Забрала і не сказала• 23 декабря 2023

Бісить кума

Дівчата, це якийсь треш. Я з сином виїхала, сину 17, в неї доньці 10 і сину 4. Весь час мені каже, як її дітям лячно і страшно у Києві, що її діти страждають, а нам легше, бо виїхали. Кажу їй, що і нам важко, і страждає мії син не менше її дітей. Тут і мову вчити треба, і все своє покинув, і вчитися тепер буде важко, бо дома був би вже в універі, а тут до цього ще мінімум 2 роки, якщо не 3. Не вважаю, що їх діти більше страждають. А якщо й так, хто їй заважає виїхати? Нащо мені ці вічні попрікання і суперництво? Що їй не скажи, все обесцінює, тільки в неї проболеми більші, ніж у інших. Вона сама правильна. Припинила я це спілкування зовсім. Як бути з похресником? Подарунки слати поштою? Він ще малий, телефону не має, щоб запитати напряму. Купляти щось на свій смак, не питаючи про те, чим цікавиться? Чи як правильно?
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Так кожний з вас зробив свій вибір. І в кожного - свої труднощі, пов´язані саме з цим вибором. Навіщо мірятися, кому важче? Тим більше, що все це буде дуууже суб´єктивно... Єдине, про що намагаюсь не забувати особисто я: люди в Україні зараз дуже вразливі. І тому я намагаюсь не додавати друзям болю недоречними чи некоректними розмовами. Не тому, що мені психологічно легше. А тому, що я все ж знаходжусь в безпеці.
На відміну від них.
++ Это огромная редкость (такие КАК ВЫ) многие кто выехал ее и морально доят тех кто остался ’помоги! поддержи! выслушай! сделай! тебе же лучше, ты дома.. ну шо что не спишь неделями, но все равно тебе лучше!’ абзац полный)

Мафиозная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ну і не уявляйте. Дуже багато дітей тут страждають. Не всі діти в класі приймають українців. Двоє дітей моїх подрух до істерик не хочуть у німецькі школи, прогулюють, штрафи, психологи. Чи ви думаєте, що якщо нема сирен, то дітям тут легко? Легко малечі. Підліткам важко
Представляю, подросткам даже просто в другую школу перейти - стресс. Не то, что в другой стране((
автор Забрала і не сказала • 23 декабря 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Блиииин, автор, ну вы непробиваемая
Ваш маленький крестник живёт в войне, а вы сравниваете это с трудностями вашего сына от переезда за границу?
Київ не Херсон. І якщо їм там так погано, чого не їдуть? Кошти і житло є. І вона сама казала, що він так спить, що не чує ні сирен, ні вибухів. Кума може і боїться, малий точно ні, це з її де слів
Статус Ква• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
І що? Я вас чи її там тримаю? Ми з Миколаїва їхали, і більше через вік сина, а не сирени та прильоти. Я не обісцінюю страждання її дітей, але не треба казати, що моя дитина страждає тут менше. Може й більше. Я ж їй про це не кажу
Ви з собої бомби привезли й спите на них?
бідося ваш син, так страждає на загніваючому западі чи в Америці
Ответ дляЛеди Г
Окей. Пусть здесь язык учит и поступает в универ или колледж. Ваш сын страдает, что у него нет приписного и поэтому он не может учится в Украине?
Так. Бо тоді він би зміг через рік перевестися в універ в Німеччині
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Да все у них ок, а от Ваш страждаэ
ротцвеники• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вона може виїхати, в них є дім на закарпатті, квартира у Львові, то значить не так і страждають її діти, як не їдуть, маючі змогу. Вони не з тих, у кого нема коштів на переїзд. То до чого ці порівняння?
Вы ей завидуете)
Ответ дляРадість моя
Повертайтесь, і ви будете в своєму домі разом з татом
А нічого, що її діти виїздні, а мій вже ні? Мені набридло, що вона завжди сама страждаюча
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ви от починаєте мірятись.
Те що у вашій уяві закордон це як манна небесна не значить що так є, тут читаєш дорослим не комфортно, а що про дітей казати?
У всех по-разному, моя знакомая с внуками выехала в ГЕрманию.. дети в восторге! учатся, жаждут остаться, подростки.. язык понимали с трудом, сейчас все ок... знакомая говорит ’условия райские, о таком даже не мечтала’ общаемся часто (я тут решаю ее многие вопросы потому приходится общаться регулярно) выехала она в первые дни, ничего не видела и нервы не рвала от стресса и бессонницы, но ведет себя очень деликатно..

Ответ дляТуся муся
Так это вы бросили своего мужа и папу
Ви в собі? Тато відправив сина за кордон сам, це з його ініціативи. Не рівняйте з кумою, її діти виїздні. В мене вибору нема. В неї є.
Леди Г• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Вы , как ребенок, который воспринимает только ту информацию, которую он хочет слышать. Не удивлюсь, если и сын Ваш такой же.
Ответ дляМафиозная
А сейчас в 17 выпускают?
Ще так. Але моєму майже 18
Дуже дуже вумна• 23 декабря 2023
Ответ дляДавно без алко
Саме так. Це такий подаруночок-втик. Щоб пригадали, хто з вас на білій конячці.
А я была бы рада, если бы моему ребёнку передали подарок, не важно какой, пусть это шоколадка, но значит о нем помнят. Хотя я с кумой и не общаюсь, она на что-то обиделась
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Як це, то Ваш виїхав,куди він не виїзний?
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Слухайте, від такої куми як Ви я б давно відмовилась.
Оцененная• 23 декабря 2023
Ответ дляЗайченя
Не до всех це доходить. Деякі кидають немічних батьків і тулять світ за очі і пофіг як вони там.
++ ЭТО УЖАС!!!
из реалий ’мы выехали потому ШО нам было страшно, а вы кто остался обязаны НАМ ПОМОГАТЬ, потому обслуживайте наших старых родителей (список обязанностей на 5-7 часов работы ежедневно)’ я говорю ’найду вам людей, а сколько вы готовы платить за работу?? ’ пауза ’вы должны нам помогать! раз вы там остались! это же помощь.. Вы там оставшиеся должны быть солидарными’ во как.. мы тут оставшиеся обязаны обхаживать и выгребать проблемы выехавших...
Котики-муркотики• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Так, дітям легко , але подруХи , звичайно , краще знають
Ответ дляОцененная
Она хочет моральной поддержки от Вас. Неужели этого не понятно? Уровень ее стресса в разы выше чем Вашего, у ВАс адаптация и социальные вопросы, у нее стресс, хронический уничтожающий все системы в теле.. Вы выехали и уровень Вашего стресса ниже и вид его иной, она хочет понимания... тем более дети 4 лет и 17 - это разные дети. В 17 - это уже не ребенок, а взрослый парень.. ВЫ выехали практически с мужчиной.. Если вы дружны почему не поддержать ее?
Моя кума выехала более 1.5 лет к мужу в готовые условия заграницу.. вышла на связь 1 раз и ноет.. стонет как сильно ей плохо потому ШО она переживает об Украине.. как мои дела не спросила ни разу.. Адаптации у нее нет, она имеет опыт жизни заграницей, многолетний, там все готовое ничего искать, приспосабливаться не нужно.. и ей ’плохо! пожалейте ее’ Автор, Вы когда выехали что-то хорошее пытались сделать для тех кто остался? Поддержать, понять? узнать? Тут люди волонтерят, воюют, помогают, донатят, стараются.. А Вы?
Тому що, щоб я не сказала, це обісцінюється ’ми страждаємо більше’. Мені підтримки немає. Вмі мої проблемт - не проблемт, а от її проблеми то да, то всіленьскі страждання
Радість моя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Що ви вчепилися до виїзних чи не виїзних дітей! Тисячі хлопців живуть тут, в Україні і нікуди не виїжджають!

Ответ дляЛеди Г
Не врите))). Берут на курсы. Со мной учатся дети после школы, но у них Б1 уже есть. Им по 17 лет. А , вообше, Вы -непробиваемая. ’Страдать’ в социальнозащиненной стране от ничегонеделанья или находиться в стране, где идет война. Сравнили , извините, х.ер с пальцем. Кстати, психологи в Германии бесплатные, то есть покрываются страховкой. Ещё можно в Югендамт обратиться, чтоб помогли.
Не беруть у нас на курси до 18. Так що ваше ’не врите’ залиште собі. І ви хамка
ПланМаршалла• 23 декабря 2023
Хрещена не для подарунків, а для молитов
Ответ дляМафиозная
Ви майже не єдина така. А ось усім тут смішно, для них це не проблема
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Хто тут ще замка. Він досі мову не вивчив? То який з нього толк і який університет?
Радість моя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Повністю згідна з вашою кумою.
Ответ дляСтатус Ква
Бідосі її діти, що мама заставл,є їх страждати, маючи змогу вивезти. То чого не везе? Щоб мати змогу нити?
Леди Г• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Конечно, хамка, ведь знаю, что Вы пишите неправду))).
Давно без алко• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Це слово - знецінювати, знецінення.
Туся муся• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Яка ж Ви гидотна кума
Ответ дляротцвеники
Вы ей завидуете)
Ні. Це вона мені заздрить. Але причину я збагнути не можу. Ми обидві гарні, обидві маємо гарних чоловіків. Я не успішніша за неї. Не розумію, чого вона міряється
Радість моя• 23 декабря 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ви теж, наче, виїхали, але нити продовжуєте? Сенс тоді виїжджати?