Усатая полосатая• 24 декабря 2023

Чому мене так бісять свекрухи.

Які ж вони усі.... Скільки маю подруг,у всиє свекруха театральний актор,грає на публіку,синові нічого майже не дали,а невісток не люблять. А їхні правди з внуками взагалі завжди тупі
Скромняшка• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Будете лізти ще й як
Че это? Я буду офигенной свекровью, у меня два сына.

ЖивунаБагамах• 24 декабря 2023
Ответ дляGaleTTa
Та нет)) я как Маугли против стаи рыжих собак ’ Мы принимаем бой!’😂
Та ви будете гарною свекрухою, вангую )
Банка з медом• 24 декабря 2023
А моя постійно телефонуєдо чоловіка і розказує коли ти до мене приїдеш, і нічого що повістки видають на кожному кроці, а в місті де свекруха живе взагалі з цим п...ц. зла не вистачає
автор Усатая полосатая • 24 декабря 2023
Ответ дляБанка з медом
От от. Вони егоїстичні суки,всі до одної
ЖивунаБагамах• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Чому вас так бісить ваша?
Коханозадовільна• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
У мене свекруха супер
Придратись немає до чого
Миссис Буркул• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Будете лізти ще й як
Моя тоже сука типа не лезла никогда. Но негатив от неё ужасный был и есть
Ответ дляЖивунаБагамах
Чому вас так бісить ваша?
Що вона взагалі є. Зникла б десь і все
Ответ дляМиссис Буркул
Ого

Морская свинка• 24 декабря 2023
Ответ дляБентливуман
Мій син зараз поїхав до свекрухи на канікули. Всі щасливі - і він, і вона, і ми з чоловіком))
Свекрухи - вони різні.
Та люди взагалі всі різні. По великому рахунку сьогодні ми невістки, а завтра свекрухи... Автор, напевно, цього чомусь не розуміє...
Ответ дляМорская свинка
Я ніколи не буду свекрухою. Не дай Бог. Не хочеться бути ще однією сумою,яка лізе в сім´ю. Виріс син ,все,живи своїм життям,чого ти до нього лізиш
Лепетун• 24 декабря 2023
Ответ дляСон і дрімота
Я своих сыновей с детства воспитывала так и внушила им что только лохи воспитывают чужие плоды. Они даже не смотрят в сторону невест с прицепами. А невестку я приму любую, но вот чужого ребенка нет, буду просто игнорить его, если уж так случится, просто я терпеть не могу чужих детей даже отдаленно, а в своей семье тем более
Прямо с детства вдалбливали такое в голову?
Ужас вы неумная, еще и хвастаетесь этим
А если примете невесток любых, но при этом будете игнорить их детей, то потеряете и общение с сыновьями
Моя подруга очень властная мама, из тех, что лучше знают, что надо сыну, но получилось так, что сын женился на женщине, старше его на 11 лет, без детей, но и своих у него с ней не будет. Моя подруга была очень против, но смирилась. Сейчас общаются, но то такое(
Морская свинка• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
А тещею будете?
СМСница• 24 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Ужас вы неумная, еще и хвастаетесь этим
А что ,у нее есть причина обрадоваться такой невестке?
Лепетун• 24 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Нет, совершенно, но сделать она ничего не могла, была в жуткой депрессии, паспорт не отдавала, плакала, уговаривала, но он все равно женился
Ответ дляМорская свинка
А тещею будете?
Так
СМСница• 24 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Но тяжело смириться что после сына никого не будет
Все буде Україна• 24 декабря 2023
всі люди різні - і невістки тєж є з великим прибабахом, нажаль. Я буду свекрухою, сподіваюся не гіршою ніж моя ) Але вже маю один недолік - я не люблю готувати і не буду. На відміну від моєї мами-свекрухи котра завжди наготовить як на весілля і з собою на тиждень ще дасть всяких котлет-холодців-голубців. Все те що я люблю їсти і не люблю готувати )
Моя нікуди не лізе, живе далеченько зі свекром, але все одно їх світ оберта\ться навколо дітей та внуків.
Я або в такому світі живу, а бо так склалося але в моєму оточенні - знайомі, куми, ні в кого немає хворих свекрух. Всі в адекваті, ніхто нікого не бісить і здохнуть раніше часу не бажає
Ответ дляВсе буде Україна
Моя свекруха доньку виносила на вулицю зимою сніг побачити . В обліку. Каже не холодно ж. Я в туалеті тоді була. Тільки я спати вкладала дитину,одразу брала на руки їх

Коханозадовільна• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Що вона взагалі є. Зникла б десь і все
Офигеть
Ну и пожелания у вас
Морская свинка• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Так
Будете доброю, любити зяті, як сина? Поважати його батьків і навчати цьому свою доньку? Чи скажете ’ту суку на поріг з першого дня не пускай’?
Ответ дляМорская свинка
Поважати тільки якщо до моєї доньки буде добре ставлення.
Все буде Україна• 24 декабря 2023
В куми перша свекруня була слабуватата на голову - дуже любил випити, так і повіялась з якимись пияками-циганами з села... Але і тоді вона в їх родину не лізла, пила собі вдома, до дитини не ходила, в неї були інші інтреси.
Друга свекруха дітей приймає і любить як від свого сина так і першу дочку куми, вона навіть виплачує аліменти і допомагає грошима першій внучці і невістці.
В нас на перевулку колись жила свекруха з невісткою, причому свекруха невістку доглядала до останньої хвилини (в невістки були ампутовані ноги з-за цукрового діабету), чоловік кинув бо ’негодна’ а свекруха відріклась від сина а невістку не кинулв.
Як показала практика, знову ж, всі різні.
Морская свинка• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Але хороші відносини можуть бути, якщо зусилля прикладаються з 2-х сторін? Якщо ви постійно будете говорити дочці, що свекруха це ворог і ще до знайомства настороювати її негативно, то нічого хорошого не ждати...
Ответ дляМорская свинка
Я готувала,прибирала,родила,свекруха кращою не стала
Все буде Україна• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
а як в неї буде добре ставлення, якщо ви своєю поведінкою і словами вже з самого початку закладуєте циглини в майбутній підмурок ненависті до свекрухи?
Як казала колись моя мама про мене - твоя майбутня невістка ще не народилась, а ти вже її ненавидиш )
Лепетун• 24 декабря 2023
Ответ дляСМСница
Очень тяжело, он у них один сын и внук
Я даже боялась ей говорить, когда моя дочка ждала малыша, но она восприняла внешне нормально, она ее крестная)
Ее сыну в следующем году 34 года, молодой мужчина, если он захочет детей, то еще будут, но не с этой женой
СМСница• 24 декабря 2023
Ответ дляЛепетун
Очень тяжело, он у них один сын и внук
Ну так откуда взяться хорошему отношению
Манка Я• 24 декабря 2023
Ответ дляБулькаю
чем дальше живет свекровь, тем больше ее любишь, вот и все)
Як каже мій свекор: еее ні)))
Морская свинка• 24 декабря 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Так, у всіх ї різний досвід і негативний і позитивний. Мені, наприклад дуже не хватає розмов і порад від першої свекрухи... Я це вже потім зрозуміла... Так іноді хочеться подзвонити і сказати ’пробачте’... Але я не можу, дуже погано повелась по відношенню до неї сина... Тепер розумію і розплачуюсь...