Реверанс• 24 декабря 2023

Завтра роковини загибелі легендарної групи розвідників Юри Горовця

БАВОВНА НА РОСІЇ: як і хто підпалювали тили росіян

Саме вони неодноразово робили неймовірні подвиги в тилу ворога.
Куди не тільки треба було проникнути через численні ворожі перешкоди,але кожен з них ніс ще 50 кг вибухівки на собі.
Те,що вони робили було спражне чудо.Багато вдалих операцій в глибокому тилу росії.Там їх і було вбито рік назад.
Хлопці були віруючі, хто вірить прошу помолитися за них.
Вічний спочинок знайшли на Байковому кладовищі в Києві ,ділянка 27а.
Хто хоче принести їм квіти ,чи сказати "Дякую"батькам взатра можна це зробити.
Петиція про надання Героїв України набрала необхідні 25 000 голосів.
Пройшов рік,але по прикрій несправедливості влада ніякими нагородами не відзначила своїх Героїв.
https://petition.president.gov.ua/petition/174768
Вони живі,поки ми про них згадуємо.
Трое служили Україні з 2014 року.
Ветерани боротьбі з російською окупацією.
автор Реверанс • 24 декабря 2023

vikohka• 24 декабря 2023
ВEЧнАЯ ИМ СЛАВА!!!
svetlapanna• 24 декабря 2023
Читала і знаю про цю групу..Жаль, що тут багато ботів та прихильниць з-бубочки..
Вічна пам´ять!
пс поки при владі лунолікій та єрмак. не дочекаємось.га жаль
ira--m• 24 декабря 2023
Вічна пам´ять і безмежне дякую 🙏
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Розвідникам-Диверсантам Юри Горовця

Тил ворога – відповідальний фронт,
Ретельна й небезпечна це робота.
Ворожості підвищений там фон –
Важливий кожен крок і звуконота.
«Святоша», «Тарасій» і «Непийпиво»,
І поряд з ними юний «Аполлон» –
Вогненні зорі запалювали вміло
І крали в ворога щодня спокійний сон.
Горіла Брянщина і Білгород горів -
Відчув москаль дух пороху і поту.
Щоб розбудить природжених рабів,
То треба добре роз´ятрити їх болото!
І роз´ятрили! Летіли пух і порох!
Зірки падучі спалювали дах,
Раби незгоду висловлювали хором
І по тривозі бігли в укриття.
Була бавовна, були білі ночі,
Дзвін - у вухах і страх німий - в очах.
Не буде спокою ні Курську, а ні Сочі,
Поки ми боремось зі зброєю в руках.
Їх було четверо – відважних козаків –
Розумних, творчих, світлих і сміливих!
Вони загинули посеред ворогів –
Бездумних, ницих, темних і жахливих!
Згадайте їх.
Вони поклали своє життя,що би ми могли жити
Максим Михайлов ’Непийпиво’,
Юрій Горовець ’Святоша’,
Богдан Лягов ’Аполлон’,
Тарас Карпюк ’Тарасій’.
yana borozenec• 24 декабря 2023
Най гниють живцем,ті,хто дотичний до їх загибелі!
краказябра• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Вічна пам´ять!
Не вірю, що вони загинули випадково. Але Ви праві - при владі х@йпіду і єрмак, а навкруги їх прихильники, тож щось казати немає сенсу
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Ответ длякраказябра
Просто нема слів.
Коцюбайлу - Аскольдову могилу і Героя України.
А тим,хто не так піарився, а мовчки вкладався в нашу Перемогу - нічого.
Навіть ’За мужність ’нема.Так само,як нема ’За сприяння розвідці’
Наче й не було ними нічого зроблено.
Телеканали результати похвалили, а далі ....тиша
marydgayne• 24 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Просто нема слів.
Наче й не було ними нічого зроблено.
В голове не укладывается никак...
diamond_shop• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Вічна пам´ять!
до чого ваш текст?
краказябра• 24 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Просто нема слів.
Наче й не було ними нічого зроблено.
Азовці, яких здав в полон той, якого неначасі критикувати, отримають пожиттєві терміни. Дудін і Червінський в СІЗО. По Марченку по тихому справу закрили, хоча звинувачували і садили його ой як голосно. І т.д.
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Свої сміливі місії вони спрямовували на знекровлення терористичної росії. Вони застосовували тактику малих груп, тихо прийти і голосно піти, залишаючи по собі палаючи аєропорти,бази і склади.
Мрію про видані книги про них і їх суперові операції в глибокому тилу ворога, про обеліск в Києві на їх честь.
Вірю, що так і буде.
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Ответ длякраказябра
Друга справа по Марченку так і не закрита.Їх було в нього дві.
Закрили тільки першу по бронежилетам.
Тримають на гачку.
Coffee is Love• 24 декабря 2023
Сором, але не знала про них. Вічна пам´ять..
Поля Дяченко• 24 декабря 2023
Ответ дляРеверанс
Закрили тільки першу по бронежилетам.
Тримають на гачку.
Если б не Марченко, то Николаев ожидала судьба Херсона.
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Він патріотом народився, а не став.
Це в нього органічне, не набуте.
Він — привид ночі, один із чотирьох,
Який запалював пластидом ясні зорі.
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляdiamond_shop
до чого ваш текст?
А Ви як гадаєте, до чого мій текст?
Думайте.
irina 2709• 24 декабря 2023
Ответ дляПоля Дяченко
100%, Марченко наш герой
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ длякраказябра
І від цього ще більш болить..Просто скоро не буде кому цю шоблу виперти з влади, і так і будуть пи@@@ити та зливати всіх і все
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляПоля Дяченко
І Одесу також
okogteva• 24 декабря 2023
Вдячність хлопцям і вічна пам´ять. Мусимо пронести цю пам´ять і передати дітям і внукам. Колись Україна очиститься від ’какая разніца’ і Героїв будуть пам´ятати
краказябра• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
І не бачу виходу з цього кола. Вчора побачила допис у Марусі Звіробій на сторінці ’як ви тримаєтеся?’ І зрозуміла, що вже зовсім не тримаюся. Душа розривається за хлопців на нулі, за наших вбитих і закатованих, але вже немає тієї волосини, за яку можна триматися. І питання, питання, питання. Хто розмінував Чонгар? Чому в моєму місті 24 лютого не було нікого з силовиків? Как вам спится по ночам, господин президент?....
краказябра• 24 декабря 2023
Ответ дляokogteva
Я хочу, щоб якомога більше героїв приходили в школу до моїх онуків розповісти про свої подвиги. А від них намагаються залишити надгробки і хрести.
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Хочеться,що б українці знали імена своїх справжніх Героїв.
І не забували ціну,яку заплачено за вільну Україну.
Поки єдине чим нагороджуються справжні,небайдужі патріоти - кримінальні справи.
Так і в одного з Героїв допису - Юри Горовця.
Його вже рік живого нема,а справа в києвському суді слухається.
Мама його приїздить на ті судилища.
В голові невкладається це Зазеркалля
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ длякраказябра
В мене кум на нулі..Два тижня немає з´язку.. Трусиить усю.. Людина сама пішла на нуль. перервавши контракт та приіхздивши з Німеччини..
Як йому спиться.Та добре йому спиться..Він знав проо вторгнення, знав про авйну. але грав роль..Паяц, автор, який керований противниками країни, просто це сама дорога роль в його житті.Там немає розсуду та розуму. там роль, з якої тяжко вийти...
Херсон злили, веручка сама перед 22 роком відкрилвала шатл перед кодоном, нахіба? Єрмак здав вагнерівців. невже досі ніто не розуміє, що то щур і керую тим Зе і нас. поки не переб´ють, то нічо не буде?
Вони зараз все зроблять. щоб ще 5 років залишится при владі, і доді вже точно країни не буде
автор Реверанс • 24 декабря 2023
Був такий пан Мураєв,який мріяв про крісло намісника росіян в Києві.
В його журналіста Юрко вихватив мікрофон на акції.
Це і є склад злочину.
Мураєв втік.
Журналіст працює на ОПЗЖ.
А Юри нема.Вже в небесному чині.
І навіть з огляду,що судять мертвого Героя справа не закрита.
Театр тіней і абсурду
svetlapanna• 24 декабря 2023
Ответ дляokogteva
Тільки як воно очиститься. он скільки лайна навколо..
краказябра• 24 декабря 2023
Ответ дляsvetlapanna
Про спится - це те, що воно на дебатах на стадіоні волало. І по вагнерівцям операцію злили, Бурбу за це звільнили. І перешийок у 2016-му був замінований і під прицілом нашої артилерії, а потім ці с..ки шатли запускали. І розведення військ з добре укріплених позицій. І шашлики в той час, як ЦРУ мордою тикало в плани раші на напад.
cheryl• 24 декабря 2023
Саітла пам´ять хлопцям.
cheryl• 24 декабря 2023
Ответ длякраказябра
Дуже непогано йому спиться ... От лєнка бідолашна за тих, хто втік за кордон, переймається, бо їм там найважче.
Нам тут пофіг на вибухи та тривоги. А вони там за кордоном ночі не сплять.