Забрала і не сказала• 23 декабря 2023
Бісить кума
Дівчата, це якийсь треш. Я з сином виїхала, сину 17, в неї доньці 10 і сину 4. Весь час мені каже, як її дітям лячно і страшно у Києві, що її діти страждають, а нам легше, бо виїхали. Кажу їй, що і нам важко, і страждає мії син не менше її дітей. Тут і мову вчити треба, і все своє покинув, і вчитися тепер буде важко, бо дома був би вже в універі, а тут до цього ще мінімум 2 роки, якщо не 3. Не вважаю, що їх діти більше страждають. А якщо й так, хто їй заважає виїхати? Нащо мені ці вічні попрікання і суперництво? Що їй не скажи, все обесцінює, тільки в неї проболеми більші, ніж у інших. Вона сама правильна. Припинила я це спілкування зовсім. Як бути з похресником? Подарунки слати поштою? Він ще малий, телефону не має, щоб запитати напряму. Купляти щось на свій смак, не питаючи про те, чим цікавиться? Чи як правильно?
Забрала і не сказала
• 23 декабря 2023
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви вартуєте один одного. Ви нічим не зобов´язані їм,Ви не повинні вислуховувати її,як і вона Вас,але справедливості заради, порівнювати ситуації де хтось у воюючій країні,а хтось спить спокійно,це,як мінімум,дивно. Так, їй ніхто не забороняв виїхати, згодна,але ці порівняння виглядають трохи смішно
Вона може виїхати, в них є дім на закарпатті, квартира у Львові, то значить не так і страждають її діти, як не їдуть, маючі змогу. Вони не з тих, у кого нема коштів на переїзд. То до чого ці порівняння?
Я_не_аноним_100%• 23 декабря 2023
одни проблемы от этого кумовства. Когда уже запретят эти крестины, чтоб облегчить людям жизнь?
Я_не_аноним_100%• 23 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
А я завжди гадаю, що вся ця система з кумами це щоб більше подарунків було. Інакше навіщо ці зайві тагарі?
Забрала і не сказала
• 23 декабря 2023
Ответ дляТуся муся
Так от чего он страдает? Что учиться нужно? Ну так вернитесь и не страдаете в Украине
Ви як читаєте? Що все чуже, мова чужа. Вчитись навпаки хоче, але не може, бо треба знати мову і робити пбітур, а тільки після цього університет, а це все роки
Khmelnichanka• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не згодна. Тим більш з нею. Вона у своєму домі, з чоловіком і дітьми, ми з татом не бачимось місяцями. І цю тему піднімала не я, а вона. Це вона вічно зі мною міряється.
Так кожний з вас зробив свій вибір. І в кожного - свої труднощі, пов´язані саме з цим вибором. Навіщо мірятися, кому важче? Тим більше, що все це буде дуууже суб´єктивно... Єдине, про що намагаюсь не забувати особисто я: люди в Україні зараз дуже вразливі. І тому я намагаюсь не додавати друзям болю недоречними чи некоректними розмовами. Не тому, що мені психологічно легше. А тому, що я все ж знаходжусь в безпеці.
На відміну від них.
Файна_зупка• 23 декабря 2023
Автор я з кумою не спілкуюся вже рік. От сьогодні вона через чоловіка передала подарунки для дитини на різдво. От сиджу і думаю: і нащо воно мені? Це типу думає про дитину всеодно, навіть якщо не спілкуємося чи показати що вона все-таки краща за мене , бо подарунки передала ?!
Я б на Вашому місці взагалі звела спілкування до 0. Так легше, повірте.
Закордоном не до подарунків
Love_Love_Love_• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
От чесно , не уявляю чим може страждати дитина за кордоном. І взагалі , що за мода мінятися стражданнями замість, того, щоб ділитися приємним
Ну ви от починаєте мірятись.
Те що у вашій уяві закордон це як манна небесна не значить що так є, тут читаєш дорослим не комфортно, а що про дітей казати?
Зайченя• 23 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Не всі можуть виїхати, уявіть.
Не до всех це доходить. Деякі кидають немічних батьків і тулять світ за очі і пофіг як вони там.
Агент Пинкертона• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це Ви у себе запитайте,до чого ви обоє міряєтесь не буду писати чим,а не мене питайте.
Тому і сказала,що ви вартуєте один одного, або,як кажуть:’яке йшло,такого і здибало’,бо будь хоч хтось розумний в цій ситуації,то взагалі не порівнював ці ситуації,які максимально дивні.
Зайченя• 23 декабря 2023
Ответ дляЛеди Г
Вы серъезно? Я тоже с Николаева. Интересно, чем сейчас страдает Ваш сын? Со мной на курсы Б2 ходит несколько детей. Они заочно учатся в Украине и здесь ходят на курсы. Один мальчик уже на С1 пошел. Сын знакомых сдал Б1 и сейчас на предкурсах в универе занимается. От чего страдает Ваш сын?
Від того що мамку бомбить.
Забрала і не сказала
• 23 декабря 2023
Ответ дляЛеди Г
Вчитися в Україні без приписного хлопець не може. В сина його немає
постою_послушаю• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
І що? Я вас чи її там тримаю? Ми з Миколаїва їхали, і більше через вік сина, а не сирени та прильоти. Я не обісцінюю страждання її дітей, але не треба казати, що моя дитина страждає тут менше. Може й більше. Я ж їй про це не кажу
Блиииин, автор, ну вы непробиваемая
Ваш маленький крестник живёт в войне, а вы сравниваете это с трудностями вашего сына от переезда за границу?
Забрала і не сказала
• 23 декабря 2023
Ответ дляЛеди Г
Ви як моя кума? Ну то й що, що ті ваші знайомі не страждають? А в мого сина інша психіка. І на курси його не беруть до 18, вчить мову у школі + репетитор. В мене теж зараз В2. До чого це міряння?
Леди Г• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Окей. Пусть здесь язык учит и поступает в универ или колледж. Ваш сын страдает, что у него нет приписного и поэтому он не может учится в Украине?
Зайченя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Повірте проблеми тільки у вас. 17 той вік коли час не тільки вчитись, а хватається все на льоту. От в 40+ в більшості проблеми але освоїтись.
Радість моя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Повертайтесь, і ви будете в своєму домі разом з татом
Давно без алко• 23 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Закордоном не до подарунків
Саме так. Це такий подаруночок-втик. Щоб пригадали, хто з вас на білій конячці.
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так это вы бросили своего мужа и папу
Давно без алко• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Всі питання до хуйла.
Мафиозная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
А сейчас в 17 выпускают?
Забрала і не сказала
• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Ну і не уявляйте. Дуже багато дітей тут страждають. Не всі діти в класі приймають українців. Двоє дітей моїх подрух до істерик не хочуть у німецькі школи, прогулюють, штрафи, психологи. Чи ви думаєте, що якщо нема сирен, то дітям тут легко? Легко малечі. Підліткам важко
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Она хочет моральной поддержки от Вас. Неужели этого не понятно? Уровень ее стресса в разы выше чем Вашего, у ВАс адаптация и социальные вопросы, у нее стресс, хронический уничтожающий все системы в теле.. Вы выехали и уровень Вашего стресса ниже и вид его иной, она хочет понимания... тем более дети 4 лет и 17 - это разные дети. В 17 - это уже не ребенок, а взрослый парень.. ВЫ выехали практически с мужчиной.. Если вы дружны почему не поддержать ее?
Моя кума выехала более 1.5 лет к мужу в готовые условия заграницу.. вышла на связь 1 раз и ноет.. стонет как сильно ей плохо потому ШО она переживает об Украине.. как мои дела не спросила ни разу.. Адаптации у нее нет, она имеет опыт жизни заграницей, многолетний, там все готовое ничего искать, приспосабливаться не нужно.. и ей ’плохо! пожалейте ее’ Автор, Вы когда выехали что-то хорошее пытались сделать для тех кто остался? Поддержать, понять? узнать? Тут люди волонтерят, воюют, помогают, донатят, стараются.. А Вы?
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви от починаєте мірятись.
З яких причин дітям має бути важко? В них нема дорослих проблем, в новому середовищі швидко адаптуються
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так ГОУ ту хом
Мафиозная• 23 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Блиииин, автор, ну вы непробиваемая
Все-таки на западной нет таких прилётов как в Киеве, например
Леди Г• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Не врите))). Берут на курсы. Со мной учатся дети после школы, но у них Б1 уже есть. Им по 17 лет. А , вообше, Вы -непробиваемая. ’Страдать’ в социальнозащиненной стране от ничегонеделанья или находиться в стране, где идет война. Сравнили , извините, х.ер с пальцем. Кстати, психологи в Германии бесплатные, то есть покрываются страховкой. Ещё можно в Югендамт обратиться, чтоб помогли.
Забрала і не сказала
• 23 декабря 2023
Ответ дляФайна_зупка
Закордоном не до подарунків
Я не маю претензій до дитини і так, думаю про малого іноді. Я не краща і не гірша за неї, я інша. Це вона чомусь вирішила, що я гірше
Файна_зупка• 23 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Ну я так одразу і подумала). Реально, не спілкуємося взагалі, навіть повідомлень чи картинок в Вайбері. А тут на тобі ))
Ну мені всеодно ) Мені спокійніше без таких дорікань як у автора. Хоча я і не виїжджала.
Теж на початку війни погляди розійшлися, якось ще трималися, а потім зрозуміла що ми все-таки з різних світів.
Не розумію навіщо тягнути такі спілкування. За похресника можна помолитися. Я в Миколая просила добра і здоров´я похреснику.
Статус Ква• 23 декабря 2023
Ответ дляТуся муся
Наши дети совсем не страдают, просто немного бомбят в Киеве,в подвалах сидят в школе,а так да, куда им до страданий Вашего сына
может деньгамт автору сбросимся, их же там так плохо