палка-копалка• 23 декабря 2023
Володимирський собор (Київ) - коли служба на Різдво? 25чи7?
Можете мені казали матрьошка, троль і розкол.... Але лежала, думала, згадувала...
Згадала бабцю, з якою я,мале дитя, щороку на Різдво і на Пасху ходила до Собору...
От вирішила запитати. Може хто знає: коли служба на честь Різдва в київському Володимирському собору?
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Це УПЦ
Дякую
Чогось думала що буде 25
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
Це УПЦ
Вибачте за тупе питання. А 25 хто святкує? Ніби УПЦ перейшли на новий календар? Чи я за щось не те подумала?....
Поліцейський патруль• 23 декабря 2023
Ответ дляпалка-копалка
ПЦУ
УГКЦ
А упц - це москвинські помісні лярви
УГКЦ
А упц - це москвинські помісні лярви
Бадабум• 23 декабря 2023
Судячи з того, шо Миколая у них було 19-го, не важко здогадатись, що Різдво - 7
Поліцейський патруль• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
З якого дива Володимирський УПЦ?
Він був УПЦ КП , вони ввійшли в ПЦУ, а потім вийшли знов
То вони окремо від усіх
Зайдіть на сайт і гляньте коли в них Миколая служили)
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
З якого дива Володимирський УПЦ?
То вони окремо від усіх
Щойно зайшла на сайт Володимирського собору. Вони святкували день Миколая19
Я чесно не доганяю
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляПоліцейський патруль
ПЦУ
УГКЦ
А упц - це москвинські помісні лярви
УГКЦ
А упц - це москвинські помісні лярви
То володимирський собор то що?
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
Перейшло ПЦУ і греко католики
А чого на їх офіційному сайті значиться святкування відомих мені зимових свят за ’стартм’ календарем - Миколи, Варврви..?
Чи я щось не розумію?
Ответ дляпалка-копалка
Чи я щось не розумію?
Бо це православна церква, і у них тиж святі і свята що і у всіх православних
Бо вони не ПЦУ і не греко католики , тому й не перейшли
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ для4мама
Володимирський 100% не 7.
То давні вороги москальського патріархату.
Я чого питаю... Миколая на офіційному сайті значиться як 19, І Варвари по ’старому’ стилю...
Я трохи заплуталась
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляБадабум
От і яі То прочитала
Секс-Бомба• 23 декабря 2023
Мені важко в тих церквах розібратися хто є хто. Не ходжу. А коли дуже хочеться, то іду до католиків.
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
Вибачте я не зрозуміла
Тобто у Володимирському соборі Різдво 7 січня?
Вони не перейшли на календар зазначений ?
Мамкиня доця• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
Більшість православних святкують Різдво 25.12
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ дляСекс-Бомба
Я дуже любила у Львові до костелів ходити ...((( До війни
Я - православна
Так автор, хвилинка історії
УПЦ - українська православна церква ( т.н. московського патріархату) - лишились на старому стилі - голова мітрополит Онуфрій
УПЦ КП - українська православна церква Київського патріархату, голова Філарет ( перервався зі всіма) - лишились на старому стилі Володимирський собор це їх кафедральний
ПЦУ - православна Церква України ( та що отримала Томас від Константинополя) голова - митрополит Єпіфаній , перейшла з 1.09 цього року на Нововолинський календар
Пушап Мі мі• 23 декабря 2023
Ответ дляАрина85
ні, не перейшли
А церква це яка?
Нічого не зрозуміло
палка-копалка
• 23 декабря 2023
Ответ для4мама
Ви і мене заставили замислитись.
У мене багато знайомих щиро віруючі люди
І вони НЕ переходять на святкування Різдва 25. Вони живуть за звичним календарем де Різдво 7’ Миколая 19 і тд
А і думаю що буду святкувати коли в церкві правиться буде. І чогось лежала, думала, згадувала... Розплакалась коли згадала Володимирський. Завжди туди йду коли душа бажає ..