Забрала і не сказала• 23 декабря 2023

Бісить кума

Дівчата, це якийсь треш. Я з сином виїхала, сину 17, в неї доньці 10 і сину 4. Весь час мені каже, як її дітям лячно і страшно у Києві, що її діти страждають, а нам легше, бо виїхали. Кажу їй, що і нам важко, і страждає мії син не менше її дітей. Тут і мову вчити треба, і все своє покинув, і вчитися тепер буде важко, бо дома був би вже в універі, а тут до цього ще мінімум 2 роки, якщо не 3. Не вважаю, що їх діти більше страждають. А якщо й так, хто їй заважає виїхати? Нащо мені ці вічні попрікання і суперництво? Що їй не скажи, все обесцінює, тільки в неї проболеми більші, ніж у інших. Вона сама правильна. Припинила я це спілкування зовсім. Як бути з похресником? Подарунки слати поштою? Він ще малий, телефону не має, щоб запитати напряму. Купляти щось на свій смак, не питаючи про те, чим цікавиться? Чи як правильно?
Зайченя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
В неї є змога переїхати чи за кордон, чи у спокійні міста. З татом. Чого не їдуть, раз їм погано?
У вас теж є можливість повернутись назад і не страждати, чого не їдете?

Леди Г• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Нащо йому їхати в іншу землю і жити самому, коли тут є універ? Тим паче мову все одно треба вчити.
Шоб не страдать, а чем-то занять себя.
Леди Г• 23 декабря 2023
Ответ дляротцвеники
Ну так переезжайте в другую землю с меньшими требованиями . Переездами ж кума легко распоряжаетесь, упрекая,что она сидит.
Переехать не так просто. Это взрослому. А вот студенту для учебы-без проблем.
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
До чого це в цій темі? Це ж не мої думки. Якщо в вас хворі знайомі, то я не винна
При чем тут знакомые? Это случаи большинства людей кто выехал и ждут поддержки от тех кто остался и НЕ в ресурсе, кто с вырванными нервами и без сна.. это не знакомые, это частый случай. ВЫ когда общаетесь с теми кто остался будете знать как их заколебали выехавшие и замучили требованиями, нытьем, наглостью.. вот для этого и написала. У ВАс родина еще где? Украина? Надо знать что и как тут происходит и как живут те кто остался... для этого и написала. Или у ВАс уже другая родина?
Если бы ВЫ выехали в мирное время, то ВАша адаптация к новой стране была бы еще сложнее... чем сейчас. Сейчас есть лояльности и помощь..
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
Ото Вас дістали(((
У моих знакомых еще хуже.. на них повесили квартиры и питомцев которых нечем было кормить и магазины были пустые и уехавшие трепали нервы ’ты там смотри, хорошо ухаживай... ’за свой счет ухаживайте и кормите.. и ни одна живая душа устроившись не предложила приехать и отдышаться.. И тут девочки писали, как на них поскидывали стариков и неходячих и трепали нервы звонками ’ухаживайте за нашими родными! только хорошо и качественно ’ и требовали.. девочки писали что слали матом... потому что достали своей наглостью.. Ого! То был частый случай...
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
Нажаль не така сама. Людина, яка на один щабель ставить тяжко вчитись і адаптуватись, з прямою загрозою життю. Не така сама.
++ Тяжелая адаптация к новой стране = всегда была и будет, что в мирное время, что в военное. Но, это стресс адаптации, а не стресс риска жизни.. Вы очень правы! А народ считает что их адаптация в новой среде = стрессу тем кто не спит под обстрелами.. сытый голодному не товарищ.. увы. Спасибо за ВАш пост!
пАлАвинкА• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
З яких причин дітям має бути важко? В них нема дорослих проблем, в новому середовищі швидко адаптуються
Не всі швидко адаптуються. Дивлячись в які умови потрапила дитина і який вік. Мій підліток третій рік не може і не хоче адаптовуватись, хоче в Україну. Діти друзів, яким від 2до 10 років, набагато швидше і безболісно адаптувалися.
Неновая почта• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
І що? Я вас чи її там тримаю? Ми з Миколаїва їхали, і більше через вік сина, а не сирени та прильоти. Я не обісцінюю страждання її дітей, але не треба казати, що моя дитина страждає тут менше. Може й більше. Я ж їй про це не кажу
Та не звертайте уваги. Моя кума виїхала. Я перервала з нею спілкування через певний її вчинок. Так вона тепер співає - мені там так тяжко, я одна, а вона не хоче зі мною дружити. Тільки й мені тут тяжко, просто я не жаліюся, та й у мене ніхто і не питає легко мені чи тяжко.
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Значить ви не зробили нічого, щоб допомогти дитині з адаптацією , я теж виїжджала з підлітком

пАлАвинкА• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А що мені зробить? Вчить за нього мову, чи спілкуватися замість нього з місцевими? Чм його друзів, вчителів, тренера привезти? Ви розумієте, що діти є різні, і в різних умовах жили. Так як ми жили в Україні, багато хто в Европі не може так дозволити собі жити. Я сама хочу дуже додому, але вже вороття нема, на превеликий жаль...
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Заохотити його вчити мову , підібрати репетитора , займатися цікавими груповими заняттями , щоб знайти друзів.
пАлАвинкА• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Все це я пропонувала, вмовляла, пояснювала, не хоче нічого, протест на всі пропозиції. Навіть українську школу закинув. Ви навіть не уявляєте в яке пекло перетворилося наше життя. Щодня вмовляння, шоб йшов до місцевої школи, потім викликають вчителя, що нічого не робить. Розмовляємо, ніби погоджується, а потім все з початку.
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Не вмовляти треба, а разом з ним чимось займатися , щоб зацікавити. Мають у вас бути якісь спільні сімейні хобі , заняття, від цього і відштовхуйтеся, тоді він сам зрозуміє , що всюди потрібна мова і друзі. Українську школу потрібно було одразу закинути , бо ви збили дитину з толку тис, що ніби плануєте повертатися.
Неновая почта• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ще так. Але моєму майже 18
Він в Україні не закінчив школу?
пАлАвинкА• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Я сама хобі не маю. До останнього вірили, що війна закінчиться незабаром, так, планували повертатися. Та і 9 клас закидати якось не правильно.
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Якраз маєте шанс знайти спільні хобі. Для чого дитині 9 клас, якщо він не буде жити в Україні. От так спочатку батьки плутають дітей своєю невпевненістю і неможливістю прийняти рішення , а потім жаліються на погану адаптацію.
пАлАвинкА• 23 декабря 2023
Ответ дляКотики-муркотики
А якщо складуться так обставини, що доведеться повертатися, а в нього навіть школа не закінчена. Тут він не хоче вчитися. Ми ж не іммігрували свідомо, а сподівались, що на певний час доведеться потерпіти. Але сталось не так як гадалося. Та і багато хто з українських дітей закінчує українські школи дистанційно.
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Вже давно ж очевидно , що це не на якийсь час, а ви знову ж таки даєте дитині якісь марні надії. Якщо колись він захоче жити в Україні, то це можна робити і з європейською освітою , чим йому той 9 клас допоможе?