Ms. Сама прямота• 23 декабря 2023

Свято відміняється. Сестра!

Дівчата порадьте щось.
Не знаю з чого почати….
Завтра святий вечір.
Я запропонувала зібратися у нас(так як живемо у будинку-місце є)
Рідна сестра захотіла щоб ми йшли усі до неї.Ми,вони,наші батьки і її чоловіка мама.
В нас ще є чоловіка батько і він тимчасово живе з нами.Ми ж не залишимо його одного…..Вони з чоловіком його не запрошують.
У нас могли б усі зібратися.Я навіть пропонувала,що сама все приготую….
Не питайте,чому не йдемо до батьків……Мама каже ,що вона працює і вона втомилася…..
Ми усі також працюємо,але що я можу зробити.
Папа мій сказав сестрі,що так не гарно і треба щоб усі разом …….в результаті сестри чоловік набрав батьків і сказав свято відміняється…..
Я в шоці……
Папа сказав що вони будуть вдома тоді……
Хотіла як краще,а вийшло що винна і сестра навіть не передзвонила (я вчора її 2 рази набирала)
Як тепер себе правильно поводити….
Я так на переживалася ,що сьогодні погано себе почуваю…..
Свекруховна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
І зрозумійте,я готова була усе приготувати(це цілий день треба на це ,за гроші мовчу)
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Кутю зробити(мама моя ніколи не робить)раніше бабуся робила.
А я вчора мамі подзвонила і кажу ,що мама взагалі діти зазвичай до батьків ходять(а вона почала кричати в телефон,що вона прийшла з роботи і устала і запрошувати нікого не буде і готувати)каже просто приходьте.
Але якщо тобі секунду назад сказали що нікого запрошувати не буде,я розумію що я там нікому не треба.Хоча ні,папа рад би був нас бачити,але він же не буде робити те що має жінка робити.
Чи мені все вдома готувати і усе приносити туди.Блін,то легше щоб до нас прийшли
ну, вы тоже странная.. не все хотят и любят традиции и не у всех есть моральный силы встречать гостей. вашу маму в этом пониманию. такие претензии от вас...

Свекруховна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
Просто хотіла щоб усі зібралися.
взять кутю, тортик, нарезку на стол - это так мало ,чтобы посит=деть с родителями? Вы уж определитесь.. вам духовные ценности или чтоб абы було, как надо
Шкідлива молекула• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
Можливо я чогось не розумію,але раніше завжди усі разом збиралися.
А коли вона вийшла заміж,то почала віддалятися.Не хочу щось наговарювати,але таке відчуття,що її чоловік взагалі не хоче щоб вона з нами усіма спілкувалася
Семья-вы, муж и дети. Остальное родственники: близкие и дальние. Все. Живите своей семьей. Навещайте родителей (мама неправа, если все время младшая в лучшем положении), навещайте. И прекратите розовые сопли про дружную большую толпу. Не будет этого. И это нормально. У вас еще не худший вариант. С наступающим и вытирайте слезы. Неужели самая большая проблема сейчас?
Бентливуман• 24 декабря 2023
У мужа есть брат, старший со своей семьёй. Но по жизни наоборот, старший как младший десятилетка за которого надо решать большую часть серьезных вопросов. Свекровь, будучи на расстоянии мозги просто выносила ходить к ним на все праздники и выходные. Сказать, что это бесило, ничего не сказать. Их к нам отправляла. Вы навязываете свой придуманный мир другим. Зайдите, предварительно предупредив о визите и родителей, и сестру на пять минут, без посиделок. Не перегружайте людей, даже если это родственники своим вниманием и присутствием. У сестры с мужем наверное свой круг общения и планы. Я после обязаловки вообще ни в гости, ни по гостям не люблю ходить.
Свекруховна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Це постійно.на кожне свято.
Коли в дідуся було день народження і я за свій рахунок оплатила кафе(я ,чоловік,мама,папа і дідусь)я не хотіла готувати і вирішила з чоловіком піти в кафе.То сестра до сих пір згадує….але чого я ще мала оплачувати за неї і за її чоловіка(це було після 30 років)
Ми просто повечеряти поїхали .
І в кінці мама зробила мене винною
а вы тогда пригласили ее и предложили за себя ей оплатить?
Шкідлива молекула• 24 декабря 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Автору хочется гуртом)
А там повод новый для срача будет) весело
Свідок Перемоги• 24 декабря 2023
господи, автор, купа народу так давно не делает или нет возможности, и не убивается по этому поводу, .и это не значит, что в их семьях все плохо.то вы себя накрутили знатно конечно
Поторописька• 24 декабря 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
В сочельник, щоб Ви знали, всі сидять по домам, не виходять з дому бо гуляє нечиста сила, сідають за стіл лише з тими, хто живе в домі, а вже на Різдво несуть вранці вечерю і святкують Різдво. І не 25-го, а 7-го січня, але ж ви і віру готові змінити на католицьку, змішали грішне з праведним. Не веселяться на Святвечір, не п´ють і ’не сидять, не збираються’. Поспілкувались би хоч хтось із вашої родини, яка не знає сенсу і традиції цього вечора, перш ніж ’збиратись’.
Оо, поцінювачи московських попів в тему підтягнулись. ПЦУ вже перейшла на новоюліанський календар, як давно зробили більші православних церкв. До чого ви приплели католицтво, взагалі не зрозуміло.
Бентливуман• 24 декабря 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Автору хочется гуртом)
В той истории только ей хочется.

