вас не увольнял
,
Ответ дляСільський ансамбль
,
Дякую.Сподіваюсь,що так і є,бо вже до понеділка вся на нервах тепер,як таке могло статися.
Вже думаю,що далі робити: чи в пологовий,чи в суд збиратися.
Ответ дляПугачиха
Так,в понеділок буду з директором спілкуватися.Особові справи і трудові книжки у нього.
Белая Роза• 22 декабря 2023
Доброго вечора. Період догляду до 3х років звітує управління праці та соц захисту населення. Ви можете по собі через кабінет на порталі ПФУ потянути довідку ок-5 наприклад і побачите, що і як. Для входу на портал потрібен ел ключ, саме простіше черещ Приват-24 зробити.
Хвець-тець• 23 декабря 2023
Ответ дляСільський ансамбль
,
У мене так по демобілізованому співробітнику було. Він вийшов на роботу, захворів, лікарняний бачу, а довідку не витягає, ’немає трудових відносин’.

автор Слухи-руки не распускаю • 23 декабря 2023
Ответ дляХвець-тець
Так в чому була проблема?
Це на роботі щось зробили чи треба звертатися в пенсійний фонд/ соц.захист?
Ответ дляХвець-тець
Дякую за пораду.Так і зробила.
Пише,що до вересня 2023 включно були сплати,далі немає.
Це значить,що мене звільнили в жовтні,чи що це проблеми з сайтом/ програмою пенсійного фонда.
Ответ дляБелая Роза
Дякую,зробила,підтягнула.
З жовтня 2023 відрахувань немає,по вересень включно є.
Белая Роза• 23 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Дякую,зробила,підтягнула.
Звітність квартальна, тому є дані по 3кв 2023 тільки. Звіти за 4 кв 2023 будуть подаватись після НР.
Ответ дляБелая Роза
То що мені робити в цій ситуації,якщо лікарняний вже з вчора?
Я так розумію,ці внески платить соцстрах за мене,а не бухгалтерія школи( бо я в відпустці по-догляду до 3х років)
Белая Роза• 23 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Якщо не помиляюсь, то у випадку коли йдуть з однієї декретної відпустки у іншу дають паперовий лікарняний, оскільки ви знаходитесь у декреті ваш роботодавець за вас не звітує і ел лікарняний не може зформуватись, бо не було останній квартал звіту на вас. Ви можете подзвонити до пенсійного фонду уточнити з цього приводу.
Ответ дляБелая Роза
Так мені лікарка сказала,що паперових лікарняних вже немає.Вона може виписати довідку для собезу.
Але допомога від собезу для непрацюючих-то пару тисяч всього(
А з роботи мають нарахувати з посадового окладу.Різниця має бути в 10 раз,як мінімум.
Белая Роза• 23 декабря 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Просіть вашого бухгалтера на роботі, щоб сам спитав в пенсійному, що робити в вашій ситуації
Ответ дляБелая Роза
Дякую.В понеділок піду