Мрію про пончик• 24 декабря 2023

Хто купляв таку ляльку?

Чи гралися ваші дівчатка?
Яка якість? Бо в реальності побачити не маю можливості.
Волосся без залисин?
Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
У нас не барбі, звичайна, подібна. Донька 5 років і 9 робили манікюр, фарбували волосся, цікава іграшка
автор Мрію про пончик • 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Моїй 6 років.
Яка у Вас?
Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Моїй 6 років.
Яка у Вас?
https://rozetka.com.ua/ua/396389844/p396389844/?ga...
Схожа на цю називається Defa. Я дарувала ще дитячий лак, та тіні для очей, та малі довго гралися.
Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Донька 5 років більше фарбувала нігті та мейкап робила. Якщо для зачісок, то не знаю наскільки вдала модель, може треба дуже багато волосся.
автор Мрію про пончик • 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Я теж на Дефу дивилася. Цікаво вона дуже від Барбі відрізняється?
Різниця в ціні 1000 грн.
автор Мрію про пончик • 24 декабря 2023
Ответ дляБачу_майбутнє
Моя це все теж любить. Але фарбує себе .
Думала їй манекена купити, простіше відмивати
Бачу_майбутнє• 24 декабря 2023
Ответ дляМрію про пончик
Різниця в ціні 1000 грн.
Не можу сказати, чи краще, як на мене купила б Дефу, все одно чимся пофарбують, що не змивається. Нам подарували, то чудовий подарунок.
Столічна штучка• 24 декабря 2023
Длинные волосы желательно, косички плохо плетутся на короткие