Свідок Перемоги• 24 декабря 2023
Ответ дляСвекруховна
вот-вот, но автору надо всех в свои рамки втиснуть
автор, у вас все хорошо и с вашей семьей тоже все добре. Будьте легче, слишком тяжеловесна ваша любовь
Дуняша• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
І постійно у нас так з сестрою…..
Мама завжди її захищає….
Я старша.
А я типу завжди винна.
Коли щось ділити,то вона є.
А коли на дачі допомагати наприклад,то вона мені каже що вона батькам сказала що ніколи в землі не працювала і не буде…..
Вы точно описали нашу ситуацию с сестрой. Она всегда тянет одеяло на себя, а если что- сразу обижается. Жалуется маме, мама берет ее сторону, а меня просто никто не пробует даже выслушать, меня игнорят. В очередной раз она на меня обиделась на 8Марта. Но я даже в курсе не была. Должны были собираться у нас, всегда собирались у нас на все праздники. Я позвонила спросить, почему не идут. А она мне выдала что не придут, не хотят, устала, и вообще- она в обиде, без обьяснений за что. Я тогда сильно психанула. Вида не подала. Но общие праздники прекратила , больше не зову. А праздновали ВСЕГДА все у нас, я всегда готовила все полностью. А тут облом. Прошло пару гуляний без общего сборища родни, мы с друзьями- они сами, родители сами. В итоге мама теперь начала принимать у себя, деваться некуда, я ж не зову. И мне стало норм.
Так что успокойтесь. Отпразднуйте сами. Или позовите друзей. И все станет на свои места со временем.
Госпожа Белладонна• 24 декабря 2023
Ответ дляСвідок Перемоги
Автора жалко, она за свои старания тоже хочет получить что-то- любовь, иллюзию семьи. А тут облом. Не тратить бы ей свое время и силы на маму с сестрой - всем было бы легче
Любовь Калистратовна• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
Просто хотіла щоб усі зібралися.
В мене тато готував і ми щось привозили, бо мама не хотіла готувати.
Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Слишком много у вас родаков и проблем от их присутствия
Вот и всё )
Проблема просто ни о чём
Высосано из пальца
Наверное, вам скучновато просто 😏
Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То з сімʼєю не потрібно разом бути?!
Ну так правильно, что вас смущает?
Есть семья - муж, жена, отдельная ячейка общества
Потом может ребёнок прибавиться, но это не обязательно
Всё, что за семьей, братья сестры кумы сваты и тд - это тоже надо, да, но не всегда и далеко не на все праздники
Бентливуман• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Та якось дивишся усі діти ідуть до батьків,а моя мама нічого не хоче готувати і запрошувати.
А до мене вже ніхто не прийде,бо пересварилися.
Ви маштаб не перебільшуйте. Не всі діти їдуть до батьків. Не всі брати/ сестри ходять один до одного. Не всі роблять столи, особливо зараз. Не всім взагалі є куди і кого запрошувати. Святкуйте своєю сім´єю. Проживайте життя із чоловіком, дітьми, а не з думкою про маму та сестру. Святкового вам настрою і затишку у ВАШОМУ домі.
Не служанка• 24 декабря 2023
Ответ дляЦветочница
Сепарируйтесь уже от них и перестаньте заслуживать любовь и похвалу.
Ваша семья- это ваш муж и ваши дети.Празднуйте!Хватит маму уговаривать вас полюбить.Вместо пахания на чужой даче - с мужем на рыбалку или детьми в зоопарк.
Не надо никому звонить, готовьтесь себе к празднику и не трогайте их.
300%
Детский сад
Не служанка• 24 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Так автор не я)))
+автор писала, що хотіла перша всіх у гості запросити, а сестра збила плани
То як так то можна знову запрошувати якщо є бажання!!!
Я взагалі соціопат))) і від таких родичів тікала б;)))
Ну я согласна с вами просто и дописала ваш комент)
пу_пугренчик• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Она всю жизнь говорит что я себя накручиваю.
Она нас любит одинаково и обычно начинает плакать и говорит ты что пришла мне настроение портить…..
Уже пыталась много раз
В менн така сама мама... прийміть, як є. Живіть для себе. Працюйте з психологом

Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Ви мене розумієте.
Просто хотіла щоб усі зібралися.
Какой бред у вас в голове, как наср..но, извините за выражение 🤷🏻‍♀️
Жинка мае робыты, кто вам вложил такое?
Что робыты?
Стоять у плиты и готовить? Только женщина это может делать? 😏
Так если ваш батя хочет праздника, посидеть поесть в кругу семьи - сам стает и готовит
И всем прекрасно
И вы б пришли, и маму разгрузили
Это же элементарно вроде для понимания
Или он не такой, руки не из того места? )
Тогда понятно почему мама не хочет ничего готовить и всей этой бессмысленной суеты у плиты
Она просто устала, это логично
А вы просто хотите навязать и себя, и своих родаков
Эгоистично, не?
пу_пугренчик• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Це постійно.на кожне свято.
Ми просто повечеряти поїхали .
І в кінці мама зробила мене винною
Тюююю
А поговорити з сестрою? Ви дивна
пу_пугренчик• 24 декабря 2023
Ответ дляФісташкова кава
Ну тут можно успокоить маму, сказать что столов не нужно. Что вы все принесете. И вам наготавлмвать не нужно. Возьмите кутю, калач, Колбаски с сыром, бутылку и посидите нормально. Главное ведь общение а не 12 блюд? Или как, автор?
Ні, автор так не хоче
Вона хоче, щоб мама готувала, чекала, раділа їй
Атрика• 24 декабря 2023
Авторе,ви вже писали за відносини з сестрою,?Була дуже схожа тема і дівчата там написали купу порад.Вам подобається оце нити так постійно ?
пу_пугренчик• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
Але я щоб була на місці своєї мами,то навпаки хотіла б накрити стіл і щоб діти прийшли.Ми б реально прийшли і не відмовилися.але походу їй не треба
Ви - це ви, а мама - це мама. І у вас , це очевидно, різні бажання
Жена_КотораяСтена• 24 декабря 2023
Ответ дляMs. Сама прямота
То вона ніколи до себе не запрошує.
А до нас приходить коли я запрошує.і приносить цукерки і пляшку.
А коли до сестри йде ,то готує(але я вже мовчу,звикла)
Автор, откликнулось😔
Многое из рассказанного Вами перекликается с моими взаимоотношениями мама/сестра. И к внучкам (моя дочь и дочь сестры) у мамы разное отношение, хотя ’любит всех одинаково’.
Горько(

На любой пост сестры - от мамы комментарий: ’Мои красотки. Я вас люблю’.
Мне никогда такого не напишет. Максимум, который может выдать: ’Мы вас любим’ (типа не лично от себя, а от себя и папы.

Я устала конкурировать с сестрой за внимание и любовь мамы( Уже давно взрослая, но изменить свое отношение к этой ситуации не могу.
Маргарита и Мастер• 24 декабря 2023
Ответ дляСкляна миша
Так автор не я)))
соціофоб) соціопат - то ’трішки’ інше)
Маргарита и Мастер• 24 декабря 2023
Ответ дляЦветочница
И что, мама прям признается: я тебя, дочь, не люблю, а люблю твою сестру?Ты для меня ресурс, руки бабские, помощь на даче.Но меня воротит от необхолимости с тобой говорить и я не выношу твоего взгляда, просящего любви там, где ее нет?
А сестра твоя моя доченька, мой ребенок.
Правлы ж не ьудет.Мама скажет: не придумывай, у меня голова болит, иди себе.
так по таким объяснениям тоже можно сделать выводы. И можно же и сказать: мама, когда ты от меня отмахиваешься вот так, я чувствую то-то и то-то. Лучше, конечно, такие разговоры вести после какого-то количества консультаций у психолога) Тогда уже понятно что и как говорить, чтобы получить ответ конкретно на свой запрос.
Маргарита и Мастер• 24 декабря 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Автор, откликнулось😔
Горько(

поработайте с психологом, отпустит.
бЭйбА• 24 декабря 2023
Пригласите родителей к себе в дом, отметьте праздник. Сестрицу с её придурковатым мужем шлите в лес а лучше заблокируйте. Много нервов из за ничего
Бідося• 24 декабря 2023
Запросіть до себе всіх. Хто не прийшов, сам дурак. Я б також не лишила свекра самого дома, це не по людськи